Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Sojowa napisał:

To jest niewiarygodne że pies jej zrobił wielkiego (wg Basi) kasztana na dywan a ona przy tym siedzi i je i nic :classic_blink:

Nie, to jest normalne. Wg niej. 

• Sad 1

2 minuty temu, to.ci.klops. napisał:

Nie, to jest normalne. Wg niej. 

No tak zapomniałam, że kupa pąpą nie śmierdzi
O jej urojeniach to by można było doktorat napisać 

• Like 1

9 godzin temu, Hkhm napisał:

Nie oszukujemy się: co z niej za kucharka? 

Gotowce, syrop klonowy, sapanie i jęki przy gotowaniu i jedzeniu. 

Po tematy dotyczące gotowania lepiej pójść do crueltyfreeann. 

Dla mnie An to patoinstagramerka. 

Dokładnie dziś u cruelty jest promocja na wszystkie ebooki. I widzę że Bożena też zrobiła taka sama cenę. 3 za 69 zł. No proszę jak ściąga od koleżanki.. 😀 

An przyznała na lajwie, że inni twórcy czesto jej mówią, że odwala z tymi lajwami. Ciekawe kto 

Przed chwilą, paczek_w_masle napisał:

A B nie chodzi spać o 19?

Ma zdalną naukę więc może dłużej posiedzieć xD 

27 minut temu, Olejeto napisał:

Czy kupa pąpą jest już stałym elementem lajwòw?

Haha oplułam az telefon! I b. Z komentarze ze taka wielka 🤣🤣🤣

2 minuty temu, paczek_w_masle napisał:

Nie, chodzi o 18. Czasem o 19, i o 20.. i o 21...22.. 🤣 

2 minuty temu, trzyczwarte napisał:

An przyznała na lajwie, że inni twórcy czesto jej mówią, że odwala z tymi lajwami. Ciekawe kto 

No ciekawe.  I hz jej przyjaciółka. Zastanawiam się czy miala przyjaciółkę przed era hz?

Jeszcze wracając do jej story dzis i jej randki. Jeszcze nie dalej niż tydzien czy dwa płakała z powodu ex a ta sie laduje w randki. Nie ma nic gorszego niż nowa miłość na złamane serce. 

3 minuty temu, Olaolaola19 napisał:

No ciekawe.  I hz jej przyjaciółka. Zastanawiam się czy miala przyjaciółkę przed era hz?

Jeszcze wracając do jej story dzis i jej randki. Jeszcze nie dalej niż tydzien czy dwa płakała z powodu ex a ta sie laduje w randki. Nie ma nic gorszego niż nowa miłość na złamane serce. 

A myślisz że ona tak poważnie z tą randka? 

Pewnie tekst pod UKiego żeby był zazdrosny. Na bank ogląda jej story z lewego konta 😅

• Like 1

15 minut temu, paczek_w_masle napisał:

Teraz nie bo ostatnio były komentarze na kafe na ten temat więc teraz się pewnie okaże że ona chodzi spać o 23 

29 minut temu, Sojowa napisał:

To jest niewiarygodne że pies jej zrobił wielkiego (wg Basi) kasztana na dywan a ona przy tym siedzi i je i nic :classic_blink:

Nie pierwszy raz je przy psim klocku. 

Ponoć Pompi już nie robi w domu... Tjaaaa jasne. 

• Confused 1

Włączyłam live... Brudna, znów bez biustonosza🙄, włosy niechlujne, co ona ma w ogóle na sobie?! I ten wiszący brzuch 🤢 

Serio ona wygląda jakby miała zaraz rodzic. Tylko ten brzuch jej lata jak biust w każdą stronę świata 🥴

Edytowano przez Ma_gnolka
  • Confused 1

Kliknęłam w te pytania co ludzie mogą zadawać. Ludu ile komentarzy od ludzi ze te ebooki to sama soja, że ludzie nie chcą bo boją się wyglądać jak ona. Że sam syrop klonowy. Wszystkie pytania na nie. Jedno było na tak tylko. Ze szybkie do przygotowania. 

31 minut temu, Olaolaola19 napisał:

Ale proszę Cie jaka randka.... jeszcze niedawno mowila, ze ona nie wie czy chlopaki czy dziewczyny, wiec ludzie, ona nie mysli ona mowi co w danym momencie przyjdzie jej na myśl.

Mam takie odczucie ze ludzie już nie chcą tych Insta gwiazd i nie chcą już tych ebooków kupować. To juz się przejadło ludziom. Chyba zaczeli myśleć że są w butelkę nabici. Dziś jedna ogłosiła że wydaje ebooka o życiu takie lelum polelum i połowa zagłosowała że nie kupi. 

• Like 3
  • Thanks 1

9 minut temu, Trum11 napisał:

Kliknęłam w te pytania co ludzie mogą zadawać. Ludu ile komentarzy od ludzi ze te ebooki to sama soja, że ludzie nie chcą bo boją się wyglądać jak ona. Że sam syrop klonowy. Wszystkie pytania na nie. Jedno było na tak tylko. Ze szybkie do przygotowania. 

Ej jakie pytania? Gdzie to można zobaczyć???

22 minuty temu, Emi_emi890 napisał:

Ale proszę Cie jaka randka.... jeszcze niedawno mowila, ze ona nie wie czy chlopaki czy dziewczyny, wiec ludzie, ona nie mysli ona mowi co w danym momencie przyjdzie jej na myśl.

!!?? Chyba mnie coś ominęło. 

26 minut temu, Trum11 napisał:

Mam takie odczucie ze ludzie już nie chcą tych Insta gwiazd i nie chcą już tych ebooków kupować. To juz się przejadło ludziom. Chyba zaczeli myśleć że są w butelkę nabici. Dziś jedna ogłosiła że wydaje ebooka o życiu takie lelum polelum i połowa zagłosowała że nie kupi. 

29 minut temu, Guzia napisał:

Ej jakie pytania? Gdzie to można zobaczyć???

To mozna było zobaczyć podczas liva. Dużo pytań co jej zadawali to stwierdzenia że wszystko w tłuszczu pływa, czy stosuje olej kokosowy? Że na zdjęciach sam tłuszcz., że ktoś był uczulony na soję, czy przepisy sie powtarzają. Jak przejrzał te pytania to mi samej głupio sie robiło. A z drugiej strony nie dziwię się ludzie swoją kasę wydają na takie dzieła instagramowe i oczekują tez jakości. Jedna napisała że nie kupi bo nie chce wyglądać jak autorka. 

• Like 1

Co tam brzuch, włosy czy koszula nocna. Spójrzcie na patelnię. Przecież to jest rakotwórcze. 

• Like 1
  • Haha 1

42 minuty temu, Trum11 napisał:

To mozna było zobaczyć podczas liva. Dużo pytań co jej zadawali to stwierdzenia że wszystko w tłuszczu pływa, czy stosuje olej kokosowy? Że na zdjęciach sam tłuszcz., że ktoś był uczulony na soję, czy przepisy sie powtarzają. Jak przejrzał te pytania to mi samej głupio sie robiło. A z drugiej strony nie dziwię się ludzie swoją kasę wydają na takie dzieła instagramowe i oczekują tez jakości. Jedna napisała że nie kupi bo nie chce wyglądać jak autorka. 

Ale to nawet na story jak było q&a to było wlasnie dość sporo wiadomości o tym, że te potrawy wydają się tłuste i że dużo soi i czegoś tam jeszcze. Więc to nie tylko na live... Może Anka przemyśli troche swoją drogę bo widac, że więc osób przestaje jej slodko pierdzic na lajwach tylko mówić co myślą.

Zgadzam się z tym co ktoś tu napisał, że ludzie ju, bardziej zwracają uwagę co kupują. Widać to np u Eljazy, która podała wyniki sprzedaży  z dzisiaj i najwieksza popularności cieszyły się fash food ebooki dwa za cenę 69 zł.  Konkretne rzeczy ludzi interesują i jednak trochę taniej a nie po 160 zł za ebooka. 

Edytowano przez Sonda

7 godzin temu, AmericanGirl napisał:

Słucham? Serio, dopasowujesz się do swojego faceta, żeby nie stracił zainteresowania? Na ile to działa? Na rok? Jak długo można udawać kogoś, kim się nie jest? Nie prościej jest znaleźć kogoś z kim się poprostu dogadujesz i nie musisz nic udawać? Nie trzeba być identycznym, ba mnie z moim facetem jeśli chodzi o zainteresowania łączą dosłownie dwie rzeczy. Słucham o jego pasjach, chociaż mnie nie obchodzą, a on moich chociaż też to ma gdzieś. Nie musi ich podzielać, ważne, że mam z kim pogadać o tym. 11 lat razem, bez ślubu, kredytu, dzieci czy czegokolwiek innego, co by nas trzymało na siłę. Nie ogarniam podejścia, które opisałaś.

Nie oburzaj się 🙂  Myślę, że każda dziewczyna w młodym wieku miała zajaranie czyms co robił jej chłopak/ partner. To ze jesteś już dojrzała i to dla Ciebie dziwne to + bo z tego wyrosłaś. Ja Np w liceum dla chłopaka zaczęłam słuchać metalu bo podobał mi się on i podobała mi się razem z nim ta muza a jak się rozstaliśmy to mi przeszło. Dawno i nieprawda ale w jakichś gustach dopasowalam się do niego, to nie znaczy że udawałam kogoś kim nie jestem i ze sprzedałabym dla niego dom.
Jak widać po wielu rzeczach An jest bardzo niedojrzała dlatego jej zachowanie względem kudłatego mnie nie dziwi. Sama mówiła, ze to jej pierwszy chłop wiec oszalała na jego punkcie i robiła wszystko co chciał. 

Nie musisz mi prawic morałów ani oczywistości, bo dla mnie to żadna nowa wiedza i nie mam mentalności 14latki, so takie słowa bardziej do bohaterki tego serialu 🙂 

Edytowano przez wegeta
  • Like 6

9 godzin temu, lukrecija napisał:

rzucam, w ogole nie kumam o czym mowisz, tzn wiem, że to jakies kobiece patologiczne podejscie do facetów. obce mi na szczescie. nigdy sie nie dopasowywalam, nie jaralam sie facetem, a  juz dlatego ,zeby nie stracil mną zainteresowania? iprdle..   no wlasnie konczy jak sie konczy... jedynie mądra byla ze slubiku nie wziela bo stracilaby polowe majątku. ale w sumie to nie dziwota, skoro to jej pierwsza wielka milosc..  dlatego ja uwazam,ze kobiety za mlodu powinny sie bawic, poznawac, probowac tego i tamtego... zeby meic PERSPEKTYWE. a nie zlapie pierwszy rozporek i traci dla niego rozum. tego kwiatu pol swiatu..ale jak sie od malego mozgi faszeruje pi..r..d..ololo o ksiezniczkach i księciu , ktory ma cie uratowac.. takie skutki

Mówię o szczenięcych  miłościach a nie o dorosłych ogarniętych ludziach 😉 

ja tam nie raz latałam za jakimś facetem i robiłam różne rzeczy żeby się przypodobać i nie wstydzę się tego bo to było dawno i było się wtedy głupią młodą siksą. Bez przesady łaski ze od urodzenia jesteście wszystkie takie poukładane ogarnięte i nigdy nie oszalałyscie z miłości do jakiegoś boja za młodu 😛

• Like 3

Łaski Baba ma 30 lat a 

-chodzi w śpiochach 

- jest zazdrosna o własna corke

- rozpieszczona jak dziadowski bicz 

- nie ma pojęcia o prawdziwym życiu bo rodzice chuchają na nią i dmuchają jak na jajko 

- jest mitomanka 

- hipochondryczką 

- udostępnia całe życie w necie 

- chodzi rozkokoszona przed kamerą 

- jest  megalomanką

- chce zorganizować szkolenie z robienia dżelato (hehe)

a was dziwi ze będąc młodszą  sprzedała chatę i dopasowała sie 1:1 do swojego faceta jak zakochana nastolatka do chłopa z liceum?  😄

• Thanks 2

Dobra czyli to rozstanie to już oficjalka? Już nie kryjemy się? Dobra, ale kiedy ono w zasadzie nastąpiło? Już wtedy kiedy Kafe o tym trąbiło czy dopiero po trzymaniu za stopę i zapewnieniach ze mieszkanie jest jej Bazi i ukiego czyli całkiem niedawno? Tyle pytań tak mało odpowiedzi. 

Edytowano przez Pupcis

Ludzie mówią ze jedzenie wyglada na tluste ale to nieprawda bo na 58,5 ebuka które An wypuściła jeden jest bez dodawanego oleju

• Like 1
  • Haha 1

3 godziny temu, Sojowa napisał:

Znowu??

38 minut temu, Pupcis napisał:

Dobra czyli to rozstanie to już oficjalka? Już nie kryjemy się? Dobra, ale kiedy ono w zasadzie nastąpiło? Już wtedy kiedy Kafe o tym trąbiło czy dopiero po trzymaniu za stopę i zapewnieniach ze mieszkanie jest jej Bazi i ukiego czyli całkiem niedawno? Tyle pytań tak mało odpowiedzi. 

An oficjalnie powiedziała, że wychowuje B sama i ogłosiła się ambasadorką samodzielnych matek 🤡

2 godziny temu, wegeta napisał:

Nie oburzaj się 🙂  Myślę, że każda dziewczyna w młodym wieku miała zajaranie czyms co robił jej chłopak/ partner. To ze jesteś już dojrzała i to dla Ciebie dziwne to + bo z tego wyrosłaś. Ja Np w liceum dla chłopaka zaczęłam słuchać metalu bo podobał mi się on i podobała mi się razem z nim ta muza a jak się rozstaliśmy to mi przeszło. Dawno i nieprawda ale w jakichś gustach dopasowalam się do niego, to nie znaczy że udawałam kogoś kim nie jestem i ze sprzedałabym dla niego dom.
Jak widać po wielu rzeczach An jest bardzo niedojrzała dlatego jej zachowanie względem kudłatego mnie nie dziwi. Sama mówiła, ze to jej pierwszy chłop wiec oszalała na jego punkcie i robiła wszystko co chciał. 

Nie musisz mi prawic morałów ani oczywistości, bo dla mnie to żadna nowa wiedza i nie mam mentalności 14latki, so takie słowa bardziej do bohaterki tego serialu 🙂 

No to trochę ci zaburzę wizję na świat, bo ja z moim obecnym jestem od 19 roku życia, a wcześniejsniej, jak miałam 14 lat to się uwikłałam w 4 letni związek. I sorry, ale nie. Ani 11 lat temu, ani 16 lat temu, nie dopasowywalam się do moich facetów... Może to kwestia wychowania, ale nigdy mi przez myśl nie przeszło, żeby interesować się tym, co facet, tylko po to, żeby nie stracił mną zainteresowania. 

6 godzin temu, Sojowa napisał:

Jak to nic ? Daje mu ogóreczka chyba by więcej nawalił następnym razem i zmusza 6 letnią córkę która wcale tego psa nie chciała do posprzątania 😞 . Serio ze świecą szukać głupszej baby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się