Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
0lga_

Jak nawilżacie cerę?

Polecane posty

No właśnie jak? Ja stosuje kremy, ale nie powiem, żeby moja skóra była jakoś 'wow' nawilżona. Może coś mi umyka, a może robie coś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam problem z cerą dopóki nie zwracałam uwagi na to co jem. Najpierw dobra dieta, picie wody a na koniec krem. Używam obojętnie jakiego. Ostatnio serum z witaminą c+ zwykły krem nawilżający.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Miałam problem z cerą dopóki nie zwracałam uwagi na to co jem. Najpierw dobra dieta, picie wody a na koniec krem. Używam obojętnie jakiego. Ostatnio serum z witaminą c+ zwykły krem nawilżający.

Woda skórze jest bardzo potrzebna, piję 3 l dziennie, ale nie z butelki plastikowej lecz przefiltrowana i przegotowana. Do tego witaminy  i tak jak ty serum z wit.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, 0lga_ napisał:

No właśnie jak? Ja stosuje kremy, ale nie powiem, żeby moja skóra była jakoś 'wow' nawilżona. Może coś mi umyka, a może robie coś źle.

Cześć, u mnie najmocniej sucha skóra objawia się, gdy zaczynam pić mniej wody, a więcej kawy czy herbaty i jeść bardziej ostre pokarmy. Jeśli chodzi o kremy to sam niewiele zdziała, raczej postaw na kompleksową pielęgnację:

- peeling 1-2 razy w tygodniu (ja mam enzymatyczny z Organique i jestem w nim zakochana ❤️)

- oczyszczanie twarzy - żel do mycia i tonik (tonik przywraca naturalne pH i pozwala na lepsze wnikanie składników odżywczych w skórę)

- pielęgnacja - serum nawilżające/odżywcze lub olej naturalny, a na to krem lub maska w zależności od potrzeb skóry (nakładam taki zestaw codziennie wieczorem

Dodatkowo, gdy widzę, że skóra tego potrzebuje to po peelingu używam maski detoksykującej, a potem węglowej, by dogłębniej ją oczyścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zapominasz o odpowiedniej kolejności? W sensie oczyszczanie skóry, potem tonizacja, peeling i dopiero krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej dobrać kosmetyk odpowiednio do typu cery i pamiętać o masażu twarzy, ja zauważyłam od razu efekt, polecam sklep biocare4skin, sa fajne automasaże w sprzedazy oraz naturalne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2021 o 13:57, 0lga_ napisał:

No właśnie jak? Ja stosuje kremy, ale nie powiem, żeby moja skóra była jakoś 'wow' nawilżona. Może coś mi umyka, a może robie coś źle.

Oczywiście dieta, ale można też sobie poradzić z toksynami w organizmie. Pić aloes i krem aloesowy do twarzy. Mogę podesłać link do produktów które ja stosuję, ale to priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejności się trzymam, więc to raczej nie to. Dermokosmetyki stosowałm i też szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam problem z suchą skórą, dopóki nie znalazłam odpowiednich kosmetyków. Do mycia/oczyszczania twarzy mi się sprawdza firma yoskine, a krem/emulsja Missha Super Aqua Ice Tear Emulsion.  Poprawę widziałam już po 2-3 tygodniach używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2021 o 14:03, Sylwia1991 napisał:

Miałam problem z cerą dopóki nie zwracałam uwagi na to co jem. Najpierw dobra dieta, picie wody a na koniec krem. Używam obojętnie jakiego. Ostatnio serum z witaminą c+ zwykły krem nawilżający.

A na przykład próbowałaś Merz Special z witaminami, najlepiej w formie drażetek. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie właśnie kupiłam krem Efektimy o nazwie Fermentology jest nawilżajaco nawadniający. do tego z bogatym składem, receptura jak kosmetyków koreańskich - super wygładza i przywraca taki świeży młody wygląd. Ja uwielbiam 💜💜💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×