Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dozgonny

Gra pozorów...

Polecane posty

Chciałabym przeżyć jeden dzień nie bojąc się życia, jeden jedyny. Od jakiegoś czasu obiecuje sobie, że pójdę do kościoła, naprawdę bardzo chce iść, ale nie mam siły ogarnąć się na tyle żeby wyjść z domu. Wychodzę tylko do lekarza albo po recepty. Dziś nawet oddychanie mnie boli... Wróciłam na kafe chociaż nie powinnam. Nie wiem co będzie dalej. Dobra koniec tego uzewnętrznia. Dobranoc. 

7 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Dobranoc. 

Dobranoc 

3 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Ja mam plan, plan skończenia ze sobą, każdego dnia jestem u kresu. Schudłam tak że ja dorosła baba ważę 39 kg, tak się nie da żyć. Jestem naprawdę bardzo bardzo zmęczona chciałabym po prostu odpocząć. 

Kotek nie może tak być. Masz głęboką depresje. Musisz pobrać leki i spojrzysz na wszystko inaczej. Czasem brakuje czegoś w organiźmie i mózg zaczyna wszystko widzieć na czarno po pobraniu leków poprawia się. Skąd jesteś? Można się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego. Jeśli chcesz porozmawiać napisz do mnie na prv. Widziałam już kiedyś Twoje wpisy i zaniepokoiły mnie.

11 minut temu, robięjaklubię napisał:

Kotek nie może tak być. Masz głęboką depresje. Musisz pobrać leki i spojrzysz na wszystko inaczej. Czasem brakuje czegoś w organiźmie i mózg zaczyna wszystko widzieć na czarno po pobraniu leków poprawia się. Skąd jesteś? Można się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego. Jeśli chcesz porozmawiać napisz do mnie na prv. Widziałam już kiedyś Twoje wpisy i zaniepokoiły mnie.

Dziękuję za dobre chęci, ale ja to wszystko przerabiałam leki, terapię u psychologa, a nawet dawno temu szpital, bo chciałam to wszystko zakończyć. 

To wszystko pomaga na chwilę a potem wraca ze zdwojoną siłą. 

Dziękuję za dobre chęci, ale ja jestem jakimś mega wadliwym towarem

Straciłam chęć do życia, ciągle to samo. Ktoś daje Ci nadzieję, pozwala uwierzyć, że twoje marzenie się spełni i potem ją odbiera, co sprawia, że zaczynasz myśleć, że marzenia są g... warte, że ty jesteś g... wart.  Że na nic nie zasługujesz i choćby nie wiem ile człowiek walczył i dążył do celu, to i tak nic z tego. Wszystko jest bez sensu.

• Sad 1

18 godzin temu, Solero napisał:

Coś w tym jest a najbardziej chcą przekonać do swojej racji ci którzy mają w tym jakiś swój interes. Jestem zdania że każdy jest kowalem swojego losu i sam decyduje aczkolwiek są osoby które trzeba nakierować na właściwą drogę.

Nie, nie każdy jest kowalem własnego losu i bywa, że człowiek nigdy sam nie decyduje , są sytuacje gdzie opatrzność, czy inne fatum determinuje człowieczy los. Mówienie, że  ludzki los w ludzkich rekach, to zło.

4 minuty temu, Kaaa napisał:

Wiem 😅 lamenciarze uwielbiają mówić o sobie i swoich problemach... Jacy to oni biedni i nieszczęśliwi. Szybko tracą zapał, gdy mają słuchać kogoś innego 😅

Masz jakiś problem?

Widzę, że próbujesz podnieść swoje poczucie wartości dosrywając innym.

5 minut temu, Margo. napisał:

Widzę, że próbujesz podnieść swoje poczucie wartości dosrywając innym.

