Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
koko_szanel

Słabe plemniki i brak owulacji po 💉

Polecane posty

Pytanie do szczepionych na 👑. Czy zaobserwowaliście u siebie pogorszenie wyników w badaniach plemników lub braku owulacji? Przeglądam fora staraniowe i każdy kto tam jest po 💉 to albo ma 1% prawidłowych plemników, kobiety wydłużone cykle, brał owulacji, oszukane testy ciążowe, poronienia. Oczywiście nie łączą tego że szorycą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, koko_szanel napisał:

Pytanie do szczepionych na 👑. Czy zaobserwowaliście u siebie pogorszenie wyników w badaniach plemników lub braku owulacji? Przeglądam fora staraniowe i każdy kto tam jest po 💉 to albo ma 1% prawidłowych plemników, kobiety wydłużone cykle, brał owulacji, oszukane testy ciążowe, poronienia. Oczywiście nie łączą tego że szorycą. 

Jeśli  to prawda co piszesz to ci nie szczepieni podtrzymają gatunek ludzki na tej planecie , a tak na marginesie rok temu robiłem badanie przy odbiorze pani poinformowała mnie że wszystko w porządku a liczba prawidłowych powyżej normy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema. Kontroluj stale płodność i tyle. Jeśli były zaburzenia, to też pewnie przed szczepieniem występowały. Kup Cyclotest MySense i zapisuj cykle, wykresy pokazuj u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2021 o 14:11, koko_szanel napisał:

Pytanie do szczepionych na 👑. Czy zaobserwowaliście u siebie pogorszenie wyników w badaniach plemników lub braku owulacji? Przeglądam fora staraniowe i każdy kto tam jest po 💉 to albo ma 1% prawidłowych plemników, kobiety wydłużone cykle, brał owulacji, oszukane testy ciążowe, poronienia. Oczywiście nie łączą tego że szorycą. 

Jestem szczepiona, mój mąż też. Cykle mi się wręcz skróciły, w 2 cyklu starań zaszłam w ciążę. Więc wsadź sobie teorie w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×