Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niepewna@1

Ciąża po tabletce po

Polecane posty

Pomóżcie mi kiedy mogło dojść do zapłodnienia? 
okres był 24.08.2021 następnie 03.09 wpadka i 06.09 przyjęcie Ellaone (skuteczność niby do 120h) następnie stosunki było co Ok 2 dni. Czy w tym czasie mogło dojść do zapłodnienia, czy tabletka przesunęła owulacje? 
cykle mam średnio tak co 28-31 dni

Pomóżcie :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dobraduszyczka napisał:

Zastanawia mnie jedno - dlaczego nie zrobiłaś testu, skoro mamy już październik?

Właśnie. Poza tym tabletka dzień po jest najbardziej skuteczna w pierwszej dobie, później jej skuteczność spada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Właśnie. Poza tym tabletka dzień po jest najbardziej skuteczna w pierwszej dobie, później jej skuteczność spada. 

Dokładnie przyjęcie jej na trzeci dzień po stosunku może być nieskuteczne, jeśli owulacja wystąpiła wcześniej, a może się okazać, że jeśli faktycznie doszło do zapłodnienia, to dziecko pod jej wypływem może urodzić się z wadami. Dlatego nigdy nie byłam zwolenniczka tabletki po. Nie lepiej zabezpieczać się prezerwatywą, tabletkami, wkładką domaciczną, spirala? Jest tyle metod antykoncepcji, że trzeba być naprawdę głupim i nieodpowiedzialnym, by zaliczyć wpadkę. Mamy XXI WIEK A NIE ŚREDNIOWIECZE z brakiem antykoncepcyji. No ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Dobraduszyczka napisał:

Zastanawia mnie jedno - dlaczego nie zrobiłaś testu, skoro mamy już październik?

Zrobiłam i ciąża się potwierdziła.. dlatego teraz myśle jaka jest szansa że wtedy doszło do zapłodnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niepewna@1 napisał:

Zrobiłam i ciąża się potwierdziła.. dlatego teraz myśle jaka jest szansa że wtedy doszło do zapłodnienia 

No to teraz sie módl, by po tej tabletce dziecko było zdrowe. 

Co do Twojego pytania. Zależy, który to tydzień. Jeśli pokrywa się z datą, o której tutaj wspominałaś to widocznie tabletka była wzięta za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
Dnia 5.10.2021 o 17:07, Dobraduszyczka napisał:

No to teraz sie módl, by po tej tabletce dziecko było zdrowe. 

Co do Twojego pytania. Zależy, który to tydzień. Jeśli pokrywa się z datą, o której tutaj wspominałaś to widocznie tabletka była wzięta za późno.

Dziecku nic nie będzie, te tabletki zapobiegają zagnieżdżeniu w macicy. Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia to nie szkodzą. Przestań stresować autorkę jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×