Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mniammniam

Bonitki morelkowe dla koleżanki

Polecane posty

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, galganek_ napisał:

Przecież ona ma gdzieś to czego chce i co lubi jej bezjajeczny mąż 😅😅

Dlatego nosi,  mimo że mąż nie lubi. On ma sprzątać, gotować, piec, bawić się z dziećmi, przywozic odwozić,  ją, dzieci  a nie jakieś "niepodoba mi sie". 

Edytowano przez esmeralda

Dziwne, ze Krzysia podnózek nie lubi panterki. Przeciez morelcia to wtedy taka kocica. Smukła, seksowna, przemyka zgrabnie między TMix a ekspresem kusząc swoją dzikością.

• Haha 9

Tyle się dzieje, że musi gnać jak pantera w tej panterce

• Haha 2

9 godzin temu, esmeralda napisał:

Mowila parę razy,  że Krzysia  nie lubi panterki, ale ona w niej się  czuje dobrze.

Mysliscie ze ona Nadal jest dla niego atrakcyjna?

Czy to po prostu przyzwyczajenie

9 godzin temu, esmeralda napisał:

Mowila parę razy,  że Krzysia  nie lubi panterki, ale ona w niej się  czuje dobrze.

4 minuty temu, CandyGirl napisał:

Przyzwyczajenie, dzieci, przysłowiowy brak jaj

8 minut temu, Paździochowa napisał:

Uwaga, książka na story 😄 

ma ładną okładkę?

41 minut temu, Mniammniam napisał:

Dziwne, ze Krzysia podnózek nie lubi panterki. Przeciez morelcia to wtedy taka kocica. Smukła, seksowna, przemyka zgrabnie między TMix a ekspresem kusząc swoją dzikością.

O matko, tak z rana przeczytać o kuszącym Bugsonie 🐗

• Haha 1

33 minuty temu, Jenkins napisał:

Tyle się dzieje, że musi gnać jak pantera w tej panterce

Zobaczyć ją, jak odziana w panterkę odkurza albo myje okna. Bo jak narazie, to jedyne co widać że "robi", to coś kroi i tylko to. Nigdy chyba nie było we vlogu jak coś właśnie sprząta, układa, czy coś w tym stylu. Zapomniałam, Krzysię ma od tego 🤭

9 minut temu, Jenkins napisał:

ma ładną okładkę?

I czy do wnętrza pasuje 🤔

30 minut temu, Mniammniam napisał:

Przyzwyczajenie, dzieci, przysłowiowy brak jaj

Pewnie tak, aczkolwiek to dla mnie zagadka czym go "zauroczyla" nawet na samym poczatku znajomosci.

Przeciez jedna rozmowa z nia I widac jak na dloni ze nie jest zbyt inteligentna a jej tlenione blond wlosy (jakie wowczas nosila) I makijaz ala Rosjanka tez raczej nie byly zbyt zachecajace.

Byc moze on jest po prostu na jej poziomie?

Bo nie wyobrazam sobie byc z kobieta(facetem) ktory/a ksiazki kupuje dla o?doby. O czym ze soba rozmawiac skoro ona nie ma zadnych pasji a jej cale zycie to pepco/lidl/sztosowe pazurki

3 minuty temu, CandyGirl napisał:

Pewnie tak, aczkolwiek to dla mnie zagadka czym go "zauroczyla" nawet na samym poczatku znajomosci.

Przeciez jedna rozmowa z nia I widac jak na dloni ze nie jest zbyt inteligentna a jej tlenione blond wlosy (jakie wowczas nosila) I makijaz ala Rosjanka tez raczej nie byly zbyt zachecajace.

Byc moze on jest po prostu na jej poziomie?

Bo nie wyobrazam sobie byc z kobieta(facetem) ktory/a ksiazki kupuje dla o?doby. O czym ze soba rozmawiac skoro ona nie ma zadnych pasji a jej cale zycie to pepco/lidl/sztosowe pazurki

Prawda jest taka, ze pomimo pewnej wyższości Krzysi nad Morelcią to on wcale nie jest intelektualnie jakos znacznie wyżej od niej. To prosty facet, słychać nawet to czasem w jego wypowiedziach z błędami. Jedynie co to jest raczej pracowity w porównaniu do żony, nie chce się zbytnio udzielać na yt/ig, chyba dba o dzieci bardziej niż tylko nakarmić i wykapać. No tylko, ze tu pojawia się kwestia tego, ze jest pantoflem jakich mało. Nie chce udzielać się w social mediach, ale jak gruba żona nakaże nakręcić reklamę myjki czy czegos tam co TAK BARDZO lubi uzywac to leci bez gadania. W sklepie tak samo był cały czas choć sklep był jej marzeniem podobno. Gościu absolutnie tego nie czuł, jeszcze na jej polecenie musiał pajacowac na insta i vlogach. Nie ma nic do gadania w domu choć nie pasożytuje przeciez na Morelce i na jej zarobkach z yt bo chodził do pracy, czy to w Londynie czy w tym ich g0wno sklepiku. Tak jak napisałam kiedyś, na własne życzenie jest w tym domu w hierarchii niżej od psa. A czym zauroczyła go boogie? Nie mam pojęcia. Moze właśnie tu jest pies pogrzebany, ze z niego jest równie mało inteligentny koles co z niej a morelcia była jedyną, która zwróciła na niego uwagę. W dodatku na obczyźnie. 

• Like 6
  • Thanks 3

1 minutę temu, Mniammniam napisał:

Prawda jest taka, ze pomimo pewnej wyższości Krzysi nad Morelcią to on wcale nie jest intelektualnie jakos znacznie wyżej od niej. To prosty facet, słychać nawet to czasem w jego wypowiedziach z błędami. Jedynie co to jest raczej pracowity w porównaniu do żony, nie chce się zbytnio udzielać na yt/ig, chyba dba o dzieci bardziej niż tylko nakarmić i wykapać. No tylko, ze tu pojawia się kwestia tego, ze jest pantoflem jakich mało. Nie chce udzielać się w social mediach, ale jak gruba żona nakaże nakręcić reklamę myjki czy czegos tam co TAK BARDZO lubi uzywac to leci bez gadania. W sklepie tak samo był cały czas choć sklep był jej marzeniem podobno. Gościu absolutnie tego nie czuł, jeszcze na jej polecenie musiał pajacowac na insta i vlogach. Nie ma nic do gadania w domu choć nie pasożytuje przeciez na Morelce i na jej zarobkach z yt bo chodził do pracy, czy to w Londynie czy w tym ich g0wno sklepiku. Tak jak napisałam kiedyś, na własne życzenie jest w tym domu w hierarchii niżej od psa. A czym zauroczyła go boogie? Nie mam pojęcia. Moze właśnie tu jest pies pogrzebany, ze z niego jest równie mało inteligentny koles co z niej a morelcia była jedyną, która zwróciła na niego uwagę. W dodatku na obczyźnie. 

Jedyna to raczej nie bo chyba odbila go jakiejs kolezance 🙊?

Mozliwe ze sa na podobnym poziomie chociaz patrzac na nia wydaje sie byc inteligentniejszy (sadzac po sposobie wypowiadania sie chociazby).To pewnie przez kontrast mam takie wrazenie( nie jest trudno wygladac inteligentniej od niej).

• Like 1

11 minut temu, CandyGirl napisał:

Jedyna to raczej nie bo chyba odbila go jakiejs kolezance 🙊?

O, tego nie wiedziałam. Marna ze mnie fanka 

16 godzin temu, x_x_x napisał:

Też chowacie ksiązki przed dziećmi i czytacie w ukryciu? 

Taka np. Laura O. z zatorzańskiego Olsztyna, chowała 2 letniemu dziecku książeczki do szafy za poskładane ubrania. Potem mówiła do dziecka, żeby przyniosła tą którą chce do przeczytania, a tu dziecko nie mogło jej wydostać stamtąd 🙈🙈🙈 i sama musiała po tą książkę iść do jej pokoju 😂😂😂😂 

Także jest takich ewenementów na internetach (w cho.le.re) wiecej 

• Haha 1
  • Confused 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Mniammniam napisał:

W dodatku na obczyźnie. 

Oj, chyba nie... Ona tam poleciała do niego dopiero jak już byli razem. Tzn. ja to tak zrozumiałam, jak kiedyś tłumaczyła, że tu w Polsce odbiła go koleżance (przyjaciółce?), on skończył szkole i wyjechał (z rodzicami, albo do rodziców do UK), a ona poleciał za nim i tak tam siedzieli, po czym czmychnęli szybko do Polski kiedy podobno jakaś babka się zakręciła tam koło Krzysi. 

1 godzinę temu, Mniammniam napisał:

Nie ma nic do gadania w domu choć nie pasożytuje przeciez na Morelce i na jej zarobkach z yt bo chodził do pracy, czy to w Londynie czy w tym ich g0wno sklepiku. Tak jak napisałam kiedyś, na własne życzenie jest w tym domu w hierarchii niżej od psa.

Hehehe podzielam zdanie. Krzysi, tak jak kiedyś jeszcze mieli to czarne bmw, zrobią zrzutkę po rodzinie i kupią odświeżacz i jakieś drobne ścier.eczki do jego auta (autentyk!) i będzie zadowolony machal ogonem i będzie święty pokój na chwilę 😋😅🙈😂

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
+

30 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Oj, chyba nie... Ona tam poleciała do niego dopiero jak już byli razem. Tzn. ja to tak zrozumiałam, jak kiedyś tłumaczyła, że tu w Polsce odbiła go koleżance (przyjaciółce?), on skończył szkole i wyjechał (z rodzicami, albo do rodziców do UK), a ona poleciał za nim i tak tam siedzieli, po czym czmychnęli szybko do Polski kiedy podobno jakaś babka się zakręciła tam koło Krzysi. 

Coś takiego było. Ona go dość szybkow jednym ze starych  poznała, miała 19 lat z tego co opowiadała qa. To jakis stary odcinek, jeszcze w Anglii mieszkali.

1 godzinę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Taka np. Laura O. z zatorzańskiego Olsztyna, chowała 2 letniemu dziecku książeczki do szafy za poskładane ubrania. Potem mówiła do dziecka, żeby przyniosła tą którą chce do przeczytania, a tu dziecko nie mogło jej wydostać stamtąd 🙈🙈🙈 i sama musiała po tą książkę iść do jej pokoju 😂😂😂😂 

Także jest takich ewenementów na internetach (w cho.le.re) wiecej 

Pamiętam 🤣

3 godziny temu, Mniammniam napisał:

Krzychu to też przygłup, tylko nie widać tego tak bardzo, bo za mało mówi. Gdyby trajkotał jak gruba, okazało by się, że nie odbiega zbytnio od jej poziomu. Tyle tylko, że nie jest taki leniwy. Ciekawe czy pójdzie do pracy czy będzie pajacować razem z grubą 😃 Miało być Q&A, a w nim co dalej będą robić, ale chyba nie mają pomysłu na pracę, na życie... Ciężko będzie o robotę dla Krzysi, bo gruba będzie weryfikować zagrożenie itd. 🤣

• Like 3

5 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A ona tam z tatą do pracy nie pojechała i tam Krzyśka poznała?

4 minuty temu, gryzelka1998 napisał:

Odpowiem ironicznie (bez obrazy 😊), ale po prostu muszę, bo się uduszę! 😅 A ona tam w ogóle coś pracowała???  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czy tylko po prajmanim i tikejmaksiw latała i nagrywała? 😏😏😏 Bo tego epizodu na recepcji w salonie paznokci, o ile pamiętam, to nie liczę 🙈🙈 A więcej z jej pobytu w UK pamięcią nie sięgam 🙈 aż tak to mi się w życiu nie nudziło wtedy 

• Haha 2

8 godzin temu, Mniammniam napisał:

Mi się wydaje, że ona jest bardziej inteligentna od niego. 

1 godzinę temu, gryzelka1998 napisał:

Ja tez tak kojarze

Pojechala do taty I Krzyska poznala w Londynie, podobal sie jej kolezance ale go "odbila"

• Like 1

5 godzin temu, Ohh napisał:

Krzychu to też przygłup, tylko nie widać tego tak bardzo, bo za mało mówi. Gdyby trajkotał jak gruba, okazało by się, że nie odbiega zbytnio od jej poziomu. Tyle tylko, że nie jest taki leniwy. Ciekawe czy pójdzie do pracy czy będzie pajacować razem z grubą 😃 Miało być Q&A, a w nim co dalej będą robić, ale chyba nie mają pomysłu na pracę, na życie... Ciężko będzie o robotę dla Krzysi, bo gruba będzie weryfikować zagrożenie itd. 🤣

Dziewczyny, zastanówcie się co Wami kieruje, żeby nie wiadomo w jakim celu obrażać ludzi. Zastanawiacie się nad inteligencją Krzyśka, jakby właśnie Wam jej brakowało, bo to chyba zupełnie naturalne, że oni są dobrani pod tym względem, jak 99% par. Nie znam żadnego związku, w którym ona jest radcą prawnym, a on murarzem, albo on jest lekarzem, a ona pracownicą "Biedronki". I to Wasze nieustające zdziwienie - co on w niej widział!? A co miał widzieć? Przeciętną kobietę, która zarzuciła na niego sidła, a on nie zamierzał się jej opierać. I tyle. Naprawdę jest wielu przystojniejszych i bystrzejszych facetów niż Kris, podobnie jak grubszych i znacznie brzydszych kobiet niż Boogie.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

Jak to mówią swój do swego ciągnie. Ani z niej miss. Ani z niego dr prawa.

• Like 1

11 godzin temu, esmeralda napisał:

Dlatego nosi,  mimo że mąż nie lubi.

WTF? Ma nie nosić czegoś co lubi, bo się mężowi nie podoba?

• Haha 1

4 godziny temu, gryzelka1998 napisał:

Tak było. Przynajmniej tak mówiła w jakimś vlogu i później rozwinęła w Q&A (dlaczego ja pamietam takie rzeczy 🙈?)

B pojechała do UK. Miała tam bliską koleżankę/ przyjaciółkę. Jeśli się nie mylę, B wyprawiała imprezę (lub jej przyjaciółka). Przyszedł tam K. Przyjaciółka uprzedziła B, że będzie z nowo poznanym, fajnym chłopakiem.  K wpadł B w oko i po prostu odbiła go tej przyjaciółce. 

Musiałabym poszukać tego vloga. Ja Boogie nie oglądam od czasu powrotu do Polski (kilka blogów jedynie). Wcześniej  to tez nie był mój kontent, lecz oglądałam jedynie z powodu jej zamieszkania w UK.

• Haha 1

9 godzin temu, Promyk Szczęścia napisał:

Tak było. Przynajmniej tak mówiła w jakimś vlogu i później rozwinęła w Q&A (dlaczego ja pamietam takie rzeczy 🙈?)

B pojechała do UK. Miała tam bliską koleżankę/ przyjaciółkę. Jeśli się nie mylę, B wyprawiała imprezę (lub jej przyjaciółka). Przyszedł tam K. Przyjaciółka uprzedziła B, że będzie z nowo poznanym, fajnym chłopakiem.  K wpadł B w oko i po prostu odbiła go tej przyjaciółce. 

Musiałabym poszukać tego vloga. Ja Boogie nie oglądam od czasu powrotu do Polski (kilka blogów jedynie). Wcześniej  to tez nie był mój kontent, lecz oglądałam jedynie z powodu jej zamieszkania w UK.

Już wiemy, dlaczego Bunia nie ma koleżanki. 🤪🤣

bugi go od nikogo nie odbila. jej kolezanka przyprowadzila krzyska bo jej sie podobal na impreze i bugson wpadla mu w oko. moze ma taki swojski gust w kobietach. 

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się