Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinula5

Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Polecane posty

1. Słabe wykształcenie (średnie bez matury) oraz trudności w nauce. W technikum miałam zagrożenia i z trudem przechodziłam do następnej klasy. Pomimo że się dużo uczyłam. Nie zdałam też egzaminu zawodowego. Nie planuje już wracać do szkoły bo był to dla mnie za duży stres 

2. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę aż 60 kg a więc jestem niska i gruba 

3. Istnieje prawdopodobieństwo że mam fobie społeczną 

4.  Jestem bardzo słabym kierowcą

6. Mam 20 lat i ciągle nie mam pracy. Mieszkam z rodzicami którzy mnie utrzymują 

7. Mam wadę wzroku i noszę okulary które pogarszają mój wygląd ale boje się nosić soczewki 

8. Jestem brzydka a ładnie wyglądam tylko w makijażu 

9. Mam skolioze 

10. Mam problemy psychiczne 

 

Edytowano przez Kinula5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja też mam słabe wykształcenie. Chociaż teraz znowu się za to zabieram. Mieszkam a obecnie w Anglii i zabieram się do zostania położną. Uczyłam się średnio. 

Wszystko da się załatwić nawet jak jest się starym. Nigdy nie jest za późno!

2. Jeśli uważasz, że jesteś gruba to zrób coś z tym bo wyzalanie się na forum nic ci nie pomoże. Jakaś dieta, ćwiczenia i z głowy.

3. Dużo osób jeśli nie większość ma fobie społeczną. Da się temu zaradzić. Poczytaj!

4. Praktyki. Ćwicz! Ćwicz! Ćwicz! Nie od razu zostaniesz rajdowcem. 

5. Jesteś młoda. Tak jak powiedziałam. Lepiej później niż wcale. Albo zabierz się za naukę albo za pracę. Trzeba tylko chcieć.

6. I? To wada wzroku. Z tym raczej nic nie zrobisz a szkła nie są takie źle. Czego się boisz?

7. Każdy jest piękny na swój sposób. Gdybyśmy wszyscy byli tacy sami to byłoby nudno.

8. Ja też! I? Zacznij ćwiczyć mięśnie pleców żeby skolioza się nie pogłębiała.

9. Jak większość z nas xD to normalne. Przywykniesz. 

 

Nie jesteś nieudacznikiem. Jesteś młodą osobą, która ma kompleksy i się trochę zagubiła. To normalne. Najważniejsze to podnieść koronę i iść dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×