Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MłodaMama

Wesele i dylemat

Polecane posty

Z narzeczonym planujemy za mniej więcej rok wziąć ślub cywilny i wyprawić wesele bardziej kameralne. Znalazłam fajne miejsce ale teraz problem mam z zaproszeniami. Wychodzi na to że od partnera zaprosili byśmy rodziców, siostrę+partnera, drugą siostrę, trzecia siostrę+partnera+dwójką dzieci no i świadka z osobą towarzyszącą.

Partner stwierdził że nie chce zapraszać znajomych, kuzynów, ciotek i wujków oraz dziadków. W takim przypadku ode mnie przyjdzie tylko mój tata (mama zmarła w tym roku), moja chrzestna z partnerem i synem+osoba towarzysząca (są dla mnie jak druga rodzina, teoretycznie się u nich wychowałam) I to wszystko. Sęk w tym że nie mam z tym problemu. Wydaje mi się że problem będzie miał mój tata. Jest to mężczyzna wychowany i zamieszkujący na wsi, więc wielkie weselicho dla niego to podstawa i tu pierwsze rozczarowanie.

Martwię się też że tata może się obrazić że nie zaprosiłam reszty rodziny jak cioci czy kuzynostwa. 

Co sądzicie na ten temat. Jest się czym przejmować? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy tata chce wam zasponsorować weselicho jakiego oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2021 o 01:29, MłodaMama napisał:

Z narzeczonym planujemy za mniej więcej rok wziąć ślub cywilny i wyprawić wesele bardziej kameralne. Znalazłam fajne miejsce ale teraz problem mam z zaproszeniami. Wychodzi na to że od partnera zaprosili byśmy rodziców, siostrę+partnera, drugą siostrę, trzecia siostrę+partnera+dwójką dzieci no i świadka z osobą towarzyszącą.

Partner stwierdził że nie chce zapraszać znajomych, kuzynów, ciotek i wujków oraz dziadków. W takim przypadku ode mnie przyjdzie tylko mój tata (mama zmarła w tym roku), moja chrzestna z partnerem i synem+osoba towarzysząca (są dla mnie jak druga rodzina, teoretycznie się u nich wychowałam) I to wszystko. Sęk w tym że nie mam z tym problemu. Wydaje mi się że problem będzie miał mój tata. Jest to mężczyzna wychowany i zamieszkujący na wsi, więc wielkie weselicho dla niego to podstawa i tu pierwsze rozczarowanie.

Martwię się też że tata może się obrazić że nie zaprosiłam reszty rodziny jak cioci czy kuzynostwa. 

Co sądzicie na ten temat. Jest się czym przejmować? 

 

Krótka piłka na niezadowolenie rodziców z małego wesela: zawołaj pieniądze na wyprawienie takiego wielkiego jak chcą. Wtedy nastaje cisza:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bimba napisał:

A czy tata chce wam zasponsorować weselicho jakiego oczekuje?

Szczerze to nie wiem. Kiedyś coś powiedział żebyśmy powiedzieli kiedy ten ślub w końcu bo on musi zacząć kasę zbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, MłodaMama napisał:

Szczerze to nie wiem. Kiedyś coś powiedział żebyśmy powiedzieli kiedy ten ślub w końcu bo on musi zacząć kasę zbierać...

kase zbierać- to zazwyczaj tyczy się koperty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MłodaMama napisał:

Szczerze to nie wiem. Kiedyś coś powiedział żebyśmy powiedzieli kiedy ten ślub w końcu bo on musi zacząć kasę zbierać...

No to zapytaj go czy jest przygotowany na zasponsorowanie wam wesela jego marzeń.

Jeśli nie, to guzik go powinno obchodzić jakie robicie przyjęcie za które sami płacicie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ma byc slub Twoj czy Twojego ojca? On juz swoj slub i wesele mial. Ty decydujesz jak ma to wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2021 o 01:29, MłodaMama napisał:

Z narzeczonym planujemy za mniej więcej rok wziąć ślub cywilny i wyprawić wesele bardziej kameralne. Znalazłam fajne miejsce ale teraz problem mam z zaproszeniami. Wychodzi na to że od partnera zaprosili byśmy rodziców, siostrę+partnera, drugą siostrę, trzecia siostrę+partnera+dwójką dzieci no i świadka z osobą towarzyszącą.

Partner stwierdził że nie chce zapraszać znajomych, kuzynów, ciotek i wujków oraz dziadków. W takim przypadku ode mnie przyjdzie tylko mój tata (mama zmarła w tym roku), moja chrzestna z partnerem i synem+osoba towarzysząca (są dla mnie jak druga rodzina, teoretycznie się u nich wychowałam) I to wszystko. Sęk w tym że nie mam z tym problemu. Wydaje mi się że problem będzie miał mój tata. Jest to mężczyzna wychowany i zamieszkujący na wsi, więc wielkie weselicho dla niego to podstawa i tu pierwsze rozczarowanie.

Martwię się też że tata może się obrazić że nie zaprosiłam reszty rodziny jak cioci czy kuzynostwa. 

Co sądzicie na ten temat. Jest się czym przejmować? 

 

Właściwie to trochę smutne nie zapraszać dziadków na wesele. Przykro im będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×