Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Adriano32

Nie mam szczęścia w miłości

Polecane posty

Dzień dobry. Mam na imię Adrian i jestem 32 letnim kawalerem. Z zawodu marynarz, ale też i spawacz. Mam ogromne trudności ze znalezieniem sobie swojej drugiej połówki. Nie ważne ile bym się starał to zawsze zazwyczaj kończy się to na pierwszej randce. Z wyglądu wydaje mi się że jestem przeciętny, a z charakteru za spokojny. Jak uda mi się umówić na spotkanie, to jest normalna rozmowa, czasem śmiech, próbuję też oczywiście inicjować kontakt. Nie mam tej bajery, ani gadanej. Mówię też o swojej pracy oczywiście na statkach morskich. Gdy wypływam to nie ma mnie cztery czy pięć miesięcy. Bardzo często po randce kobiety w sposób niechętny piszą, częściej to ja muszę inicjować rozmowę. Na drugą randkę zazwyczaj nie mają czasu, albo wprost mi piszą że nic z tego nie będzie bo nie było tego czegoś. Jestem bardzo sfrustrowany tym, bo naprawdę na tych randkach próbuję być najlepszą wersją siebie itp itd, ale nigdy nic z tego. Wpadam w depresję z tego powodu i naprawdę nie wiem jak sobie z tym radzić, może lepiej nic nie mówić o tych statkach że nie ma mnie na kilka miesięcy. Najgorsze są wieczory, wtedy za dużo myślę o tym gdzie i jak jakąś znaleźć. Pamiętam że jedna powiedziała że jestem za mało męski, co trochę mnie zaskoczyło. Ok mam 183 cm i 79 kg, blondyn o niebieskich oczach, ale czy to ma jakieś znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię , ale to raczej chodzi bardziej o charakter. Nikt nie lubi nudnych, rozemłanych ciepłych kluch. Widocznie jesteś w jakiś sposób nieciekawy, nudny. A do tego babki szukają sobie faceta by z nim być a nie tęsknić i czekać przez połowę roku ....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako marynarz masz marne szanse na związek... Zajmij się jakims hobby gdzie jest sporo ludzi i skup sie na sobie. Od siebie polecam off road i militaria. Kobiet co prawda mało ale za to wszyscy po równo mają zajoba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba racja powyżej - po co kobiecie ok 30 ktoś kogo nie ma ? Kasę czy mieszkanie to ona ma już swoje często (dorobiła się ) , ciężko coś znaleźć w takie sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze złe myślisz. 

Ja zawsze chciałam być z marynarzem np.

 

Edytowano przez Mysza123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×