Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja standardowo zaglądam do wszystkich ale u niej ostatnio wieje nudą, zapracowana bo kofi tejbl w przygotowaniu, teraz dodatkowo ma gościa

5 godzin temu, Sonda napisał:

Aj aj laski dajcie spokoj z majtasami. Każdy ma swoje:)

Zmieniając temat- jakieś łajwy się szykują może? Jakieś świąteczne produkty - poza książka??

Dokąd majty są pod odzieżą to są prywatną sprawą du py a jak prezentują się na insta to znaczy , że można o nich gadać aż język rozboli 😉

• Like 2

8 godzin temu, Pupcis napisał:

Ja to nawet jej już zapominam oglądać. 

a ja wole wasze komentarze po .. mam niezła beke potem.

Pierdu,pierdu,ta jasne 😎,nikt nie ogląda,nich nie podgląda,wszyscy w robocie a jak live to w swojej zajebistosci ,wegańska fantazja z gołą dupą ,twuj str i panna frau w pierwszym rzędzie siedzą i podpuszczają żądną komplementów Ann.

Dnia 8.11.2021 o 23:27, Trum11 napisał:

Oglądałam relacje Łukasza Kiksa dziś cały czas z relacji na granicy. Przerażające. Szkoda ze influanserki milczą. Nawet nie wiem czy połowa z nich wie jaka jest sytuacja w kraju dziś. 

kurdej szatan zareagowala to sie pozegnala z tvp i hejterzy ja  niszcza, nawet antypisowi pisza ze dobrze jej tak

• Thanks 1

Chciałam się poświęcić i zdać relacje z live, ale An po wstaniu z podłogi i przejściu kilku kroków do sypialni tak się zasapała, że nie chce mi się tego słuchać. 

Pokazała bombki na choinkę jakie dostała od fanek. Bombka ziemniak, mega czad.

Marta już się zawinęła, zostały po niej tylko kapcie.

Nagle B. nie poleci do Londynu z An, bo jest niemiła dla Zosi, a przecież takie z nich przyjaciółki były, prawie jak siostry... 

• Like 3

18 minut temu, dzaq90 napisał:

Nagle B. nie poleci do Londynu z An, bo jest niemiła dla Zosi, a przecież takie z nich przyjaciółki były, prawie jak siostry... 

Serio tak powiedziała? Współczuję Basi. I ma prawodziecko być nie miłe. Rodzic jest od tego żeby nauczył albo wyjaśnił emocje. Dziecko odzwierciedla obraz tego co widzi słyszy w domu. 

• Like 2

Napisano (edytowany)

Ania skończyła live'a bo jedna dziewcyzna miała problem ze swoim dzieckiem bo nie chce nic a nic jeść poza mlekiem i dziewczyny  zaczęły dawać rady. Anka oczywsice, ze moze dziecko ma alergie i już o tym nie mówiła... a koniec końców jak temat zaczal sie rozszerzać z tamtą dzieczyzna to stwierdziła, że już kończy i baj baj. 

A ktoś jej na koniec napisał " produktywnego dnia " czy cos w tym stylu i padłam. 

Swoją drogą wysyłanie B. Do d babci z brokatem jest bardzo słabe... nie wiem jakie mają relacje, ale serio to jest strasznie nie ok. 

Edytowano przez Sonda

1 minutę temu, Sonda napisał:

Ania skończyła live'a bo jedna dziewcyzna miała problem ze swoim dzieckiem bo nie chce nic a nic jeść poza mlekiem i dziewczyny  zaczęły dawać rady. Anka oczywsice, ze moze dziecko ma alergie i już o tym nie mówiła... a koniec końców jak temat zaczal sie rozszerzać z tamtą dzieczyzna to stwierdziła, że już kończy i baj baj. 

A ktoś jej na koniec napisał " produktywnego dnia " czy cos w tym stylu i padłam. 

Swoją drogą wysyłanie B. Do d babci z brokatem jest bardzo słabe... nie wiem jakie mają relacje, ale serio to jest strasznie nie ok. 

Kucyczek ma to daleko w swoim żołędziu

• Like 1

46 minut temu, agnieszka211 napisał:

kurdej szatan zareagowala to sie pozegnala z tvp i hejterzy ja  niszcza, nawet antypisowi pisza ze dobrze jej tak

Dokladnie! To jest jeden z tych tematów, które są baaaardzo sliskie dla influ. Przede wszystkim ze względu na to, że gołym okiem widac, że jest to rozgrywka polityczna Łukaszenki i nawet ktoś z Rosji zasugerował UE by zapłacili Łukaszence by zaprzestał działań z imigrantami 

56 minut temu, meduza31 napisał:

Pierdu,pierdu,ta jasne 😎,nikt nie ogląda,nich nie podgląda,wszyscy w robocie a jak live to w swojej zajebistosci ,wegańska fantazja z gołą dupą ,twuj str i panna frau w pierwszym rzędzie siedzą i podpuszczają żądną komplementów Ann.

Same vipy 

• Haha 1

Ja weszłam dosłownie na 2 min. Bo nie chcę jej nabijać wyświetleń i akurat załapałam się na tekst że: "Basia się nie nadaje do nauczania domowego, słuchajcie ona bardzo, bardzo potrzebuje kontaktu z rówieśnikami". Ktoś jej napisał: "Nie każdy rodzic się nadaje do nauczania domowego", przeczytała na głos, zawiesiła się, nie skomentowała.  

I jak zobaczyłam w komentarzach do live Alinę pisząca: Anusiu czy Ty jesteś przeziębiona? Anka: nie mamo nie jestem, zadzwonię do Ciebie mam trudny czas, Alina dalej: Ale mówisz przez nos....

Ja pitole, ta kobieta się serio nie pozbyła pępowiny po porodzie i tam jest jakaś chora nadopiekuńczość ze strony matki. 

• Like 2
  • Haha 6

Czy ja dobrze słyszałam że marzeniem Ann jest kamper? A czy ona kiedykolwiek była w środku takiego kampera 🥴

• Haha 1

Akcja z kupowaniem brokatu, gdy Basia idzie do mamy, tego, który nie definiuje jest strasznie słaba. Te głupie miny, zacieszanie, że ona takiego problemu nie będzie miała :classic_wacko: pamiętam jak Baska złośliwie odbijala farbe na ścianach w mieszkaniu rodziców Anuli, Alina była wkurzona. Nawet nie chce myśleć, co odwali teraz z brokatem, ścianę łatwiej wytrzeć

• Like 2
  • Thanks 3

2 minuty temu, Ma_gnolka napisał:

Czy ja dobrze słyszałam że marzeniem Ann jest kamper? A czy ona kiedykolwiek była w środku takiego kampera 🥴

Tak. Miała współpracę z jakąś wypożyczalnią. Przed Portugalią jeszcze z Ł jeździli po Europie. 

• Like 1

1 minutę temu, andromeda.wroc napisał:

Akcja z kupowaniem brokatu, gdy Basia idzie do mamy, tego, który nie definiuje jest strasznie słaba. Te głupie miny, zacieszanie, że ona takiego problemu nie będzie miała :classic_wacko: pamiętam jak Baska złośliwie odbijala farbe na ścianach w mieszkaniu rodziców Anuli, Alina była wkurzona. Nawet nie chce myśleć, co odwali teraz z brokatem, ścianę łatwiej wytrzeć

No mowie, ze to średnie   i nawet te laski zaczęły jej pisać, że to nie do końca ok( taki sens większości wypowiedzi). Ania nie wie jak to się ciężko sprząta skoro praktycznie sama w domu nie sprząta za bardzo...  dla mnie osobiście to by było chamskie jakby tak zrobila. Rozumiem miłość do wnuczki etc, ale nie sądzę by to się spodobało mamie Lukiego  

Przed chwilą, Patejtohejter napisał:

Drażnią mnie jej miny i wystawianie zębów. 

Trafiłam też na moment, gdzie odpowiada na pytanie czy ma filler ust. Zaczęła robić miny udowadniając, że jakby miała wypełniacz to by nie dała rady robić wygibasów ustami 😑

34 minuty temu, Kania-dzdzu napisał:

Ja weszłam dosłownie na 2 min. Bo nie chcę jej nabijać wyświetleń i akurat załapałam się na tekst że: "Basia się nie nadaje do nauczania domowego, słuchajcie ona bardzo, bardzo potrzebuje kontaktu z rówieśnikami". 

Kolejny fikołek logiczny. Basia potrzebuje kontaktu z dziećmi, więc niech w środku roku szkolnego pojedzie sobie do babci na tydzień. 

Mam zły humor dzisiaj, dużo pracy i jestem niesamowicie zmęczona. Weszłam na ten lajw zapisany i… wypisuje sie chyba z tego cyrku. Mam dosyć takich ludzi atencjuszy, uważających sie co to nie oni. Anula - pewnie spała w tych śpiochach, potem prowadziła lajw, usyfione to wszystko - pewnie tez i śmierdzące. Twarz błyszcząca po nocy, zaniedbana. Kok z tłustych włosów. Już jak o tym dzisiaj pomyśle to włącza mi sie jakaś agresja 🤣 i te miny… z tymi ustami i wystawianiem zębów WTF?! 

• Like 2

Też podjęłam próbę obejrzenia lajwa, ale zobaczyłam jej cerę, przypomniałam sobie że jest idealna i umarłam ze śmiechu 

• Haha 4

Slyszalyscie jak nasza Ann powiedziala, ze "przyjaznii" sie z mama ginekolog, oj ona chyba nie zna definicji przyjaźni.

16 minut temu, Emi_emi890 napisał:

Slyszalyscie jak nasza Ann powiedziala, ze "przyjaznii" sie z mama ginekolog, oj ona chyba nie zna definicji przyjaźni.

A Nikola wie, że przyjaźni się z Anulą?

• Haha 13

1 godzinę temu, czkawka napisał:

A Nikola wie, że przyjaźni się z Anulą?

Tak się przyjaźnią że od ponad 3 miesięcy jak krulowa mieszka w waw jeszcze się chyba nawet nie spotkały 🧐

• Like 1

3 godziny temu, Kenailik napisał:

Też podjęłam próbę obejrzenia lajwa, ale zobaczyłam jej cerę, przypomniałam sobie że jest idealna i umarłam ze śmiechu 

No to za każdym razem mnie rozwala, że niby idealna cera a wygląda jakby żwirem sypana... 

• Thanks 2
  • Haha 3

1 godzinę temu, Ma_gnolka napisał:

Tak się przyjaźnią że od ponad 3 miesięcy jak krulowa mieszka w waw jeszcze się chyba nawet nie spotkały 🧐

Na tej sesji na którą A się wprosiła Nicola się zachowywała jakby w ogóle się nie znały i raczej ją tolerowała niż jakoś wybitnie lubiła

Kurde, jakby ona zaczełą wrzucać vlogi, to bym oglądała 😄 Kabaret byłby  niezły. 

Ojej a czemu jej przyjaciółka nie oznaczyła jej w story o swojej akcji charytatywnej?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się