Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
melissa285

Nie lubi seksu

Polecane posty

3 godziny temu, melissa285 napisał:

Na początku znajomosci on dobrze mnie poznawał moje cechy itp. Mówił ze jestem wrażliwa i delikatna a okazało się ze on ma silny charakter i udawał, ze ma taki sam jak ja gdy potem okazało się coś innego. To czemu nie wybieral partnerki o podobnych cechach do niego?

Szukał partnerki nad którą na pewno zapanuje i dlatego wybrał Ciebie, czuł że się podporządkujesz. Tak jak inni piszą, nie warto się nim dalej interesować, bo jest na tyle dziwny, że z tego nigdy nic normalnego nie będzie. Dlaczego nie wybrał kogoś podobnego, bo to wymaga więcej wysiłku w szukaniu a i więcej jest zgrzytów jak dwie strony chcą dominować. Ciesz się że szybko się zorientowałaś, że coś jest nie tak, bo gdyby poudawał rok czy dwa, to mogłabyś się zorientować że on seksu nie chce więcej po ślubie.

18 godzin temu, melissa285 napisał:

Co może się za tym kryć, gdy chłopak po swoim pierwszym razie mówi, że chciał tylko przetestować i stwierdził że to nie dla niego?

Dla mnie wyjaśnienie tego gościa jest proste.

Chciał uprawiać seks a nie miał z kim, a jeśli kogoś miał na oku-to ta go nie chciała. Wybrał więc ciebie z braku laku. A jako że nie ma do ciebie żadnego uczucia, pewnie mu się nawet niezbyt podobasz to nie chce powtórki.

• Thanks 1

Dnia 17.10.2021 o 14:16, melissa285 napisał:

Co może się za tym kryć, gdy chłopak po swoim pierwszym razie mówi, że chciał tylko przetestować i stwierdził że to nie dla niego?

Że jest gejem. Albo coś jeszcze innego 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się