Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Podobno istnieje teoria że można zaplanować płeć dziecka. Przed owu niby szanse na dziewczynke, zaś w owu lub dzień po na chłopca. Czy któraś z Was próbowała i sprawdziło się? Mam dwóch synów i zapragnęłam córeczki  współżycie było na trzy dni i dzień przed owu (bo ta mnie zaskoczyła szybciej niż zwykle). I teraz zastanawiam się czy mam szanse na córeczkę. Czy może jednak te plemniki sprzed trzech dni wytrwały i to jeden z nich jako pierwszy dostal się do komórki jajowej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ciąża - stosunek w dniu owulacji - dziewczynka, 2. ciąża - stosunek dzień przed owulacją - również dziewczynka

Wydaje mi się, że planowanie płci sprawdza się w 50% 😅😜

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

1. ciąża - stosunek w dniu owulacji - dziewczynka, 2. ciąża - stosunek dzień przed owulacją - również dziewczynka

Wydaje mi się, że planowanie płci sprawdza się w 50% 😅😜

 

 

Dajesz mi nadzieję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lavina napisał:

Stosunek 3 dni przed owu córcia.

Stosunek 3 dni przed owu syn.

I to tyle teorii 😁 A natura działa jak chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo, czy jest tu ktoś jeszcze? A może jakieś inne sposoby typu obrączka czy kalendarz chiński komuś się sprawdził? To tak z przymrużeniem oka 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dobrosułka napisał:

Mozna troche zwiekszyc szanse na dana plc, ale zaplanowac sie nie da.  Sprawdz na internecie zasadowosc i kwasote pochwy.  pH pochwy ma podobno na to wplyw wiec poczytaj i od razu podaja ci diete jak to zmienic.  Jakkolwiek ostatecznie to i tak wyjdzie jak wyjdzie.

U mnie już za późno na planowanie bo jestem w 7tc. Mam dwóch synów i próbowałam  celowac w córkę. Współżycie trzy dni i dzień przed owu bo ta mnie zaskoczyła szybciej niż zwykle. Rano jeszcze test owu był negatywny A po południu dwie grube krechy i ból jajnika. Mam jednak nadzieję że będzie córeczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na przygotowaniu do życia w rodzinie nauczycielka mówiła nam że np chodzienie w obcisłych spodniach lub wzięcie gorącej kąpieli w wannie przez faceta przed stosunkiem zwiększa prawdopodobieństwo na to że będzie dziewczynka.

W pewnej wsi niedaleko mnie jest taki przypadek że małżeństwo ma 7 dzieci i wszystkie dziewczynki 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

Goraca kapiel dla faceta to ogolnie zabija plemniki 😄  

No tak, mniejsze szanse są wtedy na zapłodnienie ale podobno plemniki z których ma być chłopiec są większe i tym plemnikom gorąca kąpiel jeszcze bardziej szkodzi niż tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kocur93 napisał:

Kiedyś na przygotowaniu do życia w rodzinie nauczycielka mówiła nam że np chodzienie w obcisłych spodniach lub wzięcie gorącej kąpieli w wannie przez faceta przed stosunkiem zwiększa prawdopodobieństwo na to że będzie dziewczynka.

W pewnej wsi niedaleko mnie jest taki przypadek że małżeństwo ma 7 dzieci i wszystkie dziewczynki 🙂.

I pewnie z każda kolejna ciążą nadzieja na synka był 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwuśka88 napisał:

I pewnie z każda kolejna ciążą nadzieja na synka był 😉

Podobno tak. Próbował do skutku, ale w pewnym momencie zdał sobie sprawę że lepiej już odpuścić bo już bardzo ciasno w domu się zrobiło 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×