Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meritor

Prezentacja.

Polecane posty

Witam:) czy według was lepiej prezentuje się facet z zarostem w miejscach intymnych czy bez ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

Najlepiej z przyciętymi włosami.

Czyli taki delikatny odrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Meritor napisał:

Czyli taki delikatny odrost ?

Odrost po goleniu jest najgorszy- drapie kobietę.

Takie na długość 1 cm są w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta wolała mnie całkowicie tam wygolonego chociaż kilkudniowy zarost też przeżyła . Na pewno lepiej wygląda ostrzyżenie tych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych znajomosciach najlepiej jak jest zarośniety, wtedy wydaje się mniejszy i nie budzi takiego przerażenia. Przy dłuższej znajomości można zacząć się golić.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na higienę uważam że lepiej się golić i nawet nie chodzi tu o preferencje partnerki czy lubi włosy czy nie na bank lubi higienę dla tego lepiej się golić 😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Konon napisał:

Z uwagi na higienę uważam że lepiej się golić i nawet nie chodzi tu o preferencje partnerki czy lubi włosy czy nie na bank lubi higienę dla tego lepiej się golić 😅😅

A co ma piernik do wiatraka. Głowę też golisz na łyso by było higienicznie? 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DziekujeNieTańcze napisał:

A co ma piernik do wiatraka. Głowę też golisz na łyso by było higienicznie? 

No zaskoczę ciebie głowy nie noszę w spodniach przy 30* C w lato więc No nie gole głowy na łyso 😅😅 powiedzial bym nawet że mam dość długie włosy na głowie 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Konon napisał:

No zaskoczę ciebie głowy nie noszę w spodniach przy 30* C w lato więc No nie gole głowy na łyso 😅😅 powiedzial bym nawet że mam dość długie włosy na głowie 🤣🤣

To przy 30° przy długich włosach napewno jesteś spocony. 

Jakież to nie higieniczne. 😎

Edytowano przez DziekujeNieTańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DziekujeNieTańcze napisał:

To przy 30° przy długich włosach napewno jesteś spocony. 

Jakież to nie higieniczne. 😎

😅😅😅😅 jeśli uważasz że gruczoł potowy jest taki sam na głowie i na narządach pluciowych radzę wrócić do szkoły 😊 o ile wogole wiesz o istnieniu takiego czegoś ale trochę wątpię 🤣🤣🤣🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DziekujeNieTańcze napisał:

To jeszcze raz co ma piernik do wiatraka? 

Co ma wspólnego golenie z higieną? 

Nic. Tu chodzi o efekt wizualny. Jeżeli ktoś wie do czego służy woda i mydło, to nie ma różnicy czy jest ogolony czy zarośnięty. Ogolenie pach nie zlikwiduje potu, ale prościej jest użyć antyperspirantu, gdy włosów tam nie ma, zwłaszcza jak ktoś ma bardzo gęste.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Nic. Tu chodzi o efekt wizualny. Jeżeli ktoś wie do czego służy woda i mydło, to nie ma różnicy czy jest ogolony czy zarośnięty. Ogolenie pach nie zlikwiduje potu, ale prościej jest użyć antyperspirantu, gdy włosów tam nie ma, zwłaszcza jak ktoś ma bardzo gęste.

Ale ogólnie się też redukuje ilość potu jest leprzy przewiew w obu sprawach jeśli chodzi o pachy i jaja 😅😅😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Konon napisał:

Ale ogólnie się też redukuje ilość potu jest leprzy przewiew w obu sprawach jeśli chodzi o pachy i jaja 😅😅😅🤣

Nie zauważyłem takiej zależności. To są kwestie indywidualne. Jedni się prawie nie pocą, z innych się wręcz leje pot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko na dole na gładko, za wyjątkiem małej kępki... czasem większej, czasem mniejszej, był też okres, że jej nie było.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

To te narządy odpowiedzialne za plucie śliną 🤔

Bardziej te które zazwyczaj są opluwane ściną🤣🤣😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wielka fanka golenia sie na 0, zarowno i kobiet jak i u mezczyzn, takie duze dzieci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, acordeon napisał:

Nic. Tu chodzi o efekt wizualny. Jeżeli ktoś wie do czego służy woda i mydło, to nie ma różnicy czy jest ogolony czy zarośnięty. Ogolenie pach nie zlikwiduje potu, ale prościej jest użyć antyperspirantu, gdy włosów tam nie ma, zwłaszcza jak ktoś ma bardzo gęste.

I tutaj trafiłeś w sedno sprawy. Co z tego jak ktoś nie ma tam włosów a kąpie się raz na tydzień. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2021 o 07:16, Moroni napisał:

Przy nowych znajomosciach najlepiej jak jest zarośniety, wtedy wydaje się mniejszy i nie budzi takiego przerażenia. Przy dłuższej znajomości można zacząć się golić.

Czyli ty to taki Boa Dusiciel i partnerki na pierwsza randkę zabierasz do dżungli dając jej nadzieje na bujanie się na twojej lianie na randce drugiej?  Gorzej jak ona ma zeza i twoje przyrodzenie dopiero dostrzeże na sawannie😎😂 kiepsko coś to widzę …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki zarost lub jego brak ma jeszcze tę praktyczną zaletę, że nic się nie wplątuje w rozporek gdy się chodzi bez bielizny 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, portki. napisał:

Czyli ty to taki Boa Dusiciel i partnerki na pierwsza randkę zabierasz do dżungli dając jej nadzieje na bujanie się na twojej lianie na randce drugiej?  Gorzej jak ona ma zeza i twoje przyrodzenie dopiero dostrzeże na sawannie😎😂 kiepsko coś to widzę …

Ja tak ogólnie pisałem. 

Zresztą nawet nie wiem czy przeciętny. Miary użyć nie potrafię. Nie wiadomo odkąd dokąd mierzyć. A jak już, to jak się pochylić żeby odczytać, to okulary spadają i nic nie widzę. Z resztą to i tak nie ma znaczenia i nie ma problemu, bo dziewczyny brak

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Moroni napisał:

Ja tak ogólnie pisałem. 

Zresztą nawet nie wiem czy przeciętny. Miary użyć nie potrafię. Nie wiadomo odkąd dokąd mierzyć. A jak już, to jak się pochylić żeby odczytać, to okulary spadają i nic nie widzę. Z resztą to i tak nie ma znaczenia i nie ma problemu, bo dziewczyny brak

😉

taa..... to dziewczynę musisz znaleść bez wady wzroku, bo jeszcze się o ciebie potknie i biedna przewróci. także ten... no powodzenia :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma wspólnego, że zarost kumuluje zapachy, a wydzielin na dole jest od metra, w tym jakieś k.urde piżmo. I owszem, ciężej jest domyć wielkie afro, czy zero czy z centymetr czy dwa to już bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×