Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mniammniam

Bonitki morelkowe dla koleżanki

Polecane posty

Przed chwilą, kurdebella napisał:

bugi go od nikogo nie odbila. jej kolezanka przyprowadzila krzyska bo jej sie podobal na impreze i bugson wpadla mu w oko. moze ma taki swojski gust w kobietach. 

Jasne. 🤣🤣

24 minuty temu, kurdebella napisał:

bugi go od nikogo nie odbila. jej kolezanka przyprowadzila krzyska bo jej sie podobal na impreze i bugson wpadla mu w oko. moze ma taki swojski gust w kobietach. 

No to troche jednak odbila skoro kolezance sie podobal I jej to powiedziala 🙊

• Like 2

11 minut temu, CandyGirl napisał:

No to troche jednak odbila skoro kolezance sie podobal I jej to powiedziala 🙊

czyli jak tobie i twojej kolezance podoba sie ten sam facet to ustalacie miedzy soba i stawiacie go przed faktem dokonanym z kim bedzie? 😄 nie ma prawa glosu? 

3 minuty temu, kurdebella napisał:

czyli jak tobie i twojej kolezance podoba sie ten sam facet to ustalacie miedzy soba i stawiacie go przed faktem dokonanym z kim bedzie? 😄 nie ma prawa glosu? 

Oczywiscie ze nie ale dla mnie jak ktos sie podobal kolezance to w ramach solidarnosci nie interesowalam sie tym chlopakiem.

• Like 6

Kochani słuchajcie dajcie znać czy też zamawiacie limited edyszyn zooflore??🤣🤣🤣

1 godzinę temu, galganek_ napisał:

Kochani słuchajcie dajcie znać czy też zamawiacie limited edyszyn zooflore??🤣🤣🤣

A czy to jest krysmas edyszyn zooflora 😂

Przed chwilą, KKK napisał:

A czy to jest krysmas edyszyn zooflora 😂

O tak krysmas edyszyn 😁

Na ostatnim vlogu ta gruba torba bredzi do kamerki a z tyłu koleżanka otwiera w najlepsze szafki kuchenne i w nich grzebie .... madka roku normalnie

11 minut temu, Truskawkowa97 napisał:

Siostry dobilysmy do 30 strony A wątek dalej nie padł, coś nam morelcia się obija

Znudziło jej się czytanie 🤔

Napisano (edytowany)
17 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Odpowiem ironicznie (bez obrazy 😊), ale po prostu muszę, bo się uduszę! 😅 A ona tam w ogóle coś pracowała???  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czy tylko po prajmanim i tikejmaksiw latała i nagrywała? 😏😏😏 Bo tego epizodu na recepcji w salonie paznokci, o ile pamiętam, to nie liczę 🙈🙈 A więcej z jej pobytu w UK pamięcią nie sięgam 🙈 aż tak to mi się w życiu nie nudziło wtedy 

Widzę, że jej żadna praca nie idzie... nawet swój własny biznes. Każda szybko się  kończyła  i to bugi rezygnowała a nie ze ktoś ją wyrzucał  😉 normalnie  bugi pracownik roku 🏆

Sklep z plastikowym badziewiem  z kