Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgoVVV

Najpierw okres pieszczot czy sex od razu ?

Polecane posty

Mam pytanie do dziewczyn, jak zaczynałyście swoje doświadczenia ? Dziewczyny, które poszły do łóżka później, czyli z chłopakiem znanym już jakiś dłuższy czas. Czy najpierw było kilka spotkań z pettingiem i innymi tego typu pieszczotami, nagie spotkanie w łóżku ale bez penetracji ?

Czy po jakimś dłuższym czasie spotykania się, pierwsze nagie spotkanie w łóżku i seks z penetracją od razu ?

Wiem, że czasem zdarza się to na pierwszej randce, ale mi chodzi o dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Damian16cm napisał:

Z moją żoną odrazu szybki seks bo mój mały nie jest zbyt długodystansowe,a potem palczow3czkq i minetka,moja ma duza dziurke

Ale gdy żona nie była jeszcze narzeczoną, to Wasze pierwsze spotkanie nago w łóżku zakończyło się seksem, czy jednak najpierw kilka razy spotykaliście się i było pieszczenie bez seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damian16cm napisał:

Z moją żoną odrazu szybki seks bo mój mały nie jest zbyt długodystansowe,a potem palczow3czkq i minetka,moja ma duza dziurke

Pomijając, że nie piszesz w temacie, to twój mały nie jest jakimś oddzielnym bytem i to nie on tylko ty nie możesz długo wytrzymać. Radziła bym zmienić kolejność. A i to nie ona ma dużą dziurkę, tylko ty masz małego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pieszczoty całego ciała później długa i delikatna minetka i dopiero gdy kobieta jest rozpalona do granic możliwości wtedy wchodzę w nią do samego końca 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Pozycja na pieska ze zwartymi nogami  lub na lyzeczke.Na pewno  cie poczuje na maxa  Polecam 

Powiem tak przy tych cm w wzwodzie oraz tym jak wygląda w każdej pozycji poczuje na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

16 cm to sredniak wiec trudno to nazwac kurduplem:) Raczej kwalifikacje wlasciciela sa jak u kurdupla 🙂 Szkoly trzeba ! Edukacji ! 

Ta, problemem nie jest wielkość, a czas poświęcony partnerce. Niektórzy nigdy nie dorosną i nie pojmą o co w seksie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ONA83 napisał:

Ta, problemem nie jest wielkość, a czas poświęcony partnerce. Niektórzy nigdy nie dorosną i nie pojmą o co w seksie chodzi

Zgadzam się z tobą gra wstępna pieszczoty całego ciała delikatne pocałunki są bardzo ważne do tego minetka długa delikatna i namiętna do momentu kiedy zaczynają ciało kobiety przeszywać dreszcze wtedy można pomału i delikatnie wchodzić do samego końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, malgoVVV napisał:

Tylko jedna odpowiedź od Wima jest na temat, reszta nie na temat o jaki mi chodziło.

Jeśli chodzi o temat to tak najpierw były pocałunki,przytulanie,  pieszczoty , dopiero po jakimś czasie był seks. Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czytam, że dziewczyny 15,16,17 lat idą do szkoły liceum technikum , tu spotykają fajnych chłopaków, tworzą się więzi emocjonalne i od razu do łóżka i seks, bez jakichś tam wstępnych poznawań ciała, pieszczot pettingów i tego wszystkiego o czym pisze wiarygodna literatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×