Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
betrix02

nadmierna potliwość i przykry zapach

Polecane posty

Mam taki mało przyjemny problem. Już ładnych parę lat (obecnie mam 19), męczę się nadmierną potliwością pach, dłoni i stóp. 10 minut po założeniu koszulki siedząc w domu bezczynnie są już mokre plamy, a dłonie i stopy są po prostu mokre, stopy pocą się tak mocno że skarpety są mokre jak po praniu a na podłodze zostają plamy. Co gorsza mój pot okropnie cuchnie, bardzo dbam o higienę ale po ok 2 godzinach od kąpieli i zastosowaniu antyperspirantu czuję ten zapach (smród) spod pach, czy jak zdejmę buty. Plamy jakoś dałoby radę ukryć ale zapachu nie... wstydzę się korzystać z komunikacji miejskiej czy w ogóle spotykać się z innymi bo ktoś może pomyśleć że kąpię się raz na tydzień i ogólnie jestem brudasem a tak nie jest.

Nie mam nadwagi, chorób przewlekłych, robiłam sobie różne badania i wszystko wychodzi w normie, do dermatologa również chodziłam i nic. Pod pachy stosowałam Etiaxil, Antidral, żaden z tych preparatów nie zadziałał ani trochę. Co mogę jeszcze zrobić? Jakie badania jeszcze wykonać? Gdzie szukać pomocy?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Endokrynolog mi tylko do głowy przychodzi. Mój kolega też się strasznie pocil ale nie było go czuć. Po prostu siedział i pot mu kapal z czoła. Jakiś lekarz polecił mu picie szałwi. Ponoć pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MłodaMama napisał:

Masz po prostu nadmierna potliwość. Nic raczej nie poradzisz. Ale nie martw się dużo jest takich osób

Wiesz ciężko się nie martwić gdy od człowieka śmierdzi na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Annn2020 napisał:

Endokrynolog mi tylko do głowy przychodzi. Mój kolega też się strasznie pocil ale nie było go czuć. Po prostu siedział i pot mu kapal z czoła. Jakiś lekarz polecił mu picie szałwi. Ponoć pomoglo

U endokrynologa byłam, badałam się pod kątem nadczynności tarczycy ale wszystkie badania wyszły mi w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×