Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onija

Dlaczego niektórzy mają tylu przyjaciół znajomych

Polecane posty

A inni są sami jak palec. I nie mówcie, że tu chodzi o dobry charakter, bo te osoby ktore znam wcale dobre dla otoczenia nie są.

• Like 1

2 godziny temu, Iskra* napisał:

Liczy się ogólnie mówiąc- przebojowość, a potem jaka by ta osoba nie była, to znajdzie sobie znajomych, podobny podobnego znajdzie, czy jakoś tak mówi się🤔

Zależy od środowiska którym przebywamy. Ktoś siedzi w piwnicy na wiosce tak dużo nie ma? 

• Haha 1

9 minut temu, Iskra* napisał:

Można być samotnym w wielkim mieście i tak samo mieć kolegów na wiosce.  Bardziej tu chodzi o to czy nie jest nieśmiały, wtedy nie jest przebojowy i ludzi nie bawi.

Zależy ile ma lat,  każdy też swoje życie ma. 

Jest zależność j czym starsza kobieta tym więcej jest tych kobiet  samotnych. Adoratorzy im nie spadają z nieba .

8 minut temu, Iskra* napisał:

No ale tu autor tematu mowił o ilości znajomych a nie adoratorów. O tym rozmawialiśmy tutaj.

Znajomych to można mieć dużo mało przyjaciół. 

• Like 1

Ja mam wielu znajomych i przyjaciol, bo jestem fajna po prostu.

• Haha 1

Generalnie ludzie lubią takie kontaktowe osoby, które ich zaczepiają, które każdemu nawet z daleka krzykną cześć. Tacy co z każdym się zgadzają i wiedzą, co kto chce usłyszeć, razem się ponarzeka i pośmieje. To jest równy gość! A co tam sobie tak na prawde myśli i po co to robi, to już inna sprawa....Grunt że powierzchowność jest zachowana... 

• Like 1

Dnia 5.10.2021 o 22:27, Czarna Pantera napisał:

Zależy od środowiska którym przebywamy. Ktoś siedzi w piwnicy na wiosce tak dużo nie ma? 

Ja nie siedzę w piwnicy i mieszkam w mieście, a nie mam.

Dnia 6.10.2021 o 11:53, ami napisał:

Generalnie ludzie lubią takie kontaktowe osoby, które ich zaczepiają, które każdemu nawet z daleka krzykną cześć. Tacy co z każdym się zgadzają i wiedzą, co kto chce usłyszeć, razem się ponarzeka i pośmieje. To jest równy gość! A co tam sobie tak na prawde myśli i po co to robi, to już inna sprawa....Grunt że powierzchowność jest zachowana... 

Ja zagaduję do ludzi, chętnie się z nimi pośmieję i ponarzekam, ale nikt ze mną rozmawiać nie chce.

generalnie posiadanie wielu znajomych to wcale nic dobrego, ludzie zyjacy tylko zyciem towarzyskim nie osiagaja w zyciu nic wielkiego, owszem trzeba miec umeijtnosci zeby sobie znalezc tych znajomych, ale o wiele wazniejsza jest zdolonosc to bycia samemu i skupiueniu  sie na wykonaniu zamierzonego zadania

1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

generalnie posiadanie wielu znajomych to wcale nic dobrego, ludzie zyjacy tylko zyciem towarzyskim nie osiagaja w zyciu nic wielkiego, owszem trzeba miec umeijtnosci zeby sobie znalezc tych znajomych, ale o wiele wazniejsza jest zdolonosc to bycia samemu i skupiueniu  sie na wykonaniu zamierzonego zadania

Znajomosci sa bardzo wazne takze w karierze zawodowej.

• Like 1
  • Thanks 1

Dnia 5.10.2021 o 12:33, Onija napisał:

A inni są sami jak palec. I nie mówcie, że tu chodzi o dobry charakter, bo te osoby ktore znam wcale dobre dla otoczenia nie są.

to nie przyjaciele tylko ekipa do chlania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować