Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

PRACA ;-X

Polecane posty

W zeszły piątek miałam rozmowe o pracę (sprzątanie banku od pon do pt od 17;20 do 19;00) I wszystko ok. ( Mialam przy sobie orzeczenie o Niepełn, nr konta bankowego, Dowód osobisty)

Kobieta powiedziała Mi ze ; W poniedziałek rano odezwie się do Mnie bym przyszla do pracy.

I co ? Gdybym dziś NIE zadzwonila rano to bym czekała i czekała...;-X  Wieć zadzwoniłam ; Kobieta powiedziała Mi ze ;  NIEAKTUALNE JUZ ;-X

(Jeszcze cos ; W piątek kolo godziny 19;00 weszłam na olx na te ogłoszenie.....Patrze ze jest Odświeżone. Na rozmowie o prace miałam trochę papierów do podpisania... Prawie wcale tego NIE czytałam i Niestety Za czorta NIE mogę sobie przypomnieć co ja podpisywałam. Patrzyłam tylko gdzie Podpisac się swym imieniem i Nazwiskiem. )  I nie wiem  czy ja dostałam ta umowę zlecenie bo ; Ona muśi najpierw zobaczyć jak ja sprzątam.....- Tak Mi powiedziałą .....Oczywiście do tego NIE doszło ;-X                Dodam jeszcze ze ; Jest to zatrudnienie przez Agencje Pracy a NIE przez Pracodawcę prosto.     Grupa INWEMER )

I zastanawiam się...; Darować sobie ? Czy jednak zadzwonić tam jeszcze jutro ? Co Mi doradzićie?

Dzis dzwoniłam jeszcze do 1ej pracy ( praca ode mnie 12km zmywak/pomoc kuchni) do kantyny pracowniczej....(Na pół etatu)  Ale NIE odbierają już 3ci raz ;-X

Jeszcze jutro spróbuję.

Nie przejmuj się . Większość pracodawców tak szuka żeby nie znaleźć a i jeszcze mieć na co narzekać. Raczej sobie daruj i szukaj dalej ...

• Like 2

1 minutę temu, Gottessohn napisał:

Jak to nie czytałaś co podpisujesz?

No też radzę mocno uważać na to co i komu się daje i podpisuje

Edytowano przez KorpoSzynszyla
  • Like 1

Korpo- Nie czytałam tych papierów bo tego było sporo  i ona miała mało czasu dla mnie. Pozatym ona miała w rękach mój dowód osobisty i cos spisywała z Niego ;-X

Ja nawet NIE looknęłam co ona spisuję z dowodu.

1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Korpo- Nie czytałam tych papierów bo tego było sporo  i ona miała mało czasu dla mnie. Pozatym ona miała w rękach mój dowód osobisty i cos spisywała z Niego ;-X

Ja nawet NIE looknęłam co ona spisuję z dowodu.

W takim razie trzeba było poprosić o kopię i powiedzieć, że przyniesiesz podpisane.

Santa- Wiem o tym ze to było nieodpowiedzialne ;-X  Nie miała dla mnie czasu bo jeszcze musiala zajechać do galerii Handlowej. To fakt......NIE mam w sobie zadnej Asertywnosci. ;-/

• Haha 1

4 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Santa- Wiem o tym ze to było nieodpowiedzialne ;-X  Nie miała dla mnie czasu bo jeszcze musiala zajechać do galerii Handlowej. To fakt......NIE mam w sobie zadnej Asertywnosci. ;-/

Czyli 2 prace sprzątanie banku albo zmywak? I co zamierzasz ostatecznie? 

• Confused 1

Jak to podpisywałaś umowę a potem powiedziano Ci przez telefon że jest nieaktualne czyli że kogoś innego wybrali? Czy im chodziło że nieaktualne bo Ciebie zatrudnili?

Edytowano przez Iskra*
  • Confused 1

25 minut temu, KLAUN96 napisał:

Jak coś podpisujesz to zawsze wymagaj kopii. Jeżeli akurat się nie da (w co wątpię) to przynajmniej zrób zdjęcie smartfonem. Mogli Ci wcisnąć wszystko do podpisania.

3 minuty temu, lonelyman napisał:

Ja bym się nie bawił w agencje pracy. 

To prawda. To może jest dobre dla licealistów czy studentów.

• Like 1

1 minutę temu, lonelyman napisał:

Ja bym się nie bawił w agencje pracy. 

Jeśli trudno komuś znaleźć inaczej to dobre i to.

• Confused 1

Iskra- Sprzatanie banku- Nieaktualne. Jeśli się uda zmywak. No właśnie....Nie pamiętam czy podpisywałam ta Umowę Zlecenie....jeśli wgl podpisałam (?) ;-X Chodzilo Im o to ze ; Już Nieaktualne bo....kogoś innego zatrudnili ;-X A mnie mieli zatrudnić ; Na Próbę.

Lo- Fakt zgadzam się ;)

Hellies- No właśnie....Mogli Mi wszystko wcisnąć do podpisania. Nie zrobiłam zadnego zdjęcia nic a nic.....;-X

Ale nie poddaje się i szukam dalej pracy.....

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

W zeszły piątek miałam rozmowe o pracę (sprzątanie banku od pon do pt od 17;20 do 19;00) I wszystko ok. ( Mialam przy sobie orzeczenie o Niepełn, nr konta bankowego, Dowód osobisty)

Kobieta powiedziała Mi ze ; W poniedziałek rano odezwie się do Mnie bym przyszla do pracy.

I co ? Gdybym dziś NIE zadzwonila rano to bym czekała i czekała...;-X  Wieć zadzwoniłam ; Kobieta powiedziała Mi ze ;  NIEAKTUALNE JUZ ;-X

(Jeszcze cos ; W piątek kolo godziny 19;00 weszłam na olx na te ogłoszenie.....Patrze ze jest Odświeżone. Na rozmowie o prace miałam trochę papierów do podpisania... Prawie wcale tego NIE czytałam i Niestety Za czorta NIE mogę sobie przypomnieć co ja podpisywałam. Patrzyłam tylko gdzie Podpisac się swym imieniem i Nazwiskiem. )  I nie wiem  czy ja dostałam ta umowę zlecenie bo ; Ona muśi najpierw zobaczyć jak ja sprzątam.....- Tak Mi powiedziałą .....Oczywiście do tego NIE doszło ;-X                Dodam jeszcze ze ; Jest to zatrudnienie przez Agencje Pracy a NIE przez Pracodawcę prosto.     Grupa INWEMER )

I zastanawiam się...; Darować sobie ? Czy jednak zadzwonić tam jeszcze jutro ? Co Mi doradzićie?

Dzis dzwoniłam jeszcze do 1ej pracy ( praca ode mnie 12km zmywak/pomoc kuchni) do kantyny pracowniczej....(Na pół etatu)  Ale NIE odbierają już 3ci raz ;-X

Jeszcze jutro spróbuję.

Przykre...

Próbowałaś w sklepach? Lidl/Kaufland? Jak jesteś ogarnięta to wszystkiego się nauczysz w mig. W Lidlu podobno nienajgorzej płacą.

Maryś- Wiem ze przykre, ale co zrobić....life Is Brutal ;-X  Kiedys pracowałam w biedronce na towarze ale  to było dawno. Pozatym takie sklepy NIE zatrudniają Osób Niepełnosprawnych.

W sklepie, w którym robiłem zakupy, był zatrudniony niepełnosprawny intelektualnie do wykładania towaru.

• Thanks 1

8 minut temu, KLAUN96 napisał:

Maryś- Wiem ze przykre, ale co zrobić....life Is Brutal ;-X  Kiedys pracowałam w biedronce na towarze ale  to było dawno. Pozatym takie sklepy NIE zatrudniają Osób Niepełnosprawnych.

Jaka masz niepełnosprawność? Przepraszam, pytam tak wprost bo nie znam się na tym.

2 minuty temu, inaccessible89 napisał:

W sklepie, w którym robiłem zakupy, był zatrudniony niepełnosprawny intelektualnie do wykładania towaru.

W nowym Dino u mnie na wsi, to chyba każdy by się sprawdził. Nie ogarniają tego sklepu nic a nic. Niektórych rzeczy tygodniami nie ma, półki puste ...🤦

2 minuty temu, Maryyyś.v5 napisał:

W nowym Dino u mnie na wsi, to chyba każdy by się sprawdził. Nie ogarniają tego sklepu nic a nic. Niektórych rzeczy tygodniami nie ma, półki puste ...🤦

Czy u was w sklepach też już pojawiają się pracownicy z Ukrainy?

Maryś- Niepełnosprawnosc Intelektualna Lekka. No ok.

Mama- Teraz to co w 2gim sklepie są zatrudniani Ukraińcy. U mnie w Api-sklep nawet potrzebują ukrainców.

Przed chwilą, KLAUN96 napisał:

Maryś- Niepełnosprawnosc Intelektualna Lekka. No ok.

To spokojnie jesteś się w stanie nauczyć niezbyt skomplikowanych rzeczy, prawda? Radzisz sobie z tym?

Umiesz gotować na przykład? 

3 minuty temu, Mama Witka napisał:

Czy u was w sklepach też już pojawiają się pracownicy z Ukrainy?

Jeszcze nie. Młody chłopak się pojawił - jedyny w sklepie. Ogarnięty!

Maryś- Owszem tak.

Gotowanie .....Na gotowanie potrzebuje więcej czasu  i kiepsko z wprawą u mnie. Ale jako pomoc to tak.

I oczywiście NIE smazę gówna na patelni...jak PRZEMO. ;-)

• Haha 1

Przed chwilą, KLAUN96 napisał:

Maryś- Owszem tak.

Gotowanie .....Na gotowanie potrzebuje więcej czasu  i kiepsko z wprawą u mnie. Ale jako pomoc to tak.

I oczywiście NIE smazę gówna na patelni...jak PRZEMO. 😉

😉

Bede pytać, może ktoś potrzebuje takiego pracownika jak Ty. Ty chyba jesteś z moich okolic zamieszkania, choć ja pracuję w W-wie.

• Like 1

W banku na takich sprzataniach chyba by Ci grosze placili, nie latwiej by bylo zalozyc firme sprzatajaca i w jakiejs fajnej dzielnicy domkow rozniesc ulotki?pamietam kiedys po maturze sobie wymyslilam, ze tak dorobie, wydrukowalam ulotki i jazda, ale ulotki wlozylam w rozane koperty, bo tak by nawet nie czytali i wyrzucili 😂😂😂pozglaszalo mi sie kilka rodzin, dobrze mi placili, dawali prezenty na swieta, kase dodatkowa, daja Ci klucze, czasem po ktoryms razie I nikt Ci nie przeszkadza. Potem ich sasiedzi tez chcieli.😂ale trzeba bylo zawinac majdan i ruszyc dalej. Nie wiem moze teraz sie oglasza online takie rzeczy

1 godzinę temu, Vedma napisał:

W banku na takich sprzataniach chyba by Ci grosze placili, nie latwiej by bylo zalozyc firme sprzatajaca i w jakiejs fajnej dzielnicy domkow rozniesc ulotki?pamietam kiedys po maturze sobie wymyslilam, ze tak dorobie, wydrukowalam ulotki i jazda, ale ulotki wlozylam w rozane koperty, bo tak by nawet nie czytali i wyrzucili 😂😂😂pozglaszalo mi sie kilka rodzin, dobrze mi placili, dawali prezenty na swieta, kase dodatkowa, daja Ci klucze, czasem po ktoryms razie I nikt Ci nie przeszkadza. Potem ich sasiedzi tez chcieli.😂ale trzeba bylo zawinac majdan i ruszyc dalej. Nie wiem moze teraz sie oglasza online takie rzeczy

Dobry pomysł, my też kiedyś mielismy sprzątaczkę z ulotki, którą zostawiła. Tak najłatwiej w sumie, nie trzeba szukać, sama się nawinęła. 

4 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jeszcze jutro spróbuję.

Powodzenia Klauniku, ta kobieta nieprofesjonalna się wydaje, niestety agencje tak mają. Następnym razem patrz co podpisujesz i tyle, takie doświadczenia przynajmniej czegoś uczą.

1 minutę temu, Gottessohn napisał:

Przecież ty sama jesteś sprzątaczką

I dlatego nie chce mi się już sprzątać w domu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować