Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Coś Ci napisze

Dlaczego ludzie

Polecane posty

2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

myślą, że wiedzą lepiej od nas, co czujemy? 

Nie wiecie, 

Nie wiem czy wiedzą co czujemy, ale dobry obserwator może wiedzieć czego potrzebujemy gdy sami możemy tego nie wiedzieć. 🙆

• Like 1

Przed chwilą, TenX napisał:

Nie wiem czy wiedzą co czujemy, ale dobry obserwator może wiedzieć czego potrzebujemy gdy sami możemy tego nie wiedzieć. 🙆

Jasne wszyscy wszystko wiedzą lepiej, właśnie dlatego unikam ludzi, bo kuźwa wszyscy zawsze wiedzą lepiej czego potrzebuje, co powinnam, jak powinnam, kiedy powinnam

Bo przeważnie są to osoby bardzo ale to naprawdę bardzo głupie 🙂 aa takich osób za diabła nie przekonasz ,że się mylą ....bo uważają się za najmądrzejszych od Einsteina a w rzeczywistości są największymi ...ami 😉

Nie wiem tacy ludzie to już w moim otoczeniu nie egzystują. 🥳👹

2 minuty temu, ~Małgośka~ napisał:

Trochę to stereotypowe, ale dobra 😉 Czasem faktycznie ktoś patrzący z boku widzi więcej niż nam się wydaje.

Tak jest to prawda bo swoich największych wad wolimy nie widzieć.👹 

1 minutę temu, ~Małgośka~ napisał:

Nie znam Cię ani ludzi o których piszesz, ale może mówią Ci coś w dobrej wierze. Można wysłuchać, ale trzeba robić swoje 😎

Ne ma na świecie dobrych ludzi a na pewno nie koło mnie 

2 minuty temu, Rybka92 napisał:

Bo przeważnie są to osoby bardzo ale to naprawdę bardzo głupie 🙂 aa takich osób za diabła nie przekonasz ,że się mylą ....bo uważają się za najmądrzejszych od Einsteina a w rzeczywistości są największymi ...ami 😉

Aż tak to może nie, ale każdego dnia utwierdzam się że muszę unikać ludzi 

1 minutę temu, WojciechBluBojler napisał:

Czytałam, co się stało. Współczuję.

Życie to nie bajka😉

1 minutę temu, Mumin23 napisał:

Nie wiem tacy ludzie to już w moim otoczeniu nie egzystują. 🥳👹

Zazdro

• Confused 1

4 minuty temu, ~Małgośka~ napisał:

Trochę to stereotypowe, ale dobra 😉 Czasem faktycznie ktoś patrzący z boku widzi więcej niż nam się wydaje.

Żaden stereotyp. Sama znam parę takich osób z reala i wiem co mówię...mądra osoba nie będzie oceniała ani wmawiała tobie iż wie lepiej od ciebie samego co ty czujesz itp 

1 minutę temu, ~Małgośka~ napisał:

Też znam trochę osób. Nie miałam na myśli wmawiania czegoś na siłę, bo ono zawsze jest złe, ale spojrzenie na coś z innej perspektywy, czego nie należy odebrać zaraz jako atak. Nie zawsze ktoś ma złe intencje. Bo czasem rzeczywiście tracimy poczucie co jest właściwe. Dlatego proponuję wysłuchać, ale i tak zrobić to co się uważa za słuszne. Ostatnio aż za bardzo mam na to przykład... I nie mam na myśli włażenia komuś buciorami w życie, ale czasem źle odbieramy jakiekolwiek rady czy sugestie, co też dobre nie jest.

Pewnie masz rację, tylko problem jest w tym że ja mam bardzo zaburzone postrzeganie świata nie lubię ludzi nie wierzę I'm. 

2 minuty temu, ~Małgośka~ napisał:

Tak szczerze, to właśnie to podejrzewałam, czytając trochę Twoje poprzednie wypowiedzi. Dlatego też przedstawiam trochę drugą stronę, że może nie wszystko jest jednak takie czarne...

