Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Donero

czy mscilibyscie się na kimś kto by wam zrobił nadziei

Polecane posty

potem olał, złamał wam serce a potem żył sobie zadowolony? gdybyście mieli haczyk na ta osobe 

Może nie jakaś wielka zemsta, ale coś by się przydało niektórym osobom takiego, żeby odczuły to tak na jakiś czas i nie wiedziały co jest grane. Wolałbym żeby to było coś co same robiły, czyli żeby no dowiedziały się, że jej partner flirtuje z innymi, zachęca do spotkania, prowokuje. Chciałbym, żeby pewna osoba to odczuła. Ponieważ tak się zachowywała i nie wiedziałem, czy ona naprawdę kocha tego swojego chłopaka, czy nie. Nie zrobiłem jednak nic z tym, wolałem pozapominać, choć np maila znalazłem, miałem też telefon. Ale, nie, nie jestem aż taki mściwy, mimo, że skorpion.

Edytowano przez Mariusz4

10 minut temu, Mariusz4 napisał:

Może nie jakaś wielka zemsta, ale coś by się przydało niektórym osobom takiego, żeby odczuły to tak na jakiś czas i nie wiedziały co jest grane. Wolałbym żeby to było coś co same robiły, czyli żeby no dowiedziały się, że jej partner flirtuje z innymi, zachęca do spotkania, prowokuje. Chciałbym, żeby pewna osoba to odczuła. Ponieważ tak się zachowywała i nie wiedziałem, czy ona naprawdę kocha tego swojego chłopaka, czy nie. Nie zrobiłem jednak nic z tym, wolałem pozapominać, choć np maila znalazłem, miałem też telefon. Ale, nie, nie jestem aż taki mściwy, mimo, że skorpion.

moze karma wróci do takich szm/at, mam nadzieję 

31 minut temu, Donero napisał:

potem olał, złamał wam serce a potem żył sobie zadowolony? gdybyście mieli haczyk na ta osobe 

Nie warto, lepiej się cieszyć że szybko się ujawnił ze swoim prawdziwym ja niż jakby cała relacja zaszła za daleko i wtedy z odwrotem byłoby trudniej. Zemsta w takim przypadku to strata energii na kogoś kto i tak pewnie wiele z tego nie zrozumie ani żadnej lekcji nie wyciagnie na przyszłość.

8 minut temu, mistrzerotyki napisał:

Nie warto, lepiej się cieszyć że szybko się ujawnił ze swoim prawdziwym ja niż jakby cała relacja zaszła za daleko i wtedy z odwrotem byłoby trudniej. Zemsta w takim przypadku to strata energii na kogoś kto i tak pewnie wiele z tego nie zrozumie ani żadnej lekcji nie wyciagnie na przyszłość.

ale ktos taki sam powinien wycierpiec cos co sam komus zgotował 

39 minut temu, Donero napisał:

Nie warto tracić więcej czasu na taką osobę. Chociaż jeśliby zrobiła mi coś naprawdę ohydnego myślę, że ktoś inny by się nią zajął.

• Like 2

42 minuty temu, Donero napisał:

Nie nigdy się nie mściłam po co, nic to nie da.

7 minut temu, Donero napisał:

ale ktos taki sam powinien wycierpiec cos co sam komus zgotował 

Przygotowanie planu zemsty który dałby taki efekt to praca na miesiące i spore wydatki. Na szybko tylko stracisz czas nic nie zyszkasz a ta osoba i tak nie skuma o co Ci biega. Zapomnij i idź dalej karma do niego sama wróci.

Szukanie sobie partnera to droga z wieloma wybojami. Zanim znajdziesz kogoś wartościowego musisz się kilka razy pomylić, raz Tobie ktoś złamie serce, raz Ty komuś. Czasem ktoś Cię wykorzysta i powinieneś z tego lekcję na przyszłość wyciągnąć a nie szukać zemsty. Czas spędzony na zemście znacznie lepiej wykorzystać na tworzenie nowej relacji i oderwanie się od nieudanego związku.

• Thanks 2

Gość JakNieJakTak

Rozkochała cie w sobie i złamała ci serce, olała? Hmm, to ciekawe, zastanawiam się, która i kiedy ci to zrobiła... A było ich tu wiele, oj było wiele, ale to raczej one płakały, że to ty olałeś je. Jest jeszcze jedna, taka, której zryłeś mózg i już do końca życia musi się logować na kafeterie i sprawdzać czy czasem nie chodzi o nią... ..., szmaty, ...... Niezły zasób słownictwa. Najlepiej wrzucić wszystkie do jednego wora. A zapytałeś ją chociaż o to, czemu tak się zachowała? Czy może będziesz ją tak niszczył już do końca życia, obrażając i zarzucając jej coś, o czym nie masz pojęcia? Może miała Cię za przyjaciela. Może przypominałeś jej kogoś ważnego? Może to ona jest wrakiem człowieka, tylko tego nie mówi na głos. W przeciwieństwie do  ciebie. 

Nie, ponieważ szkoda by mi było mojego czasu i energii. 

Zrobila nadzieje??? Kiedy??? Jak sie usmiechnela do ciebie w drodze do lazienki??? Haha. Jestes naprawde zalosny. Ty nawet z nua nie rozmawiales, wiec o czym ty wogole piszesz???

1 godzinę temu, Donero napisał:

Nie, nie i jeszcze raz stanowczo NIE! ☝️

2 godziny temu, Donero napisał:

Nie. Wuj z nim.

A serio- nie potrafię się mścić. To złe, oraz pokazuje że coś nie tak z człowiekiem, że chociażby jest słaby.

Edytowano przez Iskra*

8 godzin temu, Donero napisał:

Nie

8 godzin temu, Donero napisał:

moze karma wróci do takich szm/at, mam nadzieję 

Pogadaj z nią a nie że od razu ....Moze coś się stało.

Dnia 20.10.2021 o 17:05, Donero napisał:

Utrzeć nosa nie zaszkodzi, następnym razem się dwa razy zastanowi zanim kimś się pobawi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się