Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
melissa285

Nie lubi seksu

Polecane posty

Przed chwilą, marinero napisał:

Gdybys byla stanowcza to nie byloby "on nalegal"

On czul ze nie musi  mocno nalegac  bo ty wewnetrznie chcialas aby on nalegal 🙂 

Wystarczylo urwac wymiane koresposndencji ! W Tym wzgledzie byloby to twarde"NIE"!

Trudno stało się, skąd mogłam wiedzieć. Przez pisanie był ok nawet za bardzo ok. Taki aż przereklamowanie dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Klasycze zachowanie narcyza.Siegnij po ten YTB .Poznasz i inne metody 🙂

Na końcu widział w jakim jestem stanie to jeszcze tak jakby próbował mieć pretensje do mnie, że on się tak zachowuje, że do tego dopuściłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Koniecznie obejrzyj te klipy na YTB .Wiele sie z nich nauczcysz o narcyzach, tak na przyszlosc ! Naucz sie tez mowic twarde "nie!".Zdecydowane  bo tylko takie trafia do faceta!

na przyszłość nie będę z takimi wchodziła w relacje.Już dużo o tym wiem, wkoncu doświadczyłam tego na sobie.

Edytowano przez melissa285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Koniecznie obejrzyj te klipy na YTB .Wiele sie z nich nauczcysz o narcyzach, tak na przyszlosc ! Naucz sie tez mowic twarde "nie!".Zdecydowane  bo tylko takie trafia do faceta!

Ciagle miał humor jakby miał depresje. Im miałam lepszy humor to on miał coraz gorszy i był zestresowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Bardzo sluszba decyzja.W ogole uwazam ze nie powinnas wchodzic w relacje w ktorych za dlugo "piszecie".Nalezy zawsze poznawac dana osobe osobiscie.Obbejrzec, obwachac, uslyszec tembr glosu... dopiero wtedy mozesz zaczac korespondencje ale tez wiecej wiedzy  zyskasz spotykajac sie na spacerze niz popisujac! 

Naprawdę dziwny człowiek. Nawet podczas związku czułam ze coś jest nie tak. Pisałam koleżance ze mam ochotę popisać z kimś normalnym i kimś zwyczajnym tak jakbym wyczuwała, ze z nim ciagle coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Nie byl zaanagazowany i czul sie zle widzac jak sie ty wkrecilas .czul sie nieswoja wiec wyladowywal sie na tobie bezkarnie !Po tym poznasz wlasnie narcyza !Po "zlych humorach" 

Wiem właśnie tak było. Np był czas kiedy było w miarę normalnie  dobrze a on do mnie z tekstem, ze się od siebie oddalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Dalas  sie wmanewrowac "niezwykloscia" faceta ! Kobiety kochaja tajemniczosc  i tu padlas ofiara wlasnej psychiki kobiecej .Na to tez zwracaj uwage w przyszlosci aby wiedziec jak najwiecej o swoim facecie !Szczegolnie dlaczego zerwal poprzednie zwiazki!

Tego mi nie wiadomo, mówił ze poprzedni związek źle na niego wpłynął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Dalas  sie wmanewrowac "niezwykloscia" faceta ! Kobiety kochaja tajemniczosc  i tu padlas ofiara wlasnej psychiki kobiecej .Na to tez zwracaj uwage w przyszlosci aby wiedziec jak najwiecej o swoim facecie !Szczegolnie dlaczego zerwal poprzednie zwiazki!

i wogole do mnie miał całkiem inny ton głosu niż tak normalnie jak z kimś innym gadał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, melissa285 napisał:

na przyszłość nie będę z takimi wchodziła w relacje.Już dużo o tym wiem, wkoncu doświadczyłam tego na sobie.

Kiedy będziesz czuła się źle w czyimś towarzystwie i nie będziesz wiedziała dlaczego to wiej. Kiedy ma nagłe zmiany nastrojów i sugeruje, że jego zachowanie jest z Twojego powodu wiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, melissa285 napisał:

Tego mi nie wiadomo, mówił ze poprzedni związek źle na niego wpłynął. 

Zawsze to była czyjaś wina a on był biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Kiedy będziesz czuła się źle w czyimś towarzystwie i nie będziesz wiedziała dlaczego to wiej. Kiedy ma nagłe zmiany nastrojów i sugeruje, że jego zachowanie jest z Twojego powodu wiej.

A ja się ciagle zastanawiałam co jest nie tak skoro według mnie jest wszystko dobrze a jak było coraz lepiej to on wszystko ciągnął na dno. Dużo razy pytałam czy nie może być poprostu normalnie? Raz płakał, bo mówił ze chciałby aby było tak jak na początku. To mówię, żeby zaczął robić żeby tak było bo ja sama tego nie pociągnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Generalnie to pomoglas mu bardzo wkrecic sie  osobiscie w ten zwiazek popelniajac mase bledow  w relacjach d/m.na twoja obrone jest to ze weszla w to pelna ufnosci  i przy okazji naiwnosci.Ten facet stanowi dla ciebie doskonala nauczke aby nie byc za bardzo ufna  i nie poddawac sie swoim naturalnym sklonnosciom jako kobieta.Warto sie poznac, wiedzxiec jakie masz slabostki i nie pozwalac soba manipulowac.majc taka wiedze natychmiast wyczujesz manipulacje i splawisz goscia ! nie dopuszczjac do rozwoju niepotzrebnych stresow w zyciu 🙂 Miłosc to radosc  a nie dramat i tego sie trzymaj 🙂 Jak zaczyna sie dramat to koniec milosci i pora sie zwijac !:) 

Wiem, już to wiem. Na końcu oczywiście cała wina spadła na mnie. Musiałam iść do terapeuty aby się z tego podnieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Generalnie to pomoglas mu bardzo wkrecic sie  osobiscie w ten zwiazek popelniajac mase bledow  w relacjach d/m.na twoja obrone jest to ze weszla w to pelna ufnosci  i przy okazji naiwnosci.Ten facet stanowi dla ciebie doskonala nauczke aby nie byc za bardzo ufna  i nie poddawac sie swoim naturalnym sklonnosciom jako kobieta.Warto sie poznac, wiedzxiec jakie masz slabostki i nie pozwalac soba manipulowac.majc taka wiedze natychmiast wyczujesz manipulacje i splawisz goscia ! nie dopuszczjac do rozwoju niepotzrebnych stresow w zyciu 🙂 Miłosc to radosc  a nie dramat i tego sie trzymaj 🙂 Jak zaczyna sie dramat to koniec milosci i pora sie zwijac !:) 

I tez jego obwinianie mnie na końcu, ze jestem psychiczna i ze jak coś mi się ...oli w kolejnym związku to żebym się zastanowiła czemu. (bardziej uważam ze to są słowa o nim, skierowanie do niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Jelsi obnizal to glosu to manipulowal toba na bank! I to z premedytacja ! Kobiety reaguja mocno na meski bas ! Jelsi obnizal glos to znaczy ze robil to z premedytacja ichcial cie wkrecic na maxa!

Ile masz lat, ze wiesz takie rzeczy? Ogólnie na początku mówił ze jestem dziecko itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Mysle ze nie rozkminiaj go teraz  ale wsadz do szufladki"psychol" i zatrzasnij.Takie rozkminianie nic nie da bo owoce tej sparwy sa bardzo gorzkie.lepiej ci nie bedzie a stan w jakim jestes bedzie trwal dluzej.Teraz trzeba inikac myslenia o nim i zajac sie czyms co pochlonie twe mysli bardziej intensywnie niz ten "pan" To szansa ze szybko ci minie.Duzo sportu, bieganie ,silownia to tez dobrze robi.Sproboj 1x pocwiczyc ciezarkami na sali to przyznasz mi racje 🙂

To już jest za mna, przeszłam wszystkie możliwe fazy od tęsknoty do żalu i gniewu, ze wogole w to weszłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

To klasyczne zachowanie narcyza aby wzbudzac w drugiej stronie poczucie winy.:) Uwazam ze jestes w 100% OK tylko trafilas na "wybrakowany egzemplarz" meski LOL Nie ma sensu szukac winy w sobie  kierujac sie opinia tylko jednego zwariowanego goscia 🙂 

Wiem, w moim poprzednim związku było jak w bajce. Tutaj kombinowalam na milion sposobów i było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

To suoer! Teraz postaraj sie go wyprzec ze swiadomosci! mysl o nim jak najrzadziej  a jak pomyslisz to uciekaj w cos innego! To dobry sposob aby  rozwodnic to doswiadczenie 🙂

Okropne doświadczenie, nadal nie rozumiem czemu tacy ludzie istnieja.. Nawet jak mówiłam ze mnie coś rani coś boli to on nie robił nic a ja mu tyle pomagałam we wszystkim. Dlatego niedługo się wyprowadzam do innego miejsca, bliżej rodziny i przyjaciół.

