Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Makarą..

Kino nocne

Polecane posty

Chcę go dzisiaj oglądnąć, ale mam pewien problem , mianowicie przed uruchomieniem podaje datę urodzenia na cda a film nie chce się włączyć. Czy robię coś źle? 

U mnie na kompie i tel. działa bez problemów. Spróbuj wyczyścić ''ciasteczka'' w przeglądarce lub zainstaluj kodeki.

Zmieniłem datę urodzenia i działa. 

Bestialstwo. Nie uważam, żeby śmierć oprychów, którzy grupowo dokonują brutalnego gwałtu była czymś złym. Złym jest zamknięcie ich za kratami i długie oczekiwanie na karę śmierci, która nie wszędzie jest przecież dokonywana. Ściganie takich ludzi ma sens pod warunkiem, że po złapaniu będziemy mogli napawać się widokiem ich palącego truchła na krześle elektrycznym. W przeciwnym razie kula w łeb w ciemnej uliczce. 

W filmie brudas "Nirvana" urwał się ze smyczy, ranił (albo zabił) policjanta zanim tuzin funkcjonariuszy zdołał go obezwładnić. Dzisiaj by to nie przeszło, dostałby kilka strzałów w serce gdyby zachciało mu się machać nożem. 

Podobała mi się scena w szpitalu psychiatrycznym, gdy nocny stróż prawa dostał szansę na ucieczkę po dokonanej na oprawcy egzekucji, która nie została potępiona przez lekarza/oddziałowego Szkoda tylko, że kobieta zerwała zaręczyny. Tak naprawdę myślałem, że byli małżeństwem... Musiałem coś pominąć.

• Thanks 1

Ciężko się z Tobą nie zgodzić, ale dla przykładu wrzucę jeszcze coś na dowód, że prawo w Polsce jest kulawe od lat. Mam namyśli ilość lat dla takich przypadków.

I jeszcze jeden materiał. Szkoda, że wtedy nie było takich możliwości jak teraz. Gość dostałby jako jedyny karę śmierci w 21wieku.

.

Dzięki. Kiedyś kryminatorium wrzucił film "Sprawa Tomka Jaworskiego" usunął niestety a historia była dobrze opowiedziana. Może słyszałeś a jeśli nie to pozostaje ci przesłuchać jak inni ją opowiadają w nieco gorszym stylu. Brutalna historia 

Spoko posłucham, bo nie znam tej sprawy.Jak masz mocne nerwy, to możesz obejrzeć i posłuchać o  ''Edmundzie Kolanowskim''. Nie będę wstawiał tutaj materiału, ale dodam od siebie, że wykonano na nim bodajże ostatnią karę śmierci w Polsce za czasów PRL.Chyba najbardziej drastyczna opowieść z jaką osobiście miałem do czynienia, bo interesuje się kryminałami nie od dziś.

Edytowano przez Makarą..

Przez Kolanowskiego przypomniał mi się Ed Gein, z którym również warto się zapoznać. 

22 godziny temu, Makarą.. napisał:

Chyba najbardziej drastyczna opowieść z jaką osobiście miałem do czynienia, bo interesuje się kryminałami nie od dziś.

"osobiście" tylko nie mów, że byłeś milicjantem, który prowadził śledztwo. 

Ciekawa jest też sprawa morderstwa Katarzyny Zowady. 

1 godzinę temu, tr{ns"grES@n napisał:

Przez Kolanowskiego przypomniał mi się Ed Gein, z którym również warto się zapoznać. 

"osobiście" tylko nie mów, że byłeś milicjantem, który prowadził śledztwo. 

Ciekawa jest też sprawa morderstwa Katarzyny Zowady. 

Nie znam, ale to dobrze, bo Kolanowski dał popalić nie tylko milicji w tamtych czasach.

Jasne jestem też ''jasnowidzem i przewiduję przyszłość'' powróżyć Ci ? 😉

Coś kojarzę, ale nie pamiętam wszystkiego.

2 minuty temu, Makarą.. napisał:

Jasne jestem też ''jasnowidzem i przewiduję przyszłość'' powróżyć Ci ? 😉

Błagam...nie.

3 minuty temu, Makarą.. napisał:

Coś kojarzę, ale nie pamiętam wszystkiego.

Zapamiętałem tylko, że ściągał skórę z kobiety. Dobrze, że jest wiki..

6 minut temu, tr{ns"grES@n napisał:

Błagam...nie.

Zapamiętałem tylko, że ściągał skórę z kobiety. Dobrze, że jest wiki..

Spoko, czeka Cię świetlana przyszłość 😉

Tego nie pamiętałem, skojarzyłem tylko młodą dziewczynę po 20 roku życia.

21 godzin temu, Makarą.. napisał:

Spoko, czeka Cię świetlana przyszłość 😉

Tego nie pamiętałem, skojarzyłem tylko młodą dziewczynę po 20 roku życia.

Naprawdę? Niesamowite. Nie mogę się doczekać..

Aha. Ok. 

Cytat

interesuje się kryminałami nie od dziś.

Szukam całą masę nazwisk, o których kiedyś czytałem lub oglądałem o nich dokumenty, ale niestety zapomniałem a filmy zostały usunięte z YT. 

Pamiętasz może morderstwo małej dziewczynki, porwanej do lasu przez mordercę (wysoki, długowłosy koleś) ręce i nogi skierowane do tyłu przywiązane jedną liną. Została zgwałcona i żywa wrzucona do rzeki.  

Był też pewien morderca, który włamywał się do mieszkań, mordował, a później przygotowywał sobie kolację i znikał. Policja była bezsilna, nie mogli go złapać, bo ciągle był w ruchu. Najprawdopodobniej wskakiwał do przejeżdżających pociągów i w ten sposób zmieniał miejsca. Najlepsze jest to, że sam oddał się w ich ręce, dzięki temu sprawa została zamknięta. Nie pamiętam dlaczego podjął taką decyzję. 

