Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tomciopaluch821

Żona w ciąży dzieje się coś niedobrego

Polecane posty

Mam problem z moją żoną. Obecnie jest w 7tc ciąży i ja przestałem poznawać. Nic się jej nie chce, dosłownie się zabunkroala w domu. Netflix, żarcie, internet.Luzny  dres, zero makijażu,zyganje, depresja,jakąś. Tyle z rozrywek. Ma przestraszne jazdy, humory.Przed weselem moja matka z siostrą doradzaly mi, żebym się z tego układu wycofał, płacił alimenty, że jeszcze nie jest za późno. Mama powoedziala, że żon i dzieci mogę mieć na pęczki a matkę mam tylko jedną. Żona się dowiedziała, zwyzywała obydwie i powiedziała, że jeśli będę utrzymywać z nimi kontakty, to ona pójdzie do wiejskiego proboszcza i opowie co moja matka robi i ja zniszczy  (mama się udziela w parafii). Ma obsesję, że moja mama z siostrą chcą jej rozbić rodzinę i, żeby została samotna matka. Ciągle płacze, że jej nie szanuje, że jestem nie lojalny, że jej nie dotykam. Ja po prostu nie mam ochoty. Bierze hormony, puchnie po nich, luźny dres i ciągle jak chmura gradowa, ciągle jazdy bezpodstawne.Kiedys była inna kobieta. Wszędzie doszukuje się intryg. Najchętniej by mnie odcięła od rodziny. Mama zadzwoniła, że mają problem z ogrzewaniem, a my byliśmy w podróży poślubnej, to żona zaczęła się do niej rzucać, że ma córkę i zięcia pod domem a nie syna 200km dalej. Żone namawiam na psychologa, ale ona nie chce, wmawia mi kompleks Edypa.Siostra jest najbliższa moja przyjaciółka, dotychczas  z nią rozmawiałem o wszystkim, to żona ciągle wmawia mi, że siostra mną manipuluje i miesza, a to nie jest prawda. Kocham żonę ale nie potrafię do niej dotrzeć. Mam serdecznie dość. Jak namówić na na leczenie albo chociaż zmianę zachowania? Nie chce wybierać, żona powinna jakoś się ogarnąć, dostosować, bo póki co zachowuje się jakby ona jedna była w ciąży tylko na świecie. Dopiero się pobraliśmy, o ciąży dowiedzieliśmy się na 2 tygodnie przed weselem.staram się jak umiem, a ona codziennie poranek zaczyna od jazd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie jest provo. Żona po prostu zmieniła się nie do poznania. Ciągle obsesja, ciągle nadaje. Mówię zadzwonię do siostry i jej powiem, a ona, że czemu taki lokalny wobec niej nie jestem jak wobec siostry. Żona miała jakieś krwawienia, siostra ja pocieszala, że jeśli będzie nam dane mieć dziecko go będziemy a żona już to odczytała jako złośliwość. Nie da się z nią ostatnio rozmawiać. 

Edytowano przez tomciopaluch821
Dopisanie faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, tomciopaluch821 napisał:

To niestety nie jest provo. Żona po prostu zmieniła się nie do poznania. Ciągle obsesja, ciągle nadaje. Mówię zadzwonię do siostry i jej powiem, a ona, że czemu taki lokalny wobec niej nie jestem jak wobec siostry. Żona miała jakieś krwawienia, siostra ja pocieszala, że jeśli będzie nam dane mieć dziecko go będziemy a żona już to odczytała jako złośliwość. Nie da się z nią ostatnio rozmawiać. 

Nie pomyślałeś po prostu że ciąża to zarazem piękny jak i bardzo trudny czas dla kobiety? Nie pomyślałeś,że zamiast latać od matki do siostry poświęc czas żonie, a nie szukać tego złego w niej? Może czas zacząć myśleć własnym rozumem, a nie słuchać matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ewunia napisał:

Żona jest w 7 tygodniu ciąży, bierze hormony 😂i zdążyli wziąć ślub , pojechać w podróż poślubną,wrócić, pokłócić się z rodziną, aa i jeszcze dowiedział się o ciąży 2 tyg. przed weselem...podróż w czasie 😀

Nie widzę nic niezwykłego w braniu hormonów w ciąży. Tym bardziej, ze napisał, ze było plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ewunia napisał:

Żona jest w 7 tygodniu ciąży, bierze hormony 😂i zdążyli wziąć ślub , pojechać w podróż poślubną,wrócić, pokłócić się z rodziną, aa i jeszcze dowiedział się o ciąży 2 tyg. przed weselem...podróż w czasie 😀

Przecież napisał że jak brali ślub to była dwa tygodnie w ciąży, więc łatwo odczytać że ślub wzięli 5 tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stokrotka30 napisał:

Przecież napisał że jak brali ślub to była dwa tygodnie w ciąży, więc łatwo odczytać że ślub wzięli 5 tygodni temu.

O ciazy dowiedzieli sie na 2 tygodnie przed weselem. Ktos bardzo probuje utrzymac wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×