Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinula5

Czy urząd pracy znajdzie mi prace?

Polecane posty

Mam 20 lat. Zarejestrowałam się w urzędzie pracy. Od 4 miesięcy nie ma żadnej oferty. Liczyłam że mi pomogą. W prawdzie mam marne wykształcenie bo samo średnie. Nie mam matury. Jednak liczyłam że coś mi znajdą. Czy jeśli mam już wykształcenie średnie to mogłabym się zapisać do liceum dla dorosłych w celu przygotowania do matury? Wiem że może późno chce ją zdawać ale tak wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kinula5 napisał:

Mam 20 lat. Zarejestrowałam się w urzędzie pracy. Od 4 miesięcy nie ma żadnej oferty. Liczyłam że mi pomogą. W prawdzie mam marne wykształcenie bo samo średnie. Nie mam matury. Jednak liczyłam że coś mi znajdą. Czy jeśli mam już wykształcenie średnie to mogłabym się zapisać do liceum dla dorosłych w celu przygotowania do matury? Wiem że może późno chce ją zdawać ale tak wyszło. 

Nie ma pracy w tym kraju? Ukraińcy, Białorusini a nawet Malezyjczycy jednak potrafią ja tu znaleźć!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Skb napisał:

Nie ma pracy w tym kraju? Ukraińcy, Białorusini a nawet Malezyjczycy jednak potrafią ja tu znaleźć!

Może dlatego bo pracodawcy mają jakieś ulgi przy zatrudnieniu obcokrajowców? A poza tym tacy mogą mieszkać w barakach, spać w kilku na jednym łóżku, dzięki czemu pracodawcy mogą płacić im grosze, mniej niż musieliby płacić Polakowi co chce mieszkać sam na swoim. U nich w kraju nasza minimalna pensja jest całkiem spora. Dlatego ich tak łatwo zatrudniają, bo chodzi o kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, serduszko7 napisał:

Może dlatego bo pracodawcy mają jakieś ulgi przy zatrudnieniu obcokrajowców? A poza tym tacy mogą mieszkać w barakach, spać w kilku na jednym łóżku, dzięki czemu pracodawcy mogą płacić im grosze, mniej niż musieliby płacić Polakowi co chce mieszkać sam na swoim. U nich w kraju nasza minimalna pensja jest całkiem spora. Dlatego ich tak łatwo zatrudniają, bo chodzi o kasę!

Wiesz o czym mówisz czy gadasz głupoty aby gadać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kinula5 napisał:

Mam 20 lat. Zarejestrowałam się w urzędzie pracy. Od 4 miesięcy nie ma żadnej oferty. Liczyłam że mi pomogą. W prawdzie mam marne wykształcenie bo samo średnie. Nie mam matury. Jednak liczyłam że coś mi znajdą. Czy jeśli mam już wykształcenie średnie to mogłabym się zapisać do liceum dla dorosłych w celu przygotowania do matury? Wiem że może późno chce ją zdawać ale tak wyszło. 

Zdać maturę możesz w każdej chwili. Są kursy roczne które przygotowują do matury dla dorosłych.Co do pracy to lepiej poszukaj sama. Na olx na prawdę jest dużo ogłoszeń. Napisz cv i powysyłaj. Na pewno ktoś się odezwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Skb napisał:

Wiesz o czym mówisz czy gadasz głupoty aby gadać???

A ty i,d,i,o,t,o po co się odzywasz? Napisałeś jedno zdanie bez sensu z którego nic nie wynika. Więcej nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Migotka95 napisał:

Zdać maturę możesz w każdej chwili. Są kursy roczne które przygotowują do matury dla dorosłych.Co do pracy to lepiej poszukaj sama. Na olx na prawdę jest dużo ogłoszeń. Napisz cv i powysyłaj. Na pewno ktoś się odezwie. 

A w jakich zawodach szukać tej pracy z moim wykształceniem? Powiem szczerze że odpowiada mi każda praca byle tylko zarobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banana napisał:

A w jakich zawodach szukać tej pracy z moim wykształceniem? Powiem szczerze że odpowiada mi każda praca byle tylko zarobić. 

 Jest naprawdę bardzo dużo ogłoszeń na produkcji, do pakowania. Tam dostaniesz się bez żadnego doświadczenia. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Módl się żeby urząd pracy nie znalazł żadnej bo to co oni mają w ofercie to dno dna jeśli chodzi o warunki. Nikt normalny nie szuka pracy w urzędzie! Tam są oferty wyłącznie dla desperatów najniżej płatne fatalne posady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×