Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Katkat9222

Czy facet chciał mnie spławić ?

Polecane posty

Hej, mam pytanie bo nie wiem już co o tym myśleć.

Poznałam fajnego faceta przez internet, spotkaliśmy się kilka razy, na ostatnim spotkaniu przespaliśmy się ze sobą. Po randce wysłał mi wiadomość, że wrócił do domu i dziękuje za miły wieczór. Ja mu odpisałam to samo i na tym kontakt sie zakonczył. 

Nie odzywał się tydzien to napisałam do niego pierwsza, czy wszystko ok i jesli mialby ochote na kolejne spotkanie ktoregos dnia niech da znac. Odpisał tylko tyle, ze wyjechal, bedzie pracowal zdalnie przynajmniej dwa tygodnie, moze sie to przeciagnac. 

Co myslec o takim zachowaniu ? Moim zdaniem to klamstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katkat9222 napisał:

Hej, mam pytanie bo nie wiem już co o tym myśleć.

Poznałam fajnego faceta przez internet, spotkaliśmy się kilka razy, na ostatnim spotkaniu przespaliśmy się ze sobą. Po randce wysłał mi wiadomość, że wrócił do domu i dziękuje za miły wieczór. Ja mu odpisałam to samo i na tym kontakt sie zakonczył. 

Nie odzywał się tydzien to napisałam do niego pierwsza, czy wszystko ok i jesli mialby ochote na kolejne spotkanie ktoregos dnia niech da znac. Odpisał tylko tyle, ze wyjechal, bedzie pracowal zdalnie przynajmniej dwa tygodnie, moze sie to przeciagnac. 

Co myslec o takim zachowaniu ? Moim zdaniem to klamstwo..

Ewidentnie coś ukrywa w innym wypadku powiedziałby Ci kiedy się spotkacie bo by mu zależało. Mam wrażenie że po prostu Cię zaliczył a teraz szuka kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ukrywa.

Po prostu w uprzejmy sposób dał do zrozumienia ze seks z autorką już go nie interesuje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta randka,  ludzie idą ze sobą do łóżka, nie umawiają sie na następne spotkanie, a potem dziękują za miły wieczór sms-em. Po takim zachowaniu to racze można było się spodziewać, że facet nie jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości. 

Edytowano przez Margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pisces napisał:

Szanujcie się kobiety, jesteście takie naiwne i głupie.

Kobieta, też człowiek... też potrzebuje seksu i całej otoczki z nim związanej. Tylko trochę inaczej to przeżywają i jak jest dobrze, to wolą kontynuować znajomość, związek i wolą seks z jednym partnerem, zamiast "zaliczać". Takie podejście jest zwyczajnie inne, a nie naiwne i głupie.
Może kiedyś dojdziemy do momentu, że potrzeby seksualne nie będą tematem tabu i zaspakajanie ich nie będzie brakiem szacunku do siebie.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jack445 napisał:

Kobieta, też człowiek... też potrzebuje seksu i całej otoczki z nim związanej. Tylko trochę inaczej to przeżywają i jak jest dobrze, to wolą kontynuować znajomość, związek i wolą seks z jednym partnerem, zamiast "zaliczać". Takie podejście jest zwyczajnie inne, a nie naiwne i głupie.
Może kiedyś dojdziemy do momentu, że potrzeby seksualne nie będą tematem tabu i zaspakajanie ich nie będzie brakiem szacunku do siebie.

Seks każdy lubi, tylko ja zawsze byłem chyba starą duszą... mi potrzebna była zawsze ogólna otoczka potrzebna do seksu poznanie drugiej osoby itp., Tylko pisze to wieczny romantyk, który stwierdził dopiero wieku 27 lat że miłość, zasady istnieją tylko w bajkach.

 

Wiekszość ludzi nie różni się dużo od zwierząt w dobrze partnera/partnerki, seksie (instynkt bierze górę) tylko dużo z tych osób ukrywa tworzy głupkowate teorie itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2021 o 18:26, Katkat9222 napisał:

Hej, mam pytanie bo nie wiem już co o tym myśleć.

Poznałam fajnego faceta przez internet, spotkaliśmy się kilka razy, na ostatnim spotkaniu przespaliśmy się ze sobą. Po randce wysłał mi wiadomość, że wrócił do domu i dziękuje za miły wieczór. Ja mu odpisałam to samo i na tym kontakt sie zakonczył. 

Nie odzywał się tydzien to napisałam do niego pierwsza, czy wszystko ok i jesli mialby ochote na kolejne spotkanie ktoregos dnia niech da znac. Odpisał tylko tyle, ze wyjechal, bedzie pracowal zdalnie przynajmniej dwa tygodnie, moze sie to przeciagnac. 

Co myslec o takim zachowaniu ? Moim zdaniem to klamstwo..

Jeśli po tej wiadomości już się nie odezwał można przypuszczać że nie jest zainteresowany dalszą znajomością, ale nie chciał Cię urazić bezpośrednim komunikatem.. Chociaż słabo mu to wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakNieJakTak

Jeden zero dla niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2021 o 18:26, Katkat9222 napisał:

Hej, mam pytanie bo nie wiem już co o tym myśleć.

Poznałam fajnego faceta przez internet, spotkaliśmy się kilka razy, na ostatnim spotkaniu przespaliśmy się ze sobą. Po randce wysłał mi wiadomość, że wrócił do domu i dziękuje za miły wieczór. Ja mu odpisałam to samo i na tym kontakt sie zakonczył. 

Nie odzywał się tydzien to napisałam do niego pierwsza, czy wszystko ok i jesli mialby ochote na kolejne spotkanie ktoregos dnia niech da znac. Odpisał tylko tyle, ze wyjechal, bedzie pracowal zdalnie przynajmniej dwa tygodnie, moze sie to przeciagnac. 

Co myslec o takim zachowaniu ? Moim zdaniem to klamstwo..

Trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej on był słaby, bo jak określić faceta, który doszedł po kilku ruc.hach ? Z resztą skończyłam już z nim, zachował się jak niedojrzały de.bil. Koniec tematu, dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×