Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Stefanbatory

Farting (puszczanie bączków )

Polecane posty

Hej młody 27 letni przystojny zadbany chłopak , szuka dziewczyny która ma może podobny fetysz najlepiej na terenie Poznania . Możliwy tez Snap 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czyli nie jestem sam z tym dziwactwem! 😁

Podbijam zatem. Jeśli jakaś pani czuje fascynację tematem, to można śmiało pisać. 😉

Edytowano przez Jakiś dewiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mnie kręci ten fetysz, ale jako osoba uległa. Kompletnie nie wiem jak to powiedzieć partnerowi. Ciężki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kociak9292 napisał:

Cześć. Mnie kręci ten fetysz, ale jako osoba uległa. Kompletnie nie wiem jak to powiedzieć partnerowi. Ciężki temat

Zawsze możesz się wykazać małym podstępem 😉 W końcu faceci raczej się z tymi rzeczami nie hamują tak bardzo jak kobiety, więc jakby nie patrzeć i tak jesteś na wygranej pozycji. Pomyśl sobie jak nam ciężko o czymś takim powiedzieć partnerce! 😋

Generalnie to zależy wszystko od tego na jakim etapie jesteście z mężem w TYCH "ulotnych" tematach 😁 A konkretnie to czy normalnie robicie to przy sobie, a w tym przypadku, gdy Ty jesteś tą uległą, to czy on robi to przy Tobie i na ile się z tym nie kryje... Bo jak dobrze rozumiem to o tę formę uległości Ci chodzi? Jak tak, to tak jak wspomniałem, jeśli jest to na porządku dziennym, czyli on czasem sobie puści zefirka bez żenady przy Tobie, to w zasadzie masz z górki, bo wystarczy odrobinę sprowokować sytuację, czyli np nagotować czegoś co to wzmaga, a po romantycznej kolacji ułożyć się na łyżeczkę i czekać na efekty specjalne 🥳😊Ewentualnie pójść jeszcze o krok dalej i przejść do pieszczot wiadomo jakich stref (tylnych tak konkretnie) 😉 Jak się facet zorientuje, że Ci się to bardzo podoba, to nawet nie piśnie i raz dwa się w to wkręci! A od tego to już dosłownie cienka linia dzieli Cię od pełni szczęścia 😊

Edytowano przez Jakiś dewiant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×