Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
melissa285

Nie lubi seksu

Polecane posty

Przed chwilą, marinero napisał:

Nie wzbudzlo to w tobie podejrzen ze cos tu nie jest OK ?

wzbudziło. Ale ja nie naciskalam na te sprawy wiec uznałam ze no ok.. Dużo było znaków na początku, ale je ignorowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, melissa285 napisał:

Jakiego sprzętu hah. Na początku spotykania tylko było coś, ale on stwierdził ze to dla testu i ze to nie dla niego. 

egoista myśli o sobie 🙂😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Kochanek wiec bardzo marny! Chyba utrafil w twoj jakis czuly punkt skoro sie jednak wkrecilas w to i nie ucielas .Po co to bylo ciagnac skoro dzieci by z tego nie bylo ?🙂 

Mnie się nie pytaj. Poprostu po tygodniu pisania czułam ze to może być to. 

Edytowano przez melissa285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, melissa285 napisał:

Mnie się nie pytaj. Poprostu po tygodniu pisania czułam ze to może być to. 

Uzależnił Cię 🙂. Mój był niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Wysoki! 75% kobiet na starcie wybiera wysokich.Podswiadomie.! ale skoro piszesz ze po tygodniu "czulas" to znaczy ze potrafil cie zmanipulowac i zaczalas sie wkrecac .Co takiego ci napisal ze cie "kupil "?

Nie wiem sama serio, po prostu na początku pisał ze mna jako „ on „ a ja zaczęłam wyrażać ze mi nie odpowiada jego myślenie, poglądy. ( był strasznym materialista myślał ze polecę na jego pieniądze ) Wiec zaczął się zmieniac, mówiąc ze sprowadzam go na dobra drogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Uzależnił Cię 🙂. Mój był niski.

I tez chore relacje z matka, nie opuścił pisania z nią na krok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

To kolejny sygnal ze to gej! mamusie potrafia  naprawde z faceta zrobic geja!Statystyki o tym mowia wyraznie 🙂

Okropnie dziwne relacje, jakby on nie mógł jej opuścić, wiecznie pisali jak był poza domem. On wykonywał jej rozkazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Juz wiesz kto zabil w nim faceta:) 

Możliwe. Sama nie wiem, ale pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

A w ogole ile ty  masz lat?  a ile on mial ?

Nie chce za bardzo tutaj pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Tak mi wychodzi ze jestes 20latka  i sporo jeszcze przed toba  wiec uwazam ze opisz sobie gdzies to na papierze , cala te znajomosc , ze swoimi refleksjami i  tutejszymi naszymi uwagami  apotem zamknij gdzies  na klucz.Po latach przeczytasz i zastanowisz sie w jakim jestes punkcie zycia ! Co sie zmienilo na lepsze?! To dobry ruch aby wiedziec w przyszlosci w jakim punkcie jestes:) 

Wiem ze masz racje. Ale ja badał często obwiniam siebie, ze to się rozpadło przeze mnie, choć wiem ze może tak nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, melissa285 napisał:

Wiem ze masz racje. Ale ja badał często obwiniam siebie, ze to się rozpadło przeze mnie, choć wiem ze może tak nie byc.

Ty miałaś to krótko, ale jak ileś lat słyszysz albo dostajesz do zrozumienia, to przez Ciebie, to trudno tej winy nie szukać w sobie, skoro robiło się to tyle lat. Trzeba zacząć trzeźwo myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Nie obraz sie ale to nagloopsze co mozna przeczytac ! 🙂 .Jako kobieta mialas prawo sie krecic bo facet ewidentnie toba manipulowal i podejrzewam ze juz to robil wczesniej i bedzie robil dalej!On tak ma ! To cecha jego osbowosci! I ty tego nie jestes w stanie zmienic.Jedynie jakis szok psychiczny by go zmusil do przewartosciowania swoich norm!

Ciesz sie ze udalo ci sie wywinac spod jego wplywow w miare slabo poobijana psychicznie.Koniecznie poszukaj sobie zwierzenia bylych partnerek"narcyzow "na YTB i poslucha jakie historie stoja z nimi 🙂 

Nie masz co sie obwiniac  bo  to ty bylas ofiar w tym ukladzie a nie "agresorem" wiec uznaj ze "stalo sie !" i badz madrzejsza na przyszlosc i nie wchodz w takie podejrzane pschychiczne znajomosci..

ZAcznij szukac sobie normalnego faceta .2-5 wymian maili i spotkanie osobiste.Nie chce?! Bye! Adios! Wtedy mozesz zaczac sobie pisanie ! 🙂  Powodzenia 😉

Dzięki za wsparcie, każdy przemawia do mnie to samo. Ale dla mnie naprawdę to była wyjątkowa relacja. Na końcu obrócił sprawy tak ze to on stał się ofiarą, gdy chciałam wyjaśnić czemu tak się stało itp to był wściekły.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, melissa285 napisał:

Na początku znajomosci on dobrze mnie poznawał moje cechy itp. Mówił ze jestem wrażliwa i delikatna a okazało się ze on ma silny charakter i udawał, ze ma taki sam jak ja gdy potem okazało się coś innego. To czemu nie wybieral partnerki o podobnych cechach do niego?

Szukał partnerki nad którą na pewno zapanuje i dlatego wybrał Ciebie, czuł że się podporządkujesz. Tak jak inni piszą, nie warto się nim dalej interesować, bo jest na tyle dziwny, że z tego nigdy nic normalnego nie będzie. Dlaczego nie wybrał kogoś podobnego, bo to wymaga więcej wysiłku w szukaniu a i więcej jest zgrzytów jak dwie strony chcą dominować. Ciesz się że szybko się zorientowałaś, że coś jest nie tak, bo gdyby poudawał rok czy dwa, to mogłabyś się zorientować że on seksu nie chce więcej po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, melissa285 napisał:

 Co może się za tym kryć, gdy chłopak po swoim pierwszym razie mówi, że chciał tylko przetestować i stwierdził że to nie dla niego?

Dla mnie wyjaśnienie tego gościa jest proste.

Chciał uprawiać seks a nie miał z kim, a jeśli kogoś miał na oku-to ta go nie chciała. Wybrał więc ciebie z braku laku. A jako że nie ma do ciebie żadnego uczucia, pewnie mu się nawet niezbyt podobasz to nie chce powtórki.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2021 o 14:16, melissa285 napisał:

 Co może się za tym kryć, gdy chłopak po swoim pierwszym razie mówi, że chciał tylko przetestować i stwierdził że to nie dla niego?

Że jest gejem. Albo coś jeszcze innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×