Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Igaaaa

Jak odnaleźć sens po rozstaniu

Polecane posty

Od mojego rozstania minęło już sporo czasu. Czuje się bardzo samotna i nie mogę odnaleźć siebie ani czegoś co by mi pomogło się podnieść, poczuć lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jego. Nie tłum w sobie emocji a z czasem przejdzie. Napewno przejdzie, wiem to po sobie bo powoli już przechodzi. 

Edytowano przez melissa285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To , że usunąć wszystko co go przypomina to wiesz. Zrób coś, zapisz się gdzieś gdzie wejdziesz w nowe towarzystwo ,coś gdzie nie ma waszych znajomych . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bolek napisał:

Klin klinem. Imprezujcie, bawcie się, zmieniajcie facetów

po klinie pojawić sie może moralniak ,niesmak do samego siebie -kwestia charakteru 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko coś doradzić. Trzeba przecierpieć swój czas i na pewno się życie ułoży. Wiem jak bardzo ciężko mi było. Ale kiedy odpuściłam i wbiłam sobie do głowy że jestem mega wartościową kobieta. I zasługuje na szczęście. To właśnie wtedy on wrócił 😆 minęło pol roku. A Teraz jesteśmy w trakcie separacji . Ale dalej jestem zajebista 😅😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie jakieś zajęcie coś czym się zainteresujesz a wtedy przestaniesz się przejmować. Taiec, sport, kluby zainteresowan to kilka dobrych opcji jo pozwalają prz okazji poznać nowych ludzi. Najważniejsze to przestać się chować i marudzić a zacząć się cieszyć z kazdego dnia. Kilka miesięcy przerwy od związku dobrze robi, bo można kilka spraw przemyśleć i zastanowić się co dalej i czego tak na prawdę szukasz.

Facetów jest wielu dostępnych i tak samo się zastanawiają gdzie jest kobieta ich życia, a Ty musisz sobie jedynie wybrać takiego z którym będzie Ci dobrze i się ładnie uśmiechnąć do niego. Rozejrzyj się, nie rób niczego na siłe a sama zobaczysz że masz w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2021 o 18:52, Igaaaa napisał:

Od mojego rozstania minęło już sporo czasu. Czuje się bardzo samotna i nie mogę odnaleźć siebie ani czegoś co by mi pomogło się podnieść, poczuć lepiej.

 

Czas jest najlepszym lekarstwem. Ja w takich chwilach poświęcałam część czasu na przeanalizowanie sytuacji. Często pomagała racjonalizacja- w końcu my kobiety często płaczemy po dupkach, nawet jeśli doskonale wiemy że to nie był odpowiedni mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak jest. Ja juz jestem  sama kilka lat i żadna miłość nie nadeszła chyba nie wszystkim jest pisana.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kardulaki napisał:

Nie zawsze tak jest. Ja juz jestem  sama kilka lat i żadna miłość nie nadeszła chyba nie wszystkim jest pisana.  

Myślę, że mnie też to czeka 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kardulaki napisał:

Nie zawsze tak jest. Ja juz jestem  sama kilka lat i żadna miłość nie nadeszła chyba nie wszystkim jest pisana.  

A szukasz jej? Szczęściu trzeba pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, robięjaklubię napisał:

A szukasz jej? Szczęściu trzeba pomóc

Już nieee. No podobno sama przychodzi niespodziewanie kiedy jej nie szukamy...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robięjaklubię napisał:

To bujda 🤣

Trzeba trochę pomóc żeby coś znaleźć - bunkrując się nic się nie znajdzie - ale fakt faktem często się trafia uczucie gdy się go nie spodziewamy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2021 o 20:50, kardulaki napisał:

Nie zawsze tak jest. Ja juz jestem  sama kilka lat i żadna miłość nie nadeszła chyba nie wszystkim jest pisana.  

Czasem mijamy osobę - miłość życia i ... ona nie wie , że nią moze być . Faceci też chowają się za mur niedostępności po przygodach w związkach . Tak , są wrażliwi i ..boją się ? Wtedy ta płeć słabsza często okazuje się silniejsza 🙂

 

Czasem chciałbym mieć takie okulary pokazujące nad daną osobą napis czego ona oczekuje 🙂 ,ech do dzieła informatycy 🙂

 

Edytowano przez Johny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająć się sobą i swoim życiem , najlepiej wprowadzić jakieś zmiany, np przygarnąć kotka lub zrobić remont w domu, zajmiesz  głowę czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2021 o 21:50, kardulaki napisał:

Nie zawsze tak jest. Ja juz jestem  sama kilka lat i żadna miłość nie nadeszła chyba nie wszystkim jest pisana.  

A dajesz się znaleźć tej miłości? Miłość sama przyjdzie ale musisz jej wyjść na przeciw. Jeśli biegasz tylko między domem a pracą to bardzo sobie zawężasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×