Ignoruj takie wpisy, takim ludziom właśnie o to chodzi żeby się z nimi "sprzeczać". W jednym ma rację użalanie się na kafe nic nie zmieni. Miłego dnia 🙂

2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Ignoruj takie wpisy, takim ludziom właśnie o to chodzi żeby się z nimi "sprzeczać". W jednym ma rację użalanie się na kafe nic nie zmieni. Miłego dnia 🙂

Wiem, że nic nie zmieni, ale wygadanie się pomaga... przynajmniej na chwilkę... Miłego dnia 🙂

1 minutę temu, Margo. napisał:

Wiem, że nic nie zmieni, ale wygadanie się pomaga... przynajmniej na chwilkę... Miłego dnia 🙂

Dlatego właśnie tu pisze, jest to dla mnie jakiś rodzaj terapii 😉

19 godzin temu, Coś Ci napisze napisał:

A co wg Was oznacza "byc głupim"? 

To osoba narzucajaca nam standarty na Kafe , co wolno pisac a co nie, komu odpowiadac, a komu nie ! Jednym slowem wchodzaca w role "policjanta"  LOL 

Edytowano przez marinero

6 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Dlatego właśnie tu pisze, jest to dla mnie jakiś rodzaj terapii 😉

Dobrze by było by ta terapia okazała się dla nas skuteczna 🙂

10 minut temu, Margo. napisał:

Dobrze by było by ta terapia okazała się dla nas skuteczna 🙂

Mnie na chwilę zawsze pomaga, uspokaja, wycisza. Po przedwczorajszych i wczorajszych żalach, dziś przynajmniej na razie jest nieźle. 

A tak na serio to trudno dziś znaleźć w społeczeństwie, nawet w rodzinie kogoś kto potrafi nas zrozumieć. Nie ma z kim pogadać i najzwyczajniej w świecie otworzyć się, być szczerym. Ja na swojej drodze ciągle trafiam na osoby, które mają swego rodzaju łopatologiczny sposób myślenia. Wszystko kwitują stereotypowo i nawet nie potrafią wyjść poza te sztywno wykute ramy myślowe. Wszystko szufladkują i wytykają, wyśmiewają, szydzą, drwią... aż człowiekowi nie chce się z nimi gadać, a co dopiero uzewnętrzniać. Obawiam się, że tylko ktoś kto tego doświadcza potrafi zrozumieć ten specyficzny stan i przede wszystkim uszanować taka osobę.

• Sad 1

1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Ile? I nr konta? Zaraz wysyłam

Milion pincet dwa dziewincet! Jeuro! 🤣

2 minuty temu, dozgonny napisał:

A tak na serio to trudno dziś znaleźć w społeczeństwie, nawet w rodzinie kogoś kto potrafi nas zrozumieć. Nie ma z kim pogadać i najzwyczajniej w świecie otworzyć się, być szczerym. Ja na swojej drodze ciągle trafiam na osoby, które mają swego rodzaju łopatologiczny sposób myślenia. Wszystko kwitują stereotypowo i nawet nie potrafią wyjść poza te sztywno wykute ramy myślowe. Wszystko szufladkują i wytykają, wyśmiewają, szydzą, drwią... aż człowiekowi nie chce się z nimi gadać, a co dopiero uzewnętrzniać. Obawiam się, że tylko ktoś kto tego doświadcza potrafi zrozumieć ten specyficzny stan i przede wszystkim uszanować taka osobę.

Mnie nikt nie rozumie I dlatego znalazłam się tutaj 🤦‍♀️

1 minutę temu, dozgonny napisał:

Milion pincet dwa dziewincet! Jeuro! 🤣

Już się robi🙃

Mnie nikt nie rozumie I dlatego znalazłam się tutaj 🤦‍♀️

No dobrze, ale przyznaj sama, że nawet tutaj nie jest o to łatwo. W znaczeniu zrozumienie.

2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Już się robi🙃

Drukarkę odpaliłaś? 😋

9 minut temu, dozgonny napisał:

No dobrze, ale przyznaj sama, że nawet tutaj nie jest o to łatwo. W znaczeniu zrozumienie.

Drukarkę odpaliłaś? 😋

Nigdzie nie jest łatwo

Już kończę tylko ciii....

Zrozumienie.... hmm.... To nawet nie chodzi o to, tylko o wyrozumiałość i uszanowanie tego, że ktoś jest inny. Smutne to trochę, że ludzie dziś tak brutalnie podchodzą do osób które maja odmienne poglądy lub są po prostu inne, w znaczeniu odbiegają od ich standardów. Tak jak by uzurpują sobie prawo do tego jaki ktoś powinien być ich zdaniem, które jest ostateczne, niepodważalne i nie podlega dyskusji. 

• Like 2

Już kończę tylko ciii....

Zadzwonię do kogoś i wygrasz darmowe wczasy w super lokalizacji, wysoki standard, wikt, opierunek, TV w pokoju, spacerniak... 🤣

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

Mnie na chwilę zawsze pomaga, uspokaja, wycisza. Po przedwczorajszych i wczorajszych żalach, dziś przynajmniej na razie jest nieźle. 

Więc życzę by tak zostało, nie tylko dzisiaj, ale na długo i nie tylko nieźle, ale dobrze 🙂

57 minut temu, Margo. napisał:

Więc życzę by tak zostało, nie tylko dzisiaj, ale na długo i nie tylko nieźle, ale dobrze 🙂

Nie wiem jak inni, ale ja jak czytam takie życzenia to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Tego typu teksty uznaje za totalnie nic nie warte grzecznościowe farmazony. 😜

2 minuty temu, dozgonny napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja jak czytam takie życzenia to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Tego typu teksty uznaje za totalnie nic nie warte grzecznościowe farmazony. 😜

Masz do tego prawo.

14 godzin temu, Coś Ci napisze napisał:

Dziękuję za dobre chęci, ale ja to wszystko przerabiałam leki, terapię u psychologa, a nawet dawno temu szpital, bo chciałam to wszystko zakończyć. 

To wszystko pomaga na chwilę a potem wraca ze zdwojoną siłą. 

Dziękuję za dobre chęci, ale ja jestem jakimś mega wadliwym towarem

Może warto szukać innych specjalistów, czasem nie zawsze trafi się na dobrych specjalistów. Podobno dieta też ma duże znaczenie.

2 godziny temu, dozgonny napisał:

Zrozumienie.... hmm.... To nawet nie chodzi o to, tylko o wyrozumiałość i uszanowanie tego, że ktoś jest inny. Smutne to trochę, że ludzie dziś tak brutalnie podchodzą do osób które maja odmienne poglądy lub są po prostu inne, w znaczeniu odbiegają od ich standardów. Tak jak by uzurpują sobie prawo do tego jaki ktoś powinien być ich zdaniem, które jest ostateczne, niepodważalne i nie podlega dyskusji. 

Dokładnie! Nie umiem tego tak ładnie ubrać w słowa 

2 godziny temu, dozgonny napisał:

Zadzwonię do kogoś i wygrasz darmowe wczasy w super lokalizacji, wysoki standard, wikt, opierunek, TV w pokoju, spacerniak... 🤣

Zawsze to jakaś odmiana🤦‍♀️🤣

1 godzinę temu, Margo. napisał:

Mnie zawsze wzruszają takie życzenia, bo to znaczy że ktoś gdzie mi kibicuje 

Dziękuję ❤️

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Może warto szukać innych specjalistów, czasem nie zawsze trafi się na dobrych specjalistów. Podobno dieta też ma duże znaczenie.

Pewnie masz rację, ale ostatnio mój psychiatra powiedział, że poza terapią potrzebny mi prawdziwy przyjaciel. A jak wiadomo tego w aptece nie kupię. 

23 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Pewnie masz rację, ale ostatnio mój psychiatra powiedział, że poza terapią potrzebny mi prawdziwy przyjaciel. A jak wiadomo tego w aptece nie kupię. 

Przyjaciel? 🤔 Aż mnie zatkało. I musiał ukończyć studia aby ludziom tak doradzać? Fascynujące.... 😅 Dlatego ja po pierwszej wizycie zrezygnowałem z usług i uznałem, że po co płacić za coś co już od dawna wiem sam. Świadomość czegoś, swego rodzaju plan w głowie to jedna strona medalu, ale realizacja.... to już niejednokrotnie karkołomne wyzwanie. Znajdź sobie teraz przyjaciela. Ba! To zapewne pestka! Drobiazg! Czysta formalność.... No bo wszak tylu ludzi jest na tym padole. Szkoda, że nie dał Tobie karteczki z listą potencjalnych najlepszych przyjaciół do wyboru. Taka oferta handlowa. Mogła byś sobie wówczas wybrać na podstawie folderu ze zdjęciem. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się