Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pola959595

Zdrada byłego A nowy związek?

Polecane posty

2 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Nie twoja kolezanka, a TY! Przeciez pisalas o tym tu na kafe. To po co teraz udajesz?

Moja koleżanka.  Moje małżeństwo też się rozpadło ( mąż koleżanki a mój maz) to przyjaciele. Tylko u mnie jest taka różnica ze ja meza nie zdradziłam. Znudziła mu się zabawa w rodzinę 

Edytowano przez Pola959595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pola959595 napisał:

Moja koleżanka.  Moje małżeństwo też się rozpadło ( mąż koleżanki a mój maz) to przyjaciele. Tylko u mnie jest taka różnica ze ja meza nie zdradziłam. Znudziła mu się zabawa w rodzinę 

Haha, to poczytaj co pisalas w temacie "Czy to zdrada?..."

Twoje slowa: 

Ale ja go zdradzilam z tamtym. Przyznałam się, wybaczyl, zrobił dziecko i uciekł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechBluBojler napisał:

Sami widzicie, że wszystko może się znudzić ludziom. Nawet tam, gdzie nie było zdrady ani innych dramatów.

Tamta była już jego narzeczoną a on ja zostawił bo usłyszał o zdradzie która go nie dotyczyła. Nie była z nim tydzień dwa tylko napewno parę lat a on przekreślil ja za takie coś. To widać naprawdę ją nie kochał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Haha, to poczytaj co pisalas w temacie "Czy to zdrada?..."

Twoje slowa: 

Ale ja go zdradzilam z tamtym. Przyznałam się, wybaczyl, zrobił dziecko i uciekł 

Chodzi Ci o tamten temat? To jest o koleżance.  Nasi mężowie postapili podobnie w niedługim odstępie czasu.   Obaj się zabrali i  poszli tylko ze ona go zdradziła 

Edytowano przez Pola959595
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lolka1975 napisał:

Haha, to poczytaj co pisalas w temacie "Czy to zdrada?..."

Twoje slowa: 

Ale ja go zdradzilam z tamtym. Przyznałam się, wybaczyl, zrobił dziecko i uciekł 

Zresztą na kafe można pisać różne tematy o sobie i nie o sobie.  Nie będę się tłumaczyć😄 wybacz

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pola959595 napisał:

Chodzi Ci o tamten temat? To jest o koleżance.  Nasi mężowie postapili podobnie w niedługim odstępie czasu.   Obaj się zabrali i  poszli tylko ze ona go zdradziła 

Tak, tak, przez kilka stron piszesz, jaki to on byl super i jak dziala na ciebie samo jego imie. Juz przestan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lolka1975 napisał:

Tak, tak, przez kilka stron piszesz, jaki to on byl super i jak dziala na ciebie samo jego imie. Juz przestan...

Pisałam o koleżance tak jakby to ona pisała. Prosiła mnie o to. Ale chyba nie muszę się  z tego tutaj spowiadac

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nawet gdyby sie chcialo to trudno opowiedziec wszystko z przeszlosci ze szczegolami. 

Gdybym miala HIVa czy inne choroby to na pewno bym powiedziala, bo to jednak nie jest rzecz z przeszlosci tylko terazniejszosc, ktora na dodatek ma znaczacy wplyw na partnera. O zdradach w przeszlosci? Trudno mi powiedziec, o przeszlosci cos tam wspominamy czasem, ale tak naprawde nie ma to znaczenia ani zadne z nas sie szczegolnie tym nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu zdradzacz się nie przyzna , dlaczego ? bo sam wie że to jest zło które się czyni w związku i nie ma tu tłumaczenia z dupy że .... . Jak jest zle to rozejść się a potem hulaj dusza piekła nie ma. W wielu przypadkach z czasem druga osoba dowiaduje się i wtedy jest ......(niezręczna cisza). Osobiście uważam że krótka informacja typu : ,,w poprzednim związku który okazał się pomyłką zdradziłam przed rozstaniem co bardzo żałuję bo mogłam poczekać do rozwodu zanim wchodzić w nowy związek" Tyle i aż tyle powinno usatysfakcjonować. Niestety niektórzy mają mroczną duszę i potem z hukiem są rozstania bo się okazało że pani się na studiach prostytuowała, że miał kilkunastu oficjalnych facetów nieraz na raz , że ...... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, normalnyjestem napisał:

Niestety niektórzy mają mroczną duszę i potem z hukiem są rozstania bo się okazało że pani się na studiach prostytuowała, że miał kilkunastu oficjalnych facetów nieraz na raz , że ...... .

Ale jak facet miał na studiach bogate życie etotyczne to w porządku,  prawda?

On tylko "zdobywał doswiadczenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Ale jak facet miał na studiach bogate życie etotyczne to w porządku,  prawda?

On tylko "zdobywał doswiadczenie"

To samo dotyczy też facetów , najgorszym wyborem na męża jest bawidamek (erotoman) za którym szaleją inne. Taki związek na 100% się rozsypie i nie wierzcie w powiedząko = wyszumiał /miała się to już wystarczy. To się ma we krwi i ciągnie wilka do lasu a lisice do kurnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×