Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga11

Możliwość ciaży

Polecane posty

Według kalendarza mam 36 dniowe cykle , miesiączka 4 dni. Seks przerywany uprawiałam bez zabezpieczenia dwa dni po owulacji(według kalendarzyka). 

Dziś pokazuje mi, że jest 7 dni do pojawienia się miesiączki - od dwóch dni lekkie bóle lewego jajnika. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to sam kalendarz, nie sprawdzasz temperatury w pochwie albo poziomu lh? No bo na kalendarzykach to można się przejechać. Ja mam monitor płodności afrodyta smart, to do wyznaczania owulacji bierze wszystkie informacje, tj. o śluzie, o lekach, diecie, chorobach, stresie, właśnie poziom lh, bo to wszystko ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płodność to stale trzeba kontrolować i dopiero na podstawie długich zapisów, jesteśmy w stanie wysuwać wnioski, ja zapisuje na termometrze cyclotest MySense i u lekarza pokazuję zawsze te wykresy płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2021 o 12:12, xenia9 napisał:

płodność to stale trzeba kontrolować i dopiero na podstawie długich zapisów, jesteśmy w stanie wysuwać wnioski, ja zapisuje na termometrze cyclotest MySense i u lekarza pokazuję zawsze te wykresy płodności

też polecam Cyclotest MySense, jest to certyfikowany monitor płodności, dokładnie wyznacza dni płodne, nie ma co bawić się w kalendarzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×