Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olcia16wr

Zdrada emocjonalna

Polecane posty

4 minuty temu, lex napisał:

odmawia

Facet zamiast zastanowić się dlaczego nie dostaje dupy, a kobieta zamiast dawać szlaban na seks to jedno z drugim powinno porozmawiać. 

4 minuty temu, lex napisał:

skupiony jedynie na sobie 

To nie kocha. 

5 minut temu, lex napisał:

Wy potrzebujecie potwierdzenia miłosci i oddania byście czuly sie akceptowane

Kazdy chce w związku czuć, że jest kochany i akceptowany. 

5 minut temu, lex napisał:

bajka dobra dla dzieci

Wierze, że dwoje ludzi może się tak dobrać, że wiedzą, że są dla siebie wszystkim i chcą razem przejść przez życie. Podejrzewam, że dzieje się tak, gdy są sobą zafascynowani, jest chemia, widzą w sobie wyjątkowość, wiedzą że nikt inny nie będzie lepszy. To chyba miłość jest. 

8 minut temu, lex napisał:

Życie jest zupełnie inne niż to które sobie wyobrażamy. Należy miec zdrowy rozsądek i świadomość, ze my jestesmy inni od Was. Facet ma wysoki poziom popędu sexualnego bo taka jest nasza fizjonomia i kiedy partnerka odmawia to musi miec świadomosc, ze obok faceta kręcą sie różne atrakcyjne i czasami mamy słabszy dzien. Analigicznie Wy potrzebujecie potwierdzenia miłosci i oddania byście czuly sie akceptowane i kiedy facet jest skupiony jedynie na sobie to musi uważac, bo ona może sie zakochać w koledze z pracy. Tacy jestesmy, to może sie zdarzyc po 5latach albo po 25latach małżeństwa. Ja tam nie wierze w te przysięgi, to bajka dobra dla dzieci.

Wlasnie ja znam ludzi co sluba nie biorą ponieważ po co iść przed ołtarz i ślubować a parę lat zakocham się w kimś innym to co wtedy będę rozwódka a tak to nadal panna , a drugie każde małżeństwo się psuje gdzy ktoś 3 się wpierdziela 

4 minuty temu, Makarą napisał:

Jak mówiłem, pisać, a spotykać się to mega różnica w każdym calu 🙂

Emocjonalnej zdrady nie ma

Żadnej nie ma różnicy. Kobieta bądź mężczyzna wierny i lojalny brutalnie sprowadzi na ziemię kogoś kto próbuje poderwać. "Mam ochotę na Twoją dupe? " "Cieszę się, od tej chwili w niej jesteś" Ai blokujesz numer. Ręka na dupie? Policzkowanie. "Daj numer, Mała"? Podajesz numer faceta. Słyszał o lojalności i wierności? 

2 minuty temu, olcia16wr napisał:

parę lat zakocham się

Są ludzie, którzy kochają się i wiedzą, że nie chcą nikogo innego. Ani teraz, ani potem. 

3 minuty temu, olcia16wr napisał:

ktoś 3

Któreś je wpuszcza, sam nikt nie wejdzie. Żeby włożyć nogę we futrynę to musisz uchylić drzwi. 

Przed chwilą, Makarą napisał:

realnej zdrady w łóżku nie ma mowy

Dla Ciebie to nic nie znaczy, dla innego to zdrada. Ja wolałabym seks bez zobowiązań z panną której facet nawet nie pamięta niż jedno szczere "tęsknię".

7 minut temu, Makarą napisał:

Zarówno dla kobiety, jak i faceta takie smsy itd.. to szok, ale jak mówiłem, bez realnej zdrady w łóżku nie ma mowy o niczym innym. Pisać a robić coś, to ogromna przepaść. Przeszedłem trochę życia, więc lojalność i wierność znam jak własną kieszeń. Kwestia znalezienia kompromisu jesli dojdzie do takiej wymiany tekstów w necie lub przez tel.

No kurde pisanie to nie zdrada to a wierność i uczciwość to gdzie wtedy nie istnieje wobec swojej żony czy dziewczyny 

10 minut temu, Electra napisał:

Są ludzie, którzy kochają się i wiedzą, że nie chcą nikogo innego. Ani teraz, ani potem. 

Któreś je wpuszcza, sam nikt nie wejdzie. Żeby włożyć nogę we futrynę to musisz uchylić drzwi. 

