Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tplink

Moja dziewczyna ma wąsik

Polecane posty

Cześć, mam pewien "problem". Otóż jestem z dziewczyną jakieś 4 miesiące i zauważyłem, że ma "wasik" na twarzy, który jest widoczny w dzień. Nie jest to czarny kolor, jasny lecz widoczny.

Pytanie, jak zasugerować dziewczynie delikatnie że u niej to widać i czy może by chciała coś z tym zrobić?

Z punktu widzenia faceta co dba o siebie, jest to nieestetyczne. Jakieś plasty czy wizyta u kosmetyczki to chwila i tanio. Lecz może się mylę, a jej to nie przeszkadza..niby głupota, ale wydaje się być prosta do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tplink napisał:

Cześć, mam pewien "problem". Otóż jestem z dziewczyną jakieś 4 miesiące i zauważyłem, że ma "wasik" na twarzy, który jest widoczny w dzień. Nie jest to czarny kolor, jasny lecz widoczny.

Pytanie, jak zasugerować dziewczynie delikatnie że u niej to widać i czy może by chciała coś z tym zrobić?

Z punktu widzenia faceta co dba o siebie, jest to nieestetyczne. Jakieś plasty czy wizyta u kosmetyczki to chwila i tanio. Lecz może się mylę, a jej to nie przeszkadza..niby głupota, ale wydaje się być prosta do rozwiązania.

🙂 normalnie możesz jej powiedzieć.

Z resztą delikatne włosy powyżej ust ma prawie każda kobieta- jak nakładasz tapetę to dopiero to widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie uzna tego za atak na siebie..nikt nie jest idealny i ma wady, ale ta z pewnością jest prosta i mało kosztowna do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×