Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julka67

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Otóż zmieniam tabletki z vibin mini na vines( są to słabsze tabletki), ponieważ po vibinie źle się czuje, jednak boje się, że vines nie będą działać, nie wiem również kiedy będę zabezpieczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tabletkami stosuj dodatkową mechaniczną ochronę, polecam diafragmę Caya. Po kilku opakowaniach umów się na wizytę u gin w takim czasie żeby przypadała potencjalna owulacja - lekarz po badaniu stwierdzi czy owulacja jest zatrzymana czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej łączyć metodę mechaniczną i objawowo-termiczną. Do wyznaczania dni płodnych polecam Cyclotest MySense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz kontrolować i zapisywać cykle, by coś wywnioskować. Są pomocnicze urządzenia, polecam monitor płodności Afrodyta Smart z apką na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2021 o 00:52, Sylwusia napisał:

Moim zdaniem najlepiej łączyć metodę mechaniczną i objawowo-termiczną. Do wyznaczania dni płodnych polecam Cyclotest MySense.

Może uświadomisz koleżankę jak wyznaczać dni płodne  przy braniu tabletek anty, bo z tego co mi wiadomo to owulacji wtedy nie ma ? Możecie się czasem zastanowić komu odpisujecie i jaki ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2021 o 09:00, Julka67 napisał:

Witam, mam pytanie. Otóż zmieniam tabletki z vibin mini na vines( są to słabsze tabletki), ponieważ po vibinie źle się czuje, jednak boje się, że vines nie będą działać, nie wiem również kiedy będę zabezpieczona ?

Bierzesz nowe opakowanie po zakończeniu poprzedniego, bez żadnej przerwy i jesteś zabezpieczona cały czas, lekarz chyba to tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lekarz zalecił zrobienie przerwy na krwawienie z odstawienia po vibinie, a dopiero później zastosowanie nowych tabletek po skończeniu placebo vibinu, a czytałam na forach że lepiej jest nie robić przerwy, ale jednak ją zrobiłam z zaleceń lekarza i teraz mam obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2021 o 08:16, Flanela napisał:

Jak brałam tabletki miałam problem z suchością i wtedy brałam Vagisan krem. Poza tym nie mam problemu i żadnych innych niepożądanych objawów.  

Moja żona brała Vagisan ale globulki.  Też miała problem z suchością i przez to oboje czuliśmy duży dyskomfort. Ale Vagisan szybko poradził sobie z problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy antykoncepcji hormonalnej często jest problem z suchością pochwy, a Vagisan jest też dostępny w kremie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×