No wiadomo są takie małżeństwa co do grobowej deski ale kurde kiedyś no było portali randkowych FB czy innych tam to nie było możliwości a teraz to gdzie wejdziesz to można już flirtować i zdradzić 

1 minutę temu, olcia16wr napisał:

można już flirtować i zdradzić 

Są ludzie szczęśliwi, kochający o kochani którzy tego nie potrzebują

1 minutę temu, Makarą napisał:

znaczy wiele

Wystarczy raz. O raz za dużo. 

seksie bez zobowiązań.

Nie zrozumiałeś, ale nie szkodzi. 

1 godzinę temu, lex napisał:

Gdyby moja zakochała się w facecie z ktorym ma częsty kontakt

No mi chodzi że można być z kimś a można się odkochać nawet jak wziął ślub. 

Wystarczy opanować się w porę i dogadać, jak widzę młoda jeszcze jesteś i masz prawo nie tolerować tego w twoim wieku

No tak młoda jestem i wpakowałam się w takie bagno że masakra teraz 

Napisano (edytowany)

wystarczy

Nie dyskutuje, nigdy nie kochałam, nawet nie potrafię, ale z ogromną przyjemnością kibicuje tym, którzy prawdziwie kochają się. 

Edytowano przez Electra

Dnia 29.09.2021 o 10:45, olcia16wr napisał:

Czym dla was jest zdrada emocjonalna i czy ktoś był w takiej sytuacji 

Zdrada to zdrada. Ukrywanie kontaktu z osobą płci przeciwnej przed swoim facetem/kobietą gdy ten kontakt opiera się na pożądaniu, czy innych emocjach które nie są zw z relacjami rodzinnymi, to zdrada. Czy to kontakt w realu w postaci seksu, pocałunków samych lub umawianie się na randki, imprezowanie, czy kontakt wirtualny, telefoniczny typu: cyber-seks, przesyłanie fotek, nagrań, choćby flirt- wszystko to taka sama zdrada, choć każdemu inaczej przychodzi zareagować na ten czy inny rodzaj zdrady. Zatem nie dzielę generalnie zdrady na emocjonalną i nie-emocjonalną, bo choć facet mój może tak dzielić, bo w jednym wypadku będzie coś czuł do kobiety z którą mnie zdradza, a w innym np korzystając z prostytutki nie będzie, to ja będę czuła przy tym te same emocje, oraz bo te same uczucia moje on zdradził czy w ten czy w inny sposób. Czyli- choć w tych wymienionych formach zdrady raz coś jest między facetem a tą drugą, a raz nie ma, to zawsze jest to samo między mną a moim facetem. Stąd zdrada to po prostu zdrada.

• Thanks 1
  • Confused 1

4 minuty temu, Electra napisał:

Nie dyskutuje, nigdy nie kochałam, nawet nie potrafię, ale z ogromną przyjemnością kibicuje tym, którzy prawdziwie kochają się. 

A to co niechcesz być kochana , ja też każdemu kibicuje i się cieszę ☺️

2 minuty temu, Iskra* napisał:

Zdrada to zdrada. Ukrywanie kontaktu z osobą płci przeciwnej przed swoim facetem/kobietą gdy ten kontakt opiera się na pożądaniu, czy innych emocjach które nie są zw z relacjami rodzinnymi, to zdrada. Czy to kontakt w realu w postaci seksu, pocałunków samych lub umawianie się na randki, imprezowanie, czy kontakt wirtualny, telefoniczny typu: cyber-seks, przesyłanie fotek, nagrań, choćby flirt- wszystko to taka sama zdrada, choć każdemu inaczej przychodzi zareagować na ten czy inny rodzaj zdrady. Zatem nie dzielę generalnie zdrady na emocjonalną i nie-emocjonalną, bo choć facet mój może tak dzielić, bo w jednym wypadku będzie coś czuł do kobiety z którą mnie zdradza, a w innym np korzystając z prostytutki nie będzie, to ja będę czuła przy tym te same emocje, oraz bo te same uczucia moje on zdradził czy w ten czy w inny sposób. Czyli- choć w tych wymienionych formach zdrady raz coś jest między facetem a tą drugą, a raz nie ma, to zawsze jest to samo między mną a moim facetem. Stąd zdrada to po prostu zdrada.

Łał ale ty to napisałaś że tak dokładnie i tak dokładnie dziękuję kochana jesteś 

• Like 1

38 minut temu, Electra napisał:

Masz rację. Kochamy bardziej siebie. Nie mamy seksu, nie mamy rozmowy, nie kupił kwiatków w tym miesiącu. Gdyby spojrzeć nieegoistycznie, że coś się dzieje złego to walczy się, żeby nie popsuło się, ale to trzeba kochać, a większość z nas kocha czubek własnego nosa. 

Fajnie, ze sie zgadzasz. W końcu. To pierwszy raz, kiedy mnie nie negujesz 😘 Czy to prezent na dzień chłopaka?

Więc podziękuj chłopakowi, czy adoratorowi za takie coś i spadaj młoda 🙂 

Pamiętaj, życie jest jak koło fortuny 😉 

Ty taki mądry może książkę napisz o swoim życiu może będę jako pierwsza co przeczytam młody 🙄

8 minut temu, olcia16wr napisał:

A to co niechcesz być kochana ,

Nie mam parcia. 

7 minut temu, lex napisał:

Czy to prezent na dzień chłopaka?

Baaa. 

5 minut temu, Makarą napisał:

Więc życzę Ci byś znalazła miłość bez takich życiowych komplikacji.

Miłości nie znajdziesz. Nie czai się za rogiem, nie leży między gazetami w kiosku. To jest coś czym obdarzasz drugą osobę i to jest w nas. 

Napisano (edytowany)
56 minut temu, Electra napisał:

Facet zamiast zastanowić się dlaczego nie dostaje dupy, a kobieta zamiast dawać szlaban na seks to jedno z drugim powinno porozmawiać. 

No właśnie. Tego brakuje, kobiety wolą po najniższej linii oporu, bo wiedzą ze odciecie od sexu boli. Niektórzy od razu pójdą do agencji a niektórzy nie, bo mają staroświeckie przekonania. Troche sadystycznie to rozgrywają a podobno kochają albo kochały.

Cytat

To chyba miłość jest. 

No, właśnie chyba, i to chyba słyszymy najczęściej. A może tego nie ma, jest tylko popęd, chemia i podświadoma potrzeba przedłużenia gatunku? I ludzie się potem męczą ze sobą po kilkadziesiąt lat, zaszczane życie bo nie wolno sie rozwodzic, nie wolno miec kochanki, nie wolno zdradzac. Bo jakiś podstarzały uzurpator moralny w czarnej spódnicy nie dopuści do cmentarza albo i chrztu dziecka, choc z tym mogę przesadzac. Fajnie by bylo w końcu robić to co czujemy ze jest dobre a nie to co inni nam mówią. Slyszalem o ukladzie, ze żona akceptuje kochanke męża bo wie ze on jest szczesliwy, tamta tez i żona też, bo mimo tego, że nie może mu dac sexu czy milosci to on nie odchodzi, bo po co skoro może mieć je dwie naraz. Tacy są faceci i sie nie dziw temu. Samiec który ma dużo samic przy sobie czuje bardzo męsko, testosteron wali do czachy i dzięki temu cala 3 na tym korzysta 

Edytowano przez lex

56 minut temu, olcia16wr napisał:

każde małżeństwo się psuje gdzy ktoś 3 się wpierdziela 

Zwlaszcza rodzice lubią wpychac nosa i chcąc pomagac niszczą. Wszystkie małzenstwa jakie znam przechodzą bardzo duży kryzys jak sie pojawia dziecko. To potrafi zabic każde uczucie i potem wychowują malucha w takiej atmosferze. Do dziecka nie mamy żadnego przygotowania psychicznego a i fizycznego, bo to sajgon jakiego nikt wcześniej nie doświadczył.

17 minut temu, lex napisał:

No właśnie. Tego brakuje, kobiety wolą po najniższej linii oporu, bo wiedzą ze odciecie od sexu boli. Niektórzy od razu pójdą do agencji a niektórzy nie, bo mają staroświeckie przekonania. Troche sadystycznie to rozgrywają a podobno kochają albo kochały.

No, właśnie chyba, i to chyba słyszymy najczęściej. A może tego nie ma, jest tylko popęd, chemia i podświadoma potrzeba przedłużenia gatunku? I ludzie się potem męczą ze sobą po kilkadziesiąt lat, zaszczane życie bo nie wolno sie rozwodzic, nie wolno miec kochanki, nie wolno zdradzac. Bo jakiś podstarzały uzurpator moralny w czarnej spódnicy nie dopuści do cmentarza albo i chrztu dziecka, choc z tym mogę przesadzac. Fajnie by bylo w końcu robić to co czujemy ze jest dobre a nie to co inni nam mówią. Slyszalem o ukladzie, ze żona akceptuje kochanke męża bo wie ze on jest szczesliwy, tamta tez i żona też, bo mimo tego, że nie może mu dac sexu czy milosci to on nie odchodzi, bo po co skoro może mieć je dwie naraz. Tacy są faceci i sie nie dziw temu. Samiec który ma dużo samic przy sobie czuje bardzo męsko, testosteron wali do czachy i dzięki temu cala 3 na tym korzysta 

lex, ty pewnie masz kochanke i dlatego tak tlumaczysz ten swiat 😉 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Anielika napisał:

lex, ty pewnie masz kochanke i dlatego tak tlumaczysz ten swiat 😉 

Bo taki jest świat, a dzis mam chooojowy dzien.

Edytowano przez lex

6 minut temu, lex napisał:

Bo taki jest świat, a dzis mam chooojowy dzien.

Taki jest swiat, a masz taki 😉 dzien, bo co? 

39 minut temu, Makarą napisał:

Jesteś młoda damo, więc kiedy Ty napiszesz swoją ''książkę'' to mnie na świecie nie będzie 😉

Powodzenia i nie łam się tak 🙂

Ale ja się nie łamie bardzo dobrze się miewam codziennie jestem uśmiechnięta ☺️🤣

33 minuty temu, lex napisał:

Ten świat jest pokręcony czasem niewidomi czy robimy coś źle czy dobrze a jak robimy dobrze to dla innych jest źle 

5 minut temu, Anielika napisał:

Taki jest swiat, a masz taki 😉 dzien, bo co? 

Nie o to chodzi. Mam taki dzienni dlatego zebralo mi sie na marudzenie. A świat własnie taki jest, szary i nijaki.

3 minuty temu, lex napisał:

Nie o to chodzi. Mam taki dzienni dlatego zebralo mi sie na marudzenie. A świat własnie taki jest, szary i nijaki.

Jest takim jakim go widzisz. Inni widza kolory i ciesza sie jak male dzieci z "drobnych" rzeczy.

2 minuty temu, olcia16wr napisał:

Ten świat jest pokręcony czasem niewidomi czy robimy coś źle czy dobrze a jak robimy dobrze to dla innych jest źle 

IMHO pierwszym przykazaniem powinno byc, zeby przestac przejmowac sie co mówią inni. Drugim olewac co myślą o nas. Trzecim robic to co zaplanowaliśmy dla swojego rozwoju pomimo tego co o tym sądzą inni. Wielu nie daje rady życ wg tego i kręcą sie w kółko robią niepotrzebny zament i de facto stoją w życiowej doopie. Ty masz 16lat?cos za mądrze piszesz..

20 minut temu, lex napisał:

IMHO pierwszym przykazaniem powinno byc, zeby przestac przejmowac sie co mówią inni. Drugim olewac co myślą o nas. Trzecim robic to co zaplanowaliśmy dla swojego rozwoju pomimo tego co o tym sądzą inni. Wielu nie daje rady życ wg tego i kręcą sie w kółko robią niepotrzebny zament i de facto stoją w życiowej doopie. Ty masz 16lat?cos za mądrze piszesz..

Ja czy MMA 16 lat więcej ooo więcej 

6 godzin temu, lex napisał:

sadystycznie

Kobietę, która nie ma ochoty na figle, bo ma ochotę ale wystrzelić go w kosmos rozumiem. Kobietę, która z cudownej bliskości robi bat posłuszeństwa i oddaje się czasem z gestem i przy fanfarach "bierz i doceń" bo zasłużył już niestety nie. Potrafię zrozumieć jakie to dla mężczyzny poniżające i przykre. 

Faceta, który rozumie, że kobieta pada na pysk i nie ma ochoty robić za kłodę tylko woli poczekać albo jest zwyczajnie chora- podziwiam (raz za wyrozumiałość, a dwa za prawdziwy trud przepływu myśli nie przez 'majty'). Faceta, który strzela focha jak małe dziecko i tupie nogami "o Ty podła! to jakbym Ci już naprawił ten kran dzisiaj, a nie dasz jeszcze z tydzień to ja tej Kasi w pracy tak dogodzę, że zobaczysz" nie szanuję. 

6 godzin temu, lex napisał:

chyba

Chyba, bo opieram ją na domysłach, ale wierzę w nią. 

7 godzin temu, lex napisał:

Robić co czujemy

Oby tak zawsze było. 

7 godzin temu, lex napisał:

Slyszalem o ukladzie

Jeśli pasuje to prawdziwie wszystkim to nie mnie to oceniać. Ja tam wolę cieszyć się pięknem miłości -wspaniale patrzeć, że ludziom udaje się. 

17 godzin temu, LenaN napisał:

Skąd pewność że nikt nie opętał moich myśli przesadzasz to chyba wszyscy by musieli zdradzać 

Z Twoich wypowiedzi. Jak opęta, to będziesz wiedziała o co chodzi. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się