Brutalna była też historia  pewnego pastora (chyba czarnoskóry), który poćwiartował swoją żonę i trzymał w zamrażarce. Po wszystkim wmawiał swoim trzem córką, że w rodzinie seks między ojcem a dziećmi jest czymś normalnym i sypiał z nimi każdej nocy. Pamiętam, że jedna z dziewczyn mówiła później, że najczęściej wybierał najmłodszą z nich. 

Sprawa niedawno zakończona: Zabójca z Golden State. Można posłuchać na YT, ale oglądałem kiedyś o nim film dokumentalny. Na YT nie może znaleźć. Masa ciekawych historii została usunięta... 

1 godzinę temu, tr{ns"grES@n napisał:

Naprawdę? Niesamowite. Nie mogę się doczekać..

Aha. Ok. 

Szukam całą masę nazwisk, o których kiedyś czytałem lub oglądałem o nich dokumenty, ale niestety zapomniałem a filmy zostały usunięte z YT. 

Pamiętasz może morderstwo małej dziewczynki, porwanej do lasu przez mordercę (wysoki, długowłosy koleś) ręce i nogi skierowane do tyłu przywiązane jedną liną. Została zgwałcona i żywa wrzucona do rzeki.  

Był też pewien morderca, który włamywał się do mieszkań, mordował, a później przygotowywał sobie kolację i znikał. Policja była bezsilna, nie mogli go złapać, bo ciągle był w ruchu. Najprawdopodobniej wskakiwał do przejeżdżających pociągów i w ten sposób zmieniał miejsca. Najlepsze jest to, że sam oddał się w ich ręce, dzięki temu sprawa została zamknięta. Nie pamiętam dlaczego podjął taką decyzję. 

Brutalna była też historia  pewnego pastora (chyba czarnoskóry), który poćwiartował swoją żonę i trzymał w zamrażarce. Po wszystkim wmawiał swoim trzem córką, że w rodzinie seks między ojcem a dziećmi jest czymś normalnym i sypiał z nimi każdej nocy. Pamiętam, że jedna z dziewczyn mówiła później, że najczęściej wybierał najmłodszą z nich. 

Sprawa niedawno zakończona: Zabójca z Golden State. Można posłuchać na YT, ale oglądałem kiedyś o nim film dokumentalny. Na YT nie może znaleźć. Masa ciekawych historii została usunięta... 

Sorry gościu, ale nie oglądam i nie słucham tego masowo i nie pamiętam takich szczegółów. Wybrane przeze mnie filmy głównie z youtube są z kanału Niediegetyczne, CBS Reality, Kryminatorium i na tym się opieram plus filmy i seriale. Rzadko koduję takie makabryczne zbrodnie jakie Ty opisujesz, chociaż słuchałem i oglądałem różne historie, ale nie zapadają mi aż tak w pamięć. Interesuję się owszem nie od dziś jak pisałem , ale nie do tego stopnia co Ty, więc tym bardziej do ''milicjanta'' mi daleko.

Edytowano przez Makarą..

50 minut temu, Makarą.. napisał:

Sorry gościu, ale nie oglądam i nie słucham tego masowo i nie pamiętam takich szczegółów. 

Przypomniałem sobie sprawę dwóch nastoletnich dziewczyn, które wracały lasem z imprezy. Wyszły na drogę w najgorszym dla nich momencie. Akurat wtedy przejeżdżało auto z kilkoma chłopakami, którzy zabrali je ze sobą i.. 

Wcześniej miał je odebrać brat jednej z nich, ale spóźniał się więc postanowiły pójść same. Do dziś pamiętam jak mówili w dokumencie o tym, że gdyby dziewczyny wyszły na ulicę chwilę później, to do niczego by nie doszło. Nie mogłem pojąć jak jedna niewłaściwa decyzja może zmienić nasze życie. Może gdyby wolniej szły, zatrzymały się na siku lub którejś rozwiązałby się but... 

24 minuty temu, tr{ns"grES@n napisał:

Przypomniałem sobie sprawę dwóch nastoletnich dziewczyn, które wracały lasem z imprezy. Wyszły na drogę w najgorszym dla nich momencie. Akurat wtedy przejeżdżało auto z kilkoma chłopakami, którzy zabrali je ze sobą i.. 

Wcześniej miał je odebrać brat jednej z nich, ale spóźniał się więc postanowiły pójść same. Do dziś pamiętam jak mówili w dokumencie o tym, że gdyby dziewczyny wyszły na ulicę chwilę później, to do niczego by nie doszło. Nie mogłem pojąć jak jedna niewłaściwa decyzja może zmienić nasze życie. Może gdyby wolniej szły, zatrzymały się na siku lub którejś rozwiązałby się but... 

A ja sobie przypomniałem, że jutro piątek i po robicie czas odpocząć i napić się. Tobie też polecam, bo zawsze może być lepiej czy gorzej..

Wyluzuj 😉

Edytowano przez Makarą..

10 minut temu, Makarą.. napisał:

A ja sobie przypomniałem, że jutro piątek i po robicie czas odpocząć i napić się. Tobie też polecam, bo zawsze może być lepiej czy gorzej..

Wyluzuj 😉

Nie pij za dużo. Miłego weekendu.

Edytowano przez tr{ns"grES@n
Makarą..

5 minut temu, tr{ns"grES@n napisał:

Nie pij za dużo. Miłego weekendu.

Mam twardą psychikę, ale głowę słabą. Dzięki i wzajemnie gościu 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto