Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Coś Ci napisze

Dlaczego ludzie

Polecane posty

Nikt nie wie co czuje, jak odczuwa dana osoba. Choćby miała podobne przypadłości czy problemy. Każdy ma inną  psychikę inny próg odczuwania bólu itp.

• Like 1

Dzisiaj mam mega ciężki dzień, tak bardzo boję się żyć. Trzymajcie za mnie kciuki proszę. Jeśli ktoś z Was wierzy niech się pomodli... 

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

Dzisiaj mam mega ciężki dzień, tak bardzo boję się żyć. Trzymajcie za mnie kciuki proszę. Jeśli ktoś z Was wierzy niech się pomodli... 

Wyślę Ci trochę pozytywnej energii wieczorem w myślach.

Ja wychodzę z takiego założenia, że skoro złe rzeczy mnie dotychczas spotykały to teraz już może być tylko lepiej. Zła seria zawsze kiedyś się kończy.

Jednak wiele zależy też od nas i naszego nastawienia. Chociażby szczera życzliwość w stosunku do ludzi którzy niekoniecznie dobrze nam życzą. Spokój, opanowanie emocji... i wiara że będzie lepiej, bo musi. 🙂 

2 minuty temu, Hellies napisał:

Wyślę Ci trochę pozytywnej energii wieczorem w myślach.

Ja wychodzę z takiego założenia, że skoro złe rzeczy mnie dotychczas spotykały to teraz już może być tylko lepiej. Zła seria zawsze kiedyś się kończy.

Jednak wiele zależy też od nas i naszego nastawienia. Chociażby szczera życzliwość w stosunku do ludzi którzy niekoniecznie dobrze nam życzą. Spokój, opanowanie emocji... i wiara że będzie lepiej, bo musi. 🙂 

Dziękuję, chciałabym być trochę spokojniejsza. Ja to wszystko wiem, że źle robię i ogólnie wszystko jest ze mną nie tak.

2 godziny temu, Coś Ci napisze napisał:

Wierzysz w Boga  ?

1 minutę temu, kocur93 napisał:

Wierzysz w Boga  ?

Kiedyś wierzyłam bardzo, dziś tak naprawdę nie wiem, ale wiem, że są tacy którzy wierzą 

1 godzinę temu, Coś Ci napisze napisał:

Kiedyś wierzyłam bardzo, dziś tak naprawdę nie wiem, ale wiem, że są tacy którzy wierzą 

Ja wierzę.

18 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Dziękuję, chciałabym być trochę spokojniejsza. Ja to wszystko wiem, że źle robię i ogólnie wszystko jest ze mną nie tak.

Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się że jesteś bardzo rozsądną osobą z odpowiednio ułożonym systemem wartości. Odnoszę jednak wrażenie, że trochę boisz się życia, ludzi... Cóż mogę napisać. Każdy musi odnaleźć swoją drogę, wierzyć że pozytywne rzeczy których pragnie się spełnią...

4 minuty temu, Hellies napisał:

Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się że jesteś bardzo rozsądną osobą z odpowiednio ułożonym systemem wartości. Odnoszę jednak wrażenie, że trochę boisz się życia, ludzi... Cóż mogę napisać. Każdy musi odnaleźć swoją drogę, wierzyć że pozytywne rzeczy których pragnie się spełnią...

Myślę, że nawet dużo bardziej niż trochę. Gdzieś się pogubiłam i jakoś muszę się odnaleźć 

• Like 1

Wczoraj mój znajomy powiedział do mamy że jak ona umrze to on że mną zamieszka i będzie się mną opiekował. Chyba to powinno mnie wyleczyć z depresji ale mnie dalej jest cholernie smutno

Wczoraj mój znajomy powiedział do mamy że jak ona umrze to on że mną zamieszka i będzie się mną opiekował. Chyba to powinno mnie wyleczyć z depresji ale mnie dalej jest cholernie smutno

Mnie by wyleczyło.

Dnia 27.10.2021 o 21:29, Coś Ci napisze napisał:

Myślę, że nawet dużo bardziej niż trochę. Gdzieś się pogubiłam i jakoś muszę się odnaleźć 

Zrób to jak najszybciej. Powodzenia.

4 minuty temu, jamuonmi napisał:

Mnie by wyleczyło.

Zazdro😉mnie zdołowało jeszcze bardziej... 

3 minuty temu, jamuonmi napisał:

Zrób to jak najszybciej. Powodzenia.

Mam już plan ale na jego realizację potrzebuje 1,5 roku... 

26 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Zazdro😉mnie zdołowało jeszcze bardziej... 

Mam już plan ale na jego realizację potrzebuje 1,5 roku... 

To dobrze ze masz plan, 18 miesięcy to niewiele czasu ale to dobrze. Im szybciej tym lepiej.

Leczysz farmakologicznie depresję, czy tylko w niej trwasz?

Przed chwilą, TenX napisał:

Leczysz farmakologicznie depresję, czy tylko w niej trwasz?

Leczę 20 lat

36 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Leczę 20 lat

Jesli leczysz 20 lat i jeszcze jej nie pokonałaś, to chyba najwyższy czas zmienić lekarza...znam przypadek gdzie zmiana lekarza pomogła w ciągu 6 miesięcy, praktycznie całkowite wyjście z głębokiej depresji.

Dnia 24.10.2021 o 20:29, Coś Ci napisze napisał:

myślą, że wiedzą lepiej od nas, co czujemy? 

Nie wiecie, 

Sama nie wiesz co czujesz. Zagubiona Ty... znajdź siebie, a znajdziesz wszystko 😊

• Thanks 1

Nie wiecie, 

To nie ludzie, to pustaki, każdy kto myśli, że wie lepiej co jest dobre dla innego człowieka to nie jest ktoś kogo powinno się słuchać  

1 godzinę temu, .Kobietka napisał:

Sama nie wiesz co czujesz. Zagubiona Ty... znajdź siebie, a znajdziesz wszystko 😊

A co to wg Ciebie oznacza "znaleźć siebie"? 

1 godzinę temu, Bigmor napisał:

To nie ludzie, to pustaki, każdy kto myśli, że wie lepiej co jest dobre dla innego człowieka to nie jest ktoś kogo powinno się słuchać  

My ludzie z natury jesteśmy egoistami i często nie widzimy nic poza czubkiem własnego nosa

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Bigmor napisał:

Dużo czegoś takiego i czeba krzyczeć kuwa albo uj żeby było cie słychać nieraz a nie chce się a czeba być chamskim a co jak nie chce się bo to męczy 

Edytowano przez słonik_dumbo

Witaj nie wiem z kim ty sie tam zadawalas albo trafialas ale chyba na podrezdnych prostakow chetnie sie spotkam zarosze na kolacje porozmawiamy o sprawac waznych jak sex bo to gra role w kazdym zwiazku czy kochankow czy malzenski ale jeszce trzeba wiedziec co kobiete zadowla dlatego jesli bys zechciala sie spotkac to od tego zaczne jestem  łodzi dostepny od zaraz jesli masz chec lub potrzebe 

Nie wiecie, 

bo chcą pomóc? nieporadnie...

Dziś po raz kolejny usłyszałam tekst "jak Twoja mama umrze to Ci nie pomogę" słysałam już to od dwóch osób z rodziny, dziś usłyszałam od znajomego.. K@rwa ludzie jak sobie nie będę radzić to są domy opieki, takie teksty już mnie nie ruszają

No niestety czasami tak jest. Wydaje mi się, że chcą w ten sposób podnieść na duchu, mówią to co sami chcieli by usłyszeć w takiej sytuacji, albo po prostu nie rozumieją tego co czujesz bo nigdy w takiej sytuacji nie byli.

6 godzin temu, TakiSobieJa napisał:

No niestety czasami tak jest. Wydaje mi się, że chcą w ten sposób podnieść na duchu, mówią to co sami chcieli by usłyszeć w takiej sytuacji, albo po prostu nie rozumieją tego co czujesz bo nigdy w takiej sytuacji nie byli.

Smutne jest to, że tak łatwo oceniamy innych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować