Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Spadł wątek a ja jestem ciekawa co myślicie o jej sklepie i całym otwarciu? 

Jedna z niewielu influ, do których czuje szczerą sympatie. W realu być może byśmy się nie zaprzyjaźniły - za duża różnica charakterów, nie jestem też z tych dziewczyn, które będą piszczały pod sklepem ale lubię ja oglądać i kibicuje. Na pewno ma w sobie to coś, co przyciąga ludzi, bo to jednak jej osobowość sprawiła, że odniosła taki sukces, ...enki są dodatkiem 

• Like 2

Czasem czuje wyniosłość w jej wypowiedziach. Pamiętam kiedys jak ktoś zadał pytanie jak żyć z rodzicami alkoholikami za.plotem a ona odpowiedziała "jak najdalej". Od razu pomyślałam czy ona by tak zostawila rodziców gdyby niestety ich ta "choroba" dopadła. Ja Np. Starałabym sie pomóc rodzicom itd  a ona potrafila rzucić komuś takie hasło.

Nie mniej jednak odniosła ogromny sukces. 

Oglądając otwarcie sklepu aż łezki mi poleciały. Widać że ma duże wsparcie w mężu, rodzinie i we wszystkich klientkach.  

Szacun za to ! 

• Thanks 1

1 godzinę temu, malami12 napisał:

Czasem czuje wyniosłość w jej wypowiedziach. Pamiętam kiedys jak ktoś zadał pytanie jak żyć z rodzicami alkoholikami za.plotem a ona odpowiedziała "jak najdalej". Od razu pomyślałam czy ona by tak zostawila rodziców gdyby niestety ich ta "choroba" dopadła. Ja Np. Starałabym sie pomóc rodzicom itd  a ona potrafila rzucić komuś takie hasło.

No a ja bym uciekała jak najdalej, w szczególności gdyby nie było widać szans na poprawę. A już na pewno gdyby  zdarzyło im się „chorować” przez całe moje życie. I uważam, że w większości przypadków to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.

• Like 2

2 godziny temu, malami12 napisał:

Nie mniej jednak odniosła ogromny sukces. 

Oglądając otwarcie sklepu aż łezki mi poleciały. Widać że ma duże wsparcie w mężu, rodzinie i we wszystkich klientkach.  

Szacun za to ! 

Szczerze to patrzę z zazdrością ale taka zdrowa na to jak jej mąż na nią patrzy. Widać ze jest w niej zakochany po uszy. Potrafi sobie zjednać ludzi. No i zaskoczyło mnie ze ola tatka była na otwarciu. Nie pokazują się na insta razem ale widocznie poza instagramem dalej się przyjaźnią.

10 minut temu, Malaania napisał:

Szczerze to patrzę z zazdrością ale taka zdrowa na to jak jej mąż na nią patrzy. Widać ze jest w niej zakochany po uszy. Potrafi sobie zjednać ludzi. No i zaskoczyło mnie ze ola tatka była na otwarciu. Nie pokazują się na insta razem ale widocznie poza instagramem dalej się przyjaźnią.

Tam coś byl zgrzyt w pewnym momencie, nawet Mila chyba mowila na live jak dziewczyny pytały o Ole ze nie chce o tym mówić i przez chwilę się nie obserwowały. 

Super, że wszystko wróciło do normy bo obie są fajne. 

A Ole to Wręcz uwielbiam  🙂

• Like 1

Mila odnosi sukces, nic tylko gratulować ✌️
Zastanawia mnie jej dawna „przyjaźń” z Lili Antoniak. Obserwuje obie od dawna i kiedyś nazywały się siostrami, aż nagle totalnie ucięły temat… wie ktoś może, czemu tak sie stało? Pamięta to ktoś w ogóle? 😅

Edytowano przez Melibeli

4 godziny temu, malami12 napisał:

A wątek zniknął bo Krysi siostra go zgłosiła  🤷‍♀️

Przegapiłam poprzedni  ;( 

Czy z Krysia była jakaś spina?

1 godzinę temu, Melibeli napisał:

Mila odnosi sukces, nic tylko gratulować ✌️
Zastanawia mnie jej dawna „przyjaźń” z Lili Antoniak. Obserwuje obie od dawna i kiedyś nazywały się siostrami, aż nagle totalnie ucięły temat… wie ktoś może, czemu tak sie stało? Pamięta to ktoś w ogóle? 😅

Tyle pamietam ze ta przyjazn skończyła się dokładnie z chwila kiedy mila puscila presety. Wtedy tez z ola przestała się pokazywać za to ola zaczela prowadzić livy z lili.antoniak i wzajemnie się oznaczały. Kilka razy mila pisała ze jakaś dziewczyna z instagrama dzwoniła do innych dziewczyn i mówiła o niej złe rzeczy a potem mila znowu zaczela z ola komentować sobie foty i pojawiały się gdzieś wzajemnie u siebie a o lili słuch zaginął na ich story

14 godzin temu, malami12 napisał:

Ona przede wszystkim nie jest osobą kompetentną, żeby udzielać rad jak postępować z alkoholikami, bo niby jakim cudem miałaby to wiedzieć? Dziwię się fankom, które pytają influ o takie sprawy. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, WarszawskaLALA napisał:

Ona przede wszystkim nie jest osobą kompetentną, żeby udzielać rad jak postępować z alkoholikami, bo niby jakim cudem miałaby to wiedzieć? Dziwię się fankom, które pytają influ o takie sprawy. 

Ale wyrazić własne zdanie może . 

14 godzin temu, variegata napisał:

Przegapiłam poprzedni  ;( 

Czy z Krysia była jakaś spina?

Nie było spiny 😄 po prostu Krysia była, zniknęła a teraz jest wypromowaną przez Mile mini influenserką🤦‍♀️😅

A co do spiny z Lili Antoniak to też mnie to ciekawiło o co tam poszło...

Ja mam wrażenie, że Lilii to z wszystkimi po kolei jest przyjaciółką 🤣 Nie ubliżając jej, bo też ją obserwuję i jest spoko babka ale czasem mnie zaskakują te nagłe przyjaźnie tak jak np teraz z Bombą.

19 godzin temu, Heej2909 napisał:

Ja mam wrażenie, że Lilii to z wszystkimi po kolei jest przyjaciółką 🤣 Nie ubliżając jej, bo też ją obserwuję i jest spoko babka ale czasem mnie zaskakują te nagłe przyjaźnie tak jak np teraz z Bombą.

Musiała znaleźć zamiennik dla Marty Mielczarskiej 😄 bo się przeniosła do Sopotu 

Czytając dzisiejsze stories, można się domyślić co się wydarzyło z Krysią :D🤔

9 minut temu, triciaa1 napisał:

Czytając dzisiejsze stories, można się domyślić co się wydarzyło z Krysią 😄🤔

Dokładnie 🤣

Jeśli Mila wiedziała, że jest w ciąży to nie mogła jej zwolnić. Tak czy siak. Mogła jej kazać nie przychodzić do pracy czy pójść na l4. Chyba, że jeszcze wtedy nie ogłosiła swojego stanu.

27 minut temu, samara18 napisał:

Jeśli Mila wiedziała, że jest w ciąży to nie mogła jej zwolnić. Tak czy siak. Mogła jej kazać nie przychodzić do pracy czy pójść na l4. Chyba, że jeszcze wtedy nie ogłosiła swojego stanu.

Historia o zwolnieniu nie dotyczy raczej Krysi bo napisała ze zatrudniła dziewczynę do tkanin, a Krysia pracowała w naree od początku. Poza tym sama mila ogłosiła ze Krysia jest w ciąży i idzie na l4 wiec w historii ze zwolnieniem to nie krystyna

• Like 1

Nie wiem ale ja jakoś nie umiem się przekonać do tej dziewczyny. ...enki okropne o gustach się nie dyskutuje ale mi osobiście się nie podobają. 
A sama mila czy jak ma na imię nie wydaje mi się osoba chętna do obserwowania to jej darcie, krzyki, przeklinanie jestem na NIE 

Akurat ...enki są na prawdę ładne, oryginalne i dobrej jakości. Nie są "sieciówkowe". A w Mili najbardziej lubię to, że jest właśnie prawdziwa. Nie udaje nikogo, nie powstrzymuje emocji i pokazuje całą siebie na insta. A to teraz rzadkość. Większość to słodkie do porzygu perfekcyjne laski... 

51 minut temu, Malaania napisał:

Historia o zwolnieniu nie dotyczy raczej Krysi bo napisała ze zatrudniła dziewczynę do tkanin, a Krysia pracowała w naree od początku. Poza tym sama mila ogłosiła ze Krysia jest w ciąży i idzie na l4 wiec w historii ze zwolnieniem to nie krystyna

Kurcze no racja.... 

Myślałam że ona jest jeszcze jedna normalna i fajna babka, ale ona się zachowuje jakby była sprawiedliwą wśród narodów świata , a nie sprzedawała ...enki na Instagramie

Nie znam jej. Noszę jej ...enki bo udało jej się mnie przekonać jako klienta 😄

To nie jest zachwyt z mojej strony, po prostu odbieram jej osobę jako szczerą. 

23 godziny temu, Kenailik napisał:

Myślałam że ona jest jeszcze jedna normalna i fajna babka, ale ona się zachowuje jakby była sprawiedliwą wśród narodów świata , a nie sprzedawała ...enki na Instagramie

To fakt... te jej rady i życiowe mądrości 🤭

Pańcia kiedyś: babyshower Julii był niespodzianka wiec nie wiem co dla mnie dziewczyny z naree szykują 

Pańcia dziś: nie spodziewałam się babyshower. To ciekawe 🤭

i to opowiadanie o prywatnym apartamencie do porodu..

1 godzinę temu, WarszawskaLALA napisał:

Jaka znów? 

Nie wiem, ale na pewno zamieszana jest w to Anula Sudol 

1 godzinę temu, Miss Radomia napisał:

Nie wiem, ale na pewno zamieszana jest w to Anula Sudol 

Cooooo 😂 coś mówiła? Bo rzadko słucham story kiedy nie ma napisów 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się