Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pysia1436

Czy mogę złożyć skargę na zachowanie egzaminatora podczas egzaminu na prawo jazdy?

Polecane posty

Jak już pisałam usilnie próbuje zdać egzamin na prawo jazdy. Na trzecim egzaminie wydarzyła się sytuacja w której egzaminator nie przygotował dla mnie pojazdu do jazdy. Egzaminator zamiast sam na początku włączyć mi ogrzewanie zrobił to jak już nie zdałam egzaminu. Strasznie mnie zdenerwował. Wydaje mi się to on miał to zrobić przed egzaminem a nie ja. Na moim egzamine z prawa jazdy rozpatała się straszna ulewa. Nikt mi nie powiedział że w aucie jest ogrzewanie. Dlatego zaczęłam cofać do lusterek w których nic nie było widać i wyjechałam za lini. W tym momencie egzamin się skończył. Egzaminator  wsiadł do samochodu żeby dać mi arkusz a rozmowa wyglądała tak Egzaminator : następnym razem polecam włączyć ogrzewanie. W tym momencie je włączył Egzaminator : czy pani to widzi? Ja : tak widzę. (chodziło o to czy widzę że szyby odparowały) Egzaminator dał mi arkusz i powiedziała dowidzenia Ja :dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale moim zdaniem to Ty powinnaś sobie przygotować samochód do jazdy. Po - zapewne- wielu lekcjach powinnaś wiedzieć do czego służą konkretne pokrętła/przyciski. Tak samo jak przed rozpoczęciem jazdy dopasowujesz fotel, lusterka pod siebie, tak powinnaś zadbać o odpowiednią widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz, chociaz spodziewaj sie odwetowego uwalenia cię kilka kolejnych razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×