Edytowano przez melissa285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Natura tak postanowila ze musi byc wszelaka roznorodnosc  tak fizyczna jak psychiczna.Zycie musi przetrwac i to jest najwazniejsze a jak jest roznorodnosc to zawsze jest sznasa ze  dwa egzemplarze przezyja  i zycie nie zaginie ! To taka filozoficzna refleksja  ale uczy dystansu do sprawy takich "egzemplarzy".na szzcescie krzyzowanie genow rozmywa takie cechy jak reprezentowal ten gosc.Z kazdym pokoleniem coraz bardziej 🙂 

Możliwe. Myslalam że ze mna coś jest nie tak bo mi to aż wmówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, melissa285 napisał:

Okropne doświadczenie, nadal nie rozumiem czemu tacy ludzie istnieja.. Nawet jak mówiłam ze mnie coś rani coś boli to on nie robił nic a ja mu tyle pomagałam we wszystkim. Dlatego niedługo się wyprowadzam do innego miejsca, bliżej rodziny i przyjaciół.

Oni na logikę maja uszkodzenie w płacie czołowym, on odpowiada za empatię.

To psychole, trzeba omijać, a już na pewno nie zastanawiać się dlaczego. To on jest popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, melissa285 napisał:

Możliwe. Myslalam że ze mna coś jest nie tak bo mi to aż wmówił. 

Weź lekcję i idź dalej. Jest takie powiedzenie egoiści umierają w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Jesli zauwazylas nierownosc zaangazowania to powinnas wyhamowac swe emocje  i nasladowac go ! Pisalem juz ze zebranie o uczucie jest ponizajace !

wiem to już była końcówka relacji. Ale tak mi już zawirował w głowie ze był taki miesiąc gdzie on był idealny mówił czule słowa a potem nagle przestał i poprostu pytałam się czemu ich nie mówi. Nie mogłam zaakceptować tak szybkiego obrotu spraw, uczuc. Bardzo mnie wymęczyła ta relacja, ale to już koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Weź lekcję i idź dalej. Jest takie powiedzenie egoiści umierają w samotności.

On mówił ze najlepiej się czuje sam, to po co był ten cyrk ze mna. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, melissa285 napisał:

 Co może się za tym kryć, gdy chłopak po swoim pierwszym razie mówi, że chciał tylko przetestować i stwierdził że to nie dla niego?

Pewno bardziej faceci się mu podobają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Mysle ze w przyszlosci nie powinnas miec kompleksow.Jak ci facet cos takiego mowi to znaczy ze manipulant! Trafilas znowu na narcyza.Normalny facet mowi_ Skarbie ! Porozmawiajmy i znajdzmy kompromis! 

Właśnie on nie chciał rozmawiać. Nigdy nikt mnie tak nie traktował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

.Normalny facet mowi_ Skarbie ! Porozmawiajmy i znajdzmy kompromis! 

Oni też tak mówią a z takiej rozmowy wynika, że kompromis dotyczy Tylko Ciebie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Helenka2021 napisał:

Pewno bardziej faceci się mu podobają 

Jestem tego samego zdania co Pani chciał zobaczyć jak to jest z Kobietą nie spodobało się i proste według niego i dla niego lepszy jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Oni też tak mówią a z takiej rozmowy wynika, że kompromis dotyczy Tylko Ciebie. 😄

no właśnie. Ale dobra mam to już za sobą, na szczęście to tylko kilka miesięcy a nie kilka lat. Pomijając rok pisania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, melissa285 napisał:

no właśnie. Ale dobra mam to już za sobą, na szczęście to tylko kilka miesięcy a nie kilka lat. Pomijając rok pisania. 

No widzisz ja miałam 18. Związek osiągnął pełnoletniość i powiedziałam, że ja się wyprowadzam.😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Sprawdzal sie w roli "meskiego amanta"  z kobieta! 🙂 ale zle sie odnalazl wiec uznal ze pewnie jest gejem! 

Mężczyzny w nim nie było. Jak miałam wymagania to wyzwiska ze mam szukać innego fagasa a jak nie miałam większych wymagań to się działo co się działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

A potrafil cie jakos rozbudzic, znał gre wstepna, potrafil uzywac swego sprzetu, jakie mialas wrazenia po ?

Jakiego sprzętu hah. Na początku spotykania tylko było coś, ale on stwierdził ze to dla testu i ze to nie dla niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×