Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blukurakao222

Czy w tej sytuacji możliwe jest zajście w ciąże ?

Polecane posty

Witam, wczoraj kochałem sie z moją partnerką. Nagle na penisie pojawiła sie spora ilość bezbarwnego śluzu( prawdopodobnie preejakulat). Wytarłem go chusteczką i nałożyłem prezerwatywę, którą również wytarłem . Doszedłem w prezerwatywie poza moją partnerką. Czy możliwe jest aby ten śluz wydostał sie poza prezerwatywę i wymieszał z lubrykantem który nawilża prezerwatywę? Czy możliwa jest w tej sytuacji ciąża ?Uspokajam partnerkę że nie jest to możliwe ,ale ona wariuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak dziewczyna będzie przed seksem diafragmę umieszczać w pochwie, będzie wtedy bez stresu. Polecam diafragmę caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę dla twojej dziewczyny kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadza się info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2021 o 12:10, xenia9 napisał:

jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę dla twojej dziewczyny kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadza się info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

Te wasze reklamy są naprawdę nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×