Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Onija

On napisał, że cały czas siedzę mu w głowie

Polecane posty

Czy to znaczy, że myśli o mnie non stop?

Czy to znacze, że się zakochał, zauroczył?

Przed chwilą, szywia napisał:

Zsuroczyl mi kiedyś tez facet tak powoedzial

I wyszło coś z tego?

Przed chwilą, Iskra* napisał:

Jak wróżyć z fusów. Może nawet zmyślać. Zamiast to rozkminiać lepiej rozwijaj tę znajomość i wyciągaj wnioski z czynów, nie tylko słów☺

Też tak mam

Nie dość sobie tam pogadaliśmy? Po co tu jeszcze wchodzisz? Wszystko sobie wyjaśniliśmy jak sądzę. Powtórze jeszcze raz i idę: było już lepiej i jakoś starałam się zostawić stare, a Ty znowu wracasz do tego co było. Nasza sytuacja nie jest normalna i tylko przez Ciebie dalej się za nami wlecze, a ja nie wiem dlaczego jeszcze biorę w tym udział.

Dobra o tym kto wraca i przeżywa to ja gadać nie będę i nie licz że będę starego nazywać inaczej a jesteś bo masz dobre serduszko Aniele.

Przestań. Jestem zmęczona po tej nocy i to z zupelnie innego powodu niż Ty pisałeś o sobie że jesteś, chociaż wierzę że mogłeś się przestraszyć. Nie musisz się o mnie bać, bo akurat Ty powinieneś tyle o mnie wiedzieć, ja nie to miałam na myśli co sobie uroiłeś, a uroiłeś przez to na czym jedziesz i przrz co nie sypiasz, rzuć to. Pa

Jesteś dzięki temu to warto

• Sad 1

Faceci duuuuzo mówią. Co ciekawsze najwięcej bajerują Ci, którzy niewiele poza łóżkiem chcą z relacji. Jakoś im tak łatwiej znieść odrzucenie. 

7 godzin temu, Iskra* napisał:

Jak wróżyć z fusów. Może nawet zmyślać. Zamiast to rozkminiać lepiej rozwijaj tę znajomość i wyciągaj wnioski z czynów, nie tylko słów☺

Po co miałby zmyślać skoro nawet go o to nie pytałam sam mi to powiedział.

14 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Faceci duuuuzo mówią. Co ciekawsze najwięcej bajerują Ci, którzy niewiele poza łóżkiem chcą z relacji. Jakoś im tak łatwiej znieść odrzucenie. 

Czyli co pobajeruje tak o dla zabawy i nic wiecej nie chce, bo boi się odrzucenia?

No to mi juz trzech tak powiedzialo w przeciagu tego miesiaca. Jeden w internecie, dwoch na zywo. Z czego tych dwoch chcialo sie umowic nie raz.

Przed chwilą, Onija napisał:

Czyli co pobajeruje tak o dla zabawy i nic wiecej nie chce, bo boi się odrzucenia?

No to mi juz trzech tak powiedzialo w przeciagu tego miesiaca. Jeden w internecie, dwoch na zywo. Z czego tych dwoch chcialo sie umowic nie raz.

Oczywiscie tych dwoch na zywo dostalo odpiedz odmowną na spotkanie, ale dalej probują.

4 godziny temu, Iskra* napisał:

Słuchaj, możesz miło przyjąć takie słowa, uśmiechnąć się, podziękować i przyjąć że to nie bajer a prawda, bo można wiele stracić podchodząc do słów faceta z negatywnym nastawieniem. A może to ten jedyny? Kto wie.. ? Zwyczajnie umawiać się z nimi i poznaj ich, jak najwięcej dowiaduj się o nich by wyczuć intencje i nie leć zaraz do łóżka z nikim. Bądż ostrożna ale pozytywnie nakręcona ale się nie wkręcaj z byle powodu emocjonalnie, daj sobie czas na wszystko. No co więceh można powiedzieć?

Nigdy nie ide do łóżka z kims kogo dobrze nie znam i z kim nie jestem w związku. 

Tutaj najbardziej zalezy mi na tej internetowej znajomosci taki paradoks, a ze dzieli nas sporo km takiego najtrudniej wyczuć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się