Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutka22

Sytuacja w pracy

Polecane posty

Jestem mobbingowana  w pracy. Ostatnio szef wyśmiał mnie , ze nie rozumiem czegoś i jestem blondynką. Oczywiście po chwili okazało  się, ze nie ma racji i wyszedł on na glupka. Potem nawet się nie pożegnał. Obiecał mi umowe o pracę już pól roku temu, a nadal nie mam podpisanej zleceniówki nawet.  A jak we wrześniu ponowiłam temat to   powiedział od razu ze pewnie chce iśc na l4,  że bd musial urlop dac. Dostałam wczoraj propozycje pracy na umowe o prace, premie itp. Dzisiaj mam dac znac czy chce zacząc i mam mętlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, marinero napisał:

W zasadzie masz jasnosc  jak bedzie wygladac atmosfera w pracy .To ty decydujesz i nie licz ze ktos ci cos podpowie.

Jesli zalezy ci na kasie to mozna zacisnac zeby i nie wychylac sie 🙂 Jak wytrzymasz mobbing to OK  ale jesli nie!  to odmowilabym i zaczela szukac innego szefa! LOL Musisz zastanowic sie nad swoja kondycja ! 

Jesli chodzi o ta nową pracę to zagwarantowali mi umowe oraz wyzsza stawke niz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marinero napisał:

W zasadzie masz jasnosc  jak bedzie wygladac atmosfera w pracy .To ty decydujesz i nie licz ze ktos ci cos podpowie.

Jesli zalezy ci na kasie to mozna zacisnac zeby i nie wychylac sie 🙂 Jak wytrzymasz mobbing to OK  ale jesli nie!  to odmowilabym i zaczela szukac innego szefa! LOL Musisz zastanowic sie nad swoja kondycja ! 

W nowej umowa o pracę oczywiacie. Bo moj szef stwierdzil ze tylko stac go na zlecenie w obecnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Musisz sie  zastanowic co jest ciebie priorytetem: atmosfera czy kasa. Ja osobiscie uwazam ze kasa to podstawa , do niedogodnosci mozna sie zaadoptowac  ale ty mozesz miec inaczej ! 

W tej pracy co jestem nie ma ani dobrej atmosfery, zaoferowal mi tylko zlecenie. W nowej mam umowe, wieksza stawka plus umowe o prace , bylam na podpisaniu i spoko ludzie sie wydają. Konkretna szefowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

To nad czym sie zastanawiasz ? kasa wyzsza ..to decydujace .. dla mnie ! LOL

 

Dziekuje za opinie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, lepsza atmosfera, umowa o prace, wyzsze zarobki, a ona ma metlik, bo nie wie czy zostac w pracy bez kontraktu i Z szefem co Cie nie szanuje, dobrze rozumiem?! Lap nowa prace, bo zauwaza zes ameba I sie rozmysla...

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×