Wszystkich? Wszystkim?

Myślałaś może o jakiejś terapii?

Dla mnie wszystko jest czarną przepaścią smutne ale tak man

Tak

Jestem cały czas na lekach

Dobra wyżaliłam się 

Dzięki 

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

myślą, że wiedzą lepiej od nas, co czujemy? 

Nie wiecie, 

moze ludzie byli w takiej sytuacji jak ty i opisuja tylko swoje wspomnienia z tego okresu?

Posiadanie zwierząt dobrze wpływa na nastrój, spraw sobie kotka 🙂

10 minut temu, CoJaTamWiem napisał:

moze ludzie byli w takiej sytuacji jak ty i opisuja tylko swoje wspomnienia z tego okresu?

Tylko pamiętaj że każdy człowiek jest inny i nawet identyczną sytuację może przeżyć zupełnie inaczej 

3 minuty temu, kocur93 napisał:

Posiadanie zwierząt dobrze wpływa na nastrój, spraw sobie kotka 🙂

Kotka to ja mam w głowie

Nie, bo jak się stąd zmyje to nie miałby się nim kto zająć. 

Kotka to ja mam w głowie

Nie, bo jak się stąd zmyje to nie miałby się nim kto zająć. 

Koty żyją dużo krócej od człowieka tak że spokojnie. Przeżyjesz kilka kocich pokoleń 😺

7 minut temu, kocur93 napisał:

Koty żyją dużo krócej od człowieka tak że spokojnie. Przeżyjesz kilka kocich pokoleń 😺

Może to jest jakaś mysl😉

Może kiedyś na razie muszę sama ze sobą trochę dojść do ładu. Bo jest mega słabo.. 

Kiepskie zdrowie czy samopoczucie ? 

Życie mnie boli a na to nie ma leku

Lekiem by było znaleźć jakąś przytulankę a najlepiej przytulankę płci męskiej :classic_love:

Jasne wszyscy wszystko wiedzą lepiej, właśnie dlatego unikam ludzi, bo kuźwa wszyscy zawsze wiedzą lepiej czego potrzebuje, co powinnam, jak powinnam, kiedy powinnam

Widac sprawiasz wrazenie "nieogarnietej" 🙂i prowokujesz  do "doradzania" ci 🙂 .Doradzja  bo to z zyczliwosci i troski o ciebie! 🙂 Tak na to spojrz! Jakby nie doradzali to by znaczylo ze "wisisz im":)

1 godzinę temu, ~Małgośka~ napisał:

To nie jest dobra rada, zwierzęta nie powinny być remedium na depresję, (czy jakąś poważniejszą chorobę). Choć faktem jest, że wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Jednak one też mają swoje potrzeby, a w rzutach chorób bywa z człowiekiem różnie. Miałam lokatora z depresją, który nie był w stanie wstać z łóżka przez 3 tygodnie, choć brał leki i był na terapii. A gdzie w tym miałby się jeszcze znaleźć kot czy pies?

W tym wszystkim myślisz bardzo logicznie, właśnie o to chodzi, brawo. Najpierw sama dojdź do ładu ze sobą, a później można brać kotka 😉 Trzymam kciuki.

No nie wiem czy ona sama mieszka. Jak nie to ktoś inny by się wtedy kotkiem zajął. Jak taki miły kociak ( lub też piesek) przychodzi się połasić to od razu robi się lepiej i o problemach się trochę mniej pamięta 🙂

1 godzinę temu, kocur93 napisał:

Lekiem by było znaleźć jakąś przytulankę a najlepiej przytulankę płci męskiej :classic_love:

Ha ha rozbawiłeś mnie 😂dzięki 

1 godzinę temu, marinero napisał:

Widac sprawiasz wrazenie "nieogarnietej" 🙂i prowokujesz  do "doradzania" ci 🙂 .Doradzja  bo to z zyczliwosci i troski o ciebie! 🙂 Tak na to spojrz! Jakby nie doradzali to by znaczylo ze "wisisz im":)

Pewnie masz rację 

19 minut temu, ~Małgośka~ napisał:

W tym wszystkim myślisz bardzo logicznie, właśnie o to chodzi, brawo. Najpierw sama dojdź do ładu ze sobą, a później można brać kotka 😉 Trzymam kciuki.

Dzięki zdarza mi się mieć przebłyski normalności

A już najlepsze co mogło by Cię spotkać to posiadanie takiego kota. Umie robić świetne masaże ...   😉  😂

W sumie dopiero teraz skojarzyłam Twój nick z tym co piszesz o tym przygarnięciu kota...sprytnie 😄😄😄 

Typowy ssak, hah 😜 

Hehe. 😁

No ssaki też są potrzebne na tym świecie 😋

4 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Im się tylko wydaje że wiedzą, bo tak naprawdę tylko Ty wiesz czego potrzebujesz,jakie masz pragnienia, tylko Ty wiesz co siedzi Ci w glowie, co w sercu.. 

Z drugiej strony nie skreślaj wszystkich, może wcale źle nie chcą, może chcą Ci mimo wszystko pomoc, może nieudolnie, do końca nie wiedząc czego tak naprawdę potrzebujesz.

Najważniejsze, żeby Ci nikt niczego nie narzucal, żebyś decyzję podejmowała sama. Rozważaj różne podpowiedzi ale ostatecznie to twoje życie, więc  decyduj. 

Kurczę, jak dla mnie to Ty zawsze je masz 😉 Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. 

W sumie dopiero teraz skojarzyłam Twój nick z tym co piszesz o tym przygarnięciu kota...sprytnie 😄😄😄 

Typowy ssak, hah 😜 

Dzięki rozbawiliście mnie 😁

7 minut temu, KKeira napisał:

Im się tylko wydaje że wiedzą, bo tak naprawdę tylko Ty wiesz czego potrzebujesz,jakie masz pragnienia, tylko Ty wiesz co siedzi Ci w glowie, co w sercu.. 

Z drugiej strony nie skreślaj wszystkich, może wcale źle nie chcą, może chcą Ci mimo wszystko pomoc, może nieudolnie, do końca nie wiedząc czego tak naprawdę potrzebujesz.

Najważniejsze, żeby Ci nikt niczego nie narzucal, żebyś decyzję podejmowała sama. Rozważaj różne podpowiedzi ale ostatecznie to twoje życie, więc  decyduj. 

Gdzieś zagubiłam się w tym świecie i nie widzę światełka w tym mroku, zdaje sobie sprawę jak to brzmi, ale tak się czuję. Ciemność widzę ciemność 😉i nie umiem znaleźć drogi wyjścia błądzę a przez to krzywdzę niczemu niewinnych ludzi. Mam nadzieję że jakoś z tego wybrnę chociaż na razie nie mam pojęcia jak. 

Bardzo Wam dziękuję że otwieracie mi oczy, bo ja w tym moim mroku całkiem zgłupiałam. Dobranoc 

• Like 1

Dzięki rozbawiliście mnie 😁

Gdzieś zagubiłam się w tym świecie i nie widzę światełka w tym mroku, zdaje sobie sprawę jak to brzmi, ale tak się czuję. Ciemność widzę ciemność 😉i nie umiem znaleźć drogi wyjścia błądzę a przez to krzywdzę niczemu niewinnych ludzi. Mam nadzieję że jakoś z tego wybrnę chociaż na razie nie mam pojęcia jak. 

Bardzo Wam dziękuję że otwieracie mi oczy, bo ja w tym moim mroku całkiem zgłupiałam. Dobranoc 

Dobranoc Tobie i wszystkim 🙂

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować