Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Esjo

Czy mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania w stosunku do kobiet?

Polecane posty

W ostatnich latach, coraz więcej mężczyzn, a nawet psycholodzy i publicyści, mówią, że wymagania kobiet w stosunku do mężczyzn rosną, że bywają zbyt wysokie i powoduje to, że coraz więcej osób jest bez pary.

A czy uważacie, że działa to też w odwrotną stronę? To pytanie kieruję do kobiet, czy uważacie, że mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania przy wyborze partnerek?

Większość mężczyzn szuka praczki, prasowaczki i gotowaczki. Pod tym względem oczekiwania sa wygórowane bo dla większości kobiet te zajęcia są nudne i zło konieczne

• Like 1
  • Haha 1

1 minutę temu, Qwrty82 napisał:

Większość mężczyzn szuka praczki, prasowaczki i gotowaczki. Pod tym względem oczekiwania sa wygórowane bo dla większości kobiet te zajęcia są nudne i zło konieczne

A dla mężczyzn te zajęcia są pasjonujące? 😉

• Thanks 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Qwrty82 napisał:

I tylko pod tym względem? A czy kobiety nie uważają, że mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania odnośnie wyglądu kobiet?

Rosną wymagania co do mężczyzn ale do kobiet rosną niebotycznie.

Pewnie zalezy od mezczyzny, ale widze, ze wielu mezczyzn ma bardzo niewielkie wymagania, bo inaczej bylabym sama.

Choc moze w teorii chca idealow to w praktyce wyglada to zgola inaczej.

• Like 1

7 minut temu, Esjo napisał:

mężczyźni mają zbyt wysokie wymagania odnośnie wyglądu kobiet?

Nie zauważyłam. U mnie przyczepiaja sie tylko do charakteru 😜

45 minut temu, Iskra* napisał:

Rosną wymagania co do mężczyzn ale do kobiet rosną niebotycznie.

41 minut temu, Kulfon napisał:

Pewnie zalezy od mezczyzny, ale widze, ze wielu mezczyzn ma bardzo niewielkie wymagania, bo inaczej bylabym sama.

Choc moze w teorii chca idealow to w praktyce wyglada to zgola inaczej.

No to w koncu wymagania do kobiet są wysokie czy niskie?

A nie wiem wymagania chyba normalne ale ludzie chorzy i nie wiedzą sami co chcą ani o co im chodzi

• Like 1
  • Thanks 1

Z innej strony.

Zauważyłam że wielu facetów jedzie po linii najmniejszego oporu i ma małe wymagania, przede wszystkim co do siebie samych .

• Thanks 2

10 minut temu, Big poopa napisał:

A nie wiem wymagania chyba normalne ale ludzie chorzy i nie wiedzą sami co chcą ani o co im chodzi

Bardzo dobrze powiedziane 👍

10 minut temu, Resk@ator555 napisał:

No coś Ty? W innym temacie pisalas jakie to cenne cnoty posiadasz, a teraz temu zaprzeczasz 😉?

Jeśli kafeteria to szambo, to ty jesteś w nim głównym mącikałowym 

1 minutę temu, Resk@ator555 napisał:

Kafeteria to szambo? No coś Ty, nie raz byłem przekonywany jaki to wysoki poziom reprezentuje to forum, jacy to mądrzy ludzie tu piszą w odróżnieniu od takich braci smalcow 😂.  Jak to powinienem przejmować się ich negatywnym zdaniem na temat tego co piszę😂😂😂. A teraz szambo?

A nie dało ci do myślenia że się tutaj tak doskonale odnajdujesz 

• Haha 2

4 minuty temu, Resk@ator555 napisał:

Dziękuję za uznanie. Pewnie z trudem Ci to przeszło przez gardło. 😃😃😃.

Bo jest to forum na wysokim poziomie, nie  to co jacyś tam bracia samcy 😞.

O moje gardło się nie musisz martwić Panie Mącik. Widzę że niejedno ciekawe forum znasz. A dlaczego akurat to ? To chyba nie wpisuje się jakoś bardzo w twój światopogląd...

