Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agaagaaaaaa

Wynik BetaHCG po zastrzyku Ovitrelle

Polecane posty

Cytuj  /   Edytuj   /  Zgłoś

Cześć.
 proszę o opinie na temat moich wyników. Nie wiem co myśleć 
Ten cykl bylam stymulowana Menopurem i miałam zastrzyk ovitrelle.
Lekarz kazal zrobic progesteron 7 dni po zastrzyku. Wyszla 25,9 ng/ml wiec dość dużo.
Powtórzyłam progesteron 9 dni po zastrzyku czyli dzisiaj i przy okazji zrobiłam będę w nadzieji że to ciaza.
Progesteron wyszedł 48,1 ng/ml a Beta 17,69 mlU/mL. Czy to może być ciaza? Powtórzę betę oczywiście za 48h.. ale czy to może być pozostałość po ovitrelle? Nie wiem czy mieć nadzieję.
To chyba będzie najdłuższe 48h w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik powyżej 5 bety oznacza ciąże. Jednak powtórzy ją po 48h, by zobaczyć czy rośnie czy spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Migotka95 napisał:

Wynik powyżej 5 bety oznacza ciąże. Jednak powtórzy ją po 48h, by zobaczyć czy rośnie czy spada.

Nie dotyczy to kobiet, które przyjmują Ovitrelle. Beta po zastrzyku może utrzymywać się w organizmie do około 10 dni. Autorko musisz powtórzyć test. Jeśli spada, oznacza to, ze beta była po zastrzyku, jeśli rośnie to wiadomo co ☺️ Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Czekam na wynik bety po 48h ale będzie pewnie dopiero w poniedziałek.

Zastanawia mnie ten wzrost progesteronu.. bo chyba ovitrelle nie ma na to wpływu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, blue_danube napisał:

Specjalnie sprawdziłam moje wyniki. Ja w pierwszej ciąży jak zaszłam to robiłam progesteron i miałam 33,81 gdzie dla pierwszego trymestru była norma 11-44.  Czyli jeśli zastrzyk nie ma wpływu to faktycznie może oznaczać ciążę. Masz tam jakieś normy podane? Bo w różnych laboratoriach są różne.

 

Tak, norma podana dla fazy lutealnej 1,2-15,9. A dla 1szego trymestru 2,8-147,3. Także moje 48,1 jest obiecujące.. 

Jutro wszystko się wyjasni po becie, ale to czekanie jest najgorsze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2021 o 22:20, Agaagaaaaaa napisał:

Cytuj  /   Edytuj   /  Zgłoś

Cześć.
 proszę o opinie na temat moich wyników. Nie wiem co myśleć 
Ten cykl bylam stymulowana Menopurem i miałam zastrzyk ovitrelle.
Lekarz kazal zrobic progesteron 7 dni po zastrzyku. Wyszla 25,9 ng/ml wiec dość dużo.
Powtórzyłam progesteron 9 dni po zastrzyku czyli dzisiaj i przy okazji zrobiłam będę w nadzieji że to ciaza.
Progesteron wyszedł 48,1 ng/ml a Beta 17,69 mlU/mL. Czy to może być ciaza? Powtórzę betę oczywiście za 48h.. ale czy to może być pozostałość po ovitrelle? Nie wiem czy mieć nadzieję.
To chyba będzie najdłuższe 48h w moim życiu

Który dzień po zastrzyku będziesz robila betę? Mój lekarz mowil że po ovitrelle może utrzymywać się nawet do 14 dni. U mnie po ostatnim zastrzyku robiąc test ciążowy po 9 dniu była blada kreska a w 11 dniu już nic nie było. Powtórz betę jeżeli zacznie spadać to raczej to przez zastrzyk. A jak urośnie to nic tylko się cieszyć. Daj znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 dnia mialam bete 17,69, powtórzyłam w sobotę czyli 11 dni po zastrzyku. Dzisiaj będą wyniki.

Wczoraj i dzisiaj czyli 12 i 13 dzien po zastrzyku testy z porannego moczu wychodzą pozytywne 😀 

Także czekam na wyniki bety 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po cichu gratuluję. Ja w piątek mam wizyte i będziemy obserwować jajeczka czy ładnie urósł I czy można podać zastrzyk to mój 2 cykl z ovitrelle 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Beta 61,24 !!! 😀🤩 nie wierzę! Po dwóch latach w końcu się udało 😀mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 

Do wszystkich staraczek - nie poddawajcie się!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Agaagaaaaaa napisał:

Dziewczyny Beta 61,24 !!! 😀🤩 nie wierzę! Po dwóch latach w końcu się udało 😀mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 

Do wszystkich staraczek - nie poddawajcie się!!

 

Gratuluję z całego serca oby było wszystko dobrze. Dbaj o Was i dużo odpoczywaj.   Kiedy do lekarza idziesz?

Edytowano przez Patisonek1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 listopada to wypadnie koniec 6 początek 7 tygodnia. Tak mi podpowiedziała pielegniarka z rejestracji. I kazała przed wizyta jeszcze raz betę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też dokładnie nie umiem liczyc tygodni ciąży ale będzie taki czas że się nauczę, narazie walczymy dalej choć czasem łatwo nie jest. Tak zrób bo zobaczysz o ile jest przyrost i czy dobrze się rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Agaagaaaaaa napisał:

Dziewczyny Beta 61,24 !!! 😀🤩 nie wierzę! Po dwóch latach w końcu się udało 😀mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 

Do wszystkich staraczek - nie poddawajcie się!!

Gratuluję ❤ ja obecnie jestem na stymulacji Lamettą. 2.11 idę do lekarza na USG i mam nadzieję, że da nam zielone światło, by znów zacząć starania, bo przy stymulacji odradził współżycie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blue_danube - dziekuje 🙂 tak, to moja pierwsza ciaza. 

Migotka95 - hmm mój lekarz nie odradzał współżycia podczas stymulacji, w ulotce też nic takiego nie wyczytałam..  Trzymam kciuki żeby coś ładnego urosło 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Agaagaaaaaa napisał:

Blue_danube - dziekuje 🙂 tak, to moja pierwsza ciaza. 

Migotka95 - hmm mój lekarz nie odradzał współżycia podczas stymulacji, w ulotce też nic takiego nie wyczytałam..  Trzymam kciuki żeby coś ładnego urosło 😀

Powiedział, że lepiej się wstrzymać, do USG by czasem się nie zaskoczyć i nie mieć trojaczków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×