Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam! Mam pewien problem, zagwozdke.. Podczas stosunku z dziewczyną pękła gumka, ja nie doszedłem jeszcze więc spermy jako tako nie było. Gumka pękła tak mniej więcej w połowie i nie jestem pewny ale raczej członek nie był cały w dziewczynie.. Ona twierdzi że nie miała dni płodnych. Czytałem na forach i jest mała szansa na zajście w ciążę ale nigdzie dokładniej nic nie opisane.. Wyjaśni to ktoś bardziej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Krzysiek153 napisał:

Witam! Mam pewien problem, zagwozdke.. Podczas stosunku z dziewczyną pękła gumka, ja nie doszedłem jeszcze więc spermy jako tako nie było. Gumka pękła tak mniej więcej w połowie i nie jestem pewny ale raczej członek nie był cały w dziewczynie.. Ona twierdzi że nie miała dni płodnych. Czytałem na forach i jest mała szansa na zajście w ciążę ale nigdzie dokładniej nic nie opisane.. Wyjaśni to ktoś bardziej? 

Chce dodać, że słyszałem jak pękła i wtedy nie byłem pewien czy był głęboko czy nie.. 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krzysiek153 napisał:

Chce dodać, że słyszałem jak pękła i wtedy nie byłem pewien czy był głęboko czy nie.. 

Nie ważne jak głęboko, tylko czy wytrysk był w pochwie, ale  jak dni były niepłodne to nawet jakbyś skończył w dziewczynie to nic by się nie stało.

Dzieciaku ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może tak na przyszłość antykoncepcją mechaniczną zajmie sie dziewczyna, może sobie zamówić diafragmę dopochwową Caya, ty już nie nie kombinuj lepiej

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby uniknąć takich stresowych sytuacji to ja stosuję tabletki antykoncepcyjne. Mój ginekolog dobrał mi Drovelis. Nawet na początku nie miałam skutków ubocznych. Libido w porządku, waga bez zmian bo to też jest istotne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam jakim cudem ta gumka pekła 😄 podaj firme zeby unikac XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2021 o 20:00, Pisces napisał:

A ślub był?

Jak nie było to powinna być tu interwencja prokuratura i przykładna kara

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×