1 godzinę temu, Resk@ator555 napisał:

No coś Ty? W innym temacie pisalas jakie to cenne cnoty posiadasz, a teraz temu zaprzeczasz 😉?

Rzeczywiście, zapomniałam, że posiadam cnoty męskie.

• Haha 1

2 godziny temu, Big poopa napisał:

A kto jest chory?

3 godziny temu, Qwrty82 napisał:

No dobra ale jednak to nie są zbyt wysokie wymagania w stosunku do ostatnich lat tylko takie same jakie mieli wasi ojcowie,dziadowie pradziadowie.

12 minut temu, Niby normalny napisał:

No dobra ale jednak to nie są zbyt wysokie wymagania w stosunku do ostatnich lat tylko takie same jakie mieli wasi ojcowie,dziadowie pradziadowie.

Sugerujesz, że mężczyźni zatrzymali się w rozwoju? 😮

• Haha 1

Ja uslyszalem jednego razu od pewnej dziewczyny z dużą nadwagą, że wymagania od kobiet są ogromne. Ona byla bardzo dobrze wyksztalcona, robila swoetną karierę a mimo to nikt jej nie chcial

8 minut temu, Esjo napisał:

Ja uslyszalem jednego razu od pewnej dziewczyny z dużą nadwagą, że wymagania od kobiet są ogromne. Ona byla bardzo dobrze wyksztalcona, robila swoetną karierę a mimo to nikt jej nie chcial

Bo większość mężczyzn chciałoby mieć szczupłą albo chudą kobietę, a społeczeństwo nam tyje. 

• Like 1
  • Thanks 1

10 godzin temu, inaccessible89 napisał:

Bo większość mężczyzn chciałoby mieć szczupłą albo chudą kobietę, a społeczeństwo nam tyje. 

Oho a największe wymagania na tym forum co do niewiast mają bezdomny pseudo gej i schizofreniczny beneficjent mops.

3 godziny temu, Resk@ator555 napisał:

Znowu błąd w myśleniu: nie ja znam różne fora, tylko ci, którzy twierdzili, że to jest lepsze od innych. Ach, ta kobieca logika

Z moją logika też jest wszystko w porządku. Pytam się bo podałeś nazwę serwisu w poprzedniej wypowiedzi, stąd moja ciekawość. 

13 godzin temu, Resk@ator555 napisał:

jacy to mądrzy ludzie tu piszą w odróżnieniu od takich braci smalcow 😂.

Bo tutaj wchodzi każdy, a tam tylko ci, którzy są zainteresowani. Zazdrosc, zawisc i frustracja to recepta na każdy wyrzyg internetowy. BTW Marek z BS mówi prawde a od prawdy boli doopa, tych co uzywają jej tylko do wydalania.

Ta bo na każdego napisali podręcznik obsługi. Ehhh. Żeby niektórzy chociaż do wtykania się nadawali to byłoby fajnie. A tak to. Sraka. 

15 godzin temu, Qwrty82 napisał:

Bzdura! Zajęcia wygórowane chyba żartujesz, co to za problem wstawić i rozwiesić pranie 😄

4 minuty temu, Resk@ator555 napisał:

A w jakim kontekście podałem nazwę tego serwisu? Więc chyba jednak nie za bardzo z tą logiką.

Mnie się pytasz o kontekst swojej własnej wypowiedzi? Bardzo ciekawe podejście 🤨

2 minuty temu, Resk@ator555 napisał:

Pytam ciebie, nie o kontekst własnej wypowiedzi, tylko o to, w jakim kontekście w tej wypowiedzi padła nazwa serwisu Bracia Samcy. Kumasz różnice, czy za trudne?

Zawsze jesteś taki napastliwy ?

6 minut temu, Resk@ator555 napisał:

Napastliwy? Raczej zapytaj czy potrafię się bronić. Potrafię.

Nie musisz się przede mną bronić.Nie zrobię ci krzywdy. To nie jest moją intencja.

faceci sa nie dla kazdego jak sie zle znosi bycie traktowanym jak idjota to lepiej se ich odpuscic...

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować