Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiak23

siada mi to wszystko już...

Polecane posty

09.10.2021r

Powiedzcie mi dlaczego muszę udawać ze jestem szczesliwa? czemu zawsze to ja się uśmiecham, przyjmuje ciosy, zostaje sama i musze isc do przodu, podejsc, przywitac sie do kogos. czemu to ja> czemu nikomu nie zależy by do mnie podejść. mowia ze mam tyle dobrej energii, ze zawsze ja się dobrze czuje, się uśmiecham, ze wszystko mnie bawi, chociaż psycha mi siada. mam już dość wszystkiego chciałabym usiasc i się rozplakac. kiedy wychodzę do toalety raptem szczęśliwy usmiehc się chowa, a poikazuje prawdziwa ja. wycodze i znowu to samo. chłopak któremu niby na mnie zależy nie zapyta nawet jak się czuje. rodzice oczekują dobyrhcocen, ze będę się ciagle uczyc, ale ja mam już tego wzyskiego dosc, nie chce mi się uczyc, chciałabym nic nie robic, ze wszystkich storn jest problem. chciałabym żeby on mnie mocno przytulil potzebuje czulosci, ale boje się ze zostane odebrana za nachalna. chore jest to ze ja nic nikomu nie mowie, jestem z tym wszystkim sama, każdemu się wydaje ze ja mam tak dobrze, a mam ...owo. nie oszukujmy się to ze masz dom, pieniądze i rodzicow, ktom wydaje się ze wszystko jest super, ze sa kochający, to może wydawać się dobre, ale nie. mam ochote normalnie przestać oddychać, nic nie robic. Mozecie doradzac, jak chcecie, mam poprostu potrzebe podzielenia sie tym gównem. 

PS: Wrzucam to na uczuciowe, bo ni ...a wiem gdzie idzeniej to wstawic, jak nazwać mój cudowny problem.

59 minut temu, misiak23 napisał:

, jak nazwać mój cudowny problem.

Za bardzo polegasz na innych, uzależniasz szczęście od innych, chcesz spełniać czyjeś oczekiwania jednocześnie myśląc, że inni będą spełniać Twoje. To raz. Dwa? Rozmowa. Wytłumacz rodzicom, że dojezdzaja Cię swoimi wysokimi ambicjami, a o faceta zawalcz. 

Oczekiwania własne sprawią, że będziesz zawodzić się na ludziach, obce że będziesz żyć pod presją. Pozbądź się jednych i drugich. 

Boje się, że on... Każdemu wydaje się, że... Nie wmawiaj innym uczuć i myśli tylko rób swoje. Miej bardziej na wszystko wyebane. To byłoby na tyle wg mnie. 

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

6 godzin temu, misiak23 napisał:

09.10.2021r

Powiedzcie mi dlaczego muszę udawać ze jestem szczesliwa? czemu zawsze to ja się uśmiecham, przyjmuje ciosy, zostaje sama i musze isc do przodu, podejsc, przywitac sie do kogos. czemu to ja> czemu nikomu nie zależy by do mnie podejść. mowia ze mam tyle dobrej energii, ze zawsze ja się dobrze czuje, się uśmiecham, ze wszystko mnie bawi, chociaż psycha mi siada. mam już dość wszystkiego chciałabym usiasc i się rozplakac. kiedy wychodzę do toalety raptem szczęśliwy usmiehc się chowa, a poikazuje prawdziwa ja. wycodze i znowu to samo. chłopak któremu niby na mnie zależy nie zapyta nawet jak się czuje. rodzice oczekują dobyrhcocen, ze będę się ciagle uczyc, ale ja mam już tego wzyskiego dosc, nie chce mi się uczyc, chciałabym nic nie robic, ze wszystkich storn jest problem. chciałabym żeby on mnie mocno przytulil potzebuje czulosci, ale boje się ze zostane odebrana za nachalna. chore jest to ze ja nic nikomu nie mowie, jestem z tym wszystkim sama, każdemu się wydaje ze ja mam tak dobrze, a mam ...owo. nie oszukujmy się to ze masz dom, pieniądze i rodzicow, ktom wydaje się ze wszystko jest super, ze sa kochający, to może wydawać się dobre, ale nie. mam ochote normalnie przestać oddychać, nic nie robic. Mozecie doradzac, jak chcecie, mam poprostu potrzebe podzielenia sie tym gównem. 

PS: Wrzucam to na uczuciowe, bo ni ...a wiem gdzie idzeniej to wstawic, jak nazwać mój cudowny problem.

Zbyt wiele bierzesz na siebie i za bardzo się wszystkim przejmujesz- to Cię męczy. Chcesz być idealna w oczach wszystkich i starasz się na taką wypaś - to sprawia że inni myślą że wszystko jest okej.

Odpuść trochę z wymagań wobec siebie i zacznij rozmawiać o tym co Cię dręczy, z rodzicami, rodzeństwem, chłopakiem i koleżankami. Bez tego nie dziw się że nikt nie wie co się z Tobą dzieje, nie rozumie i nie pomoże.

Nie bòj się że facet odbierze chęć bliskości za bycie nachalnym, bo przytulnie to normalna rzecz w związku, tego tylko nie lubią jacyś głupi smarkacze, czy tacy sami tetrycy😉

• Thanks 1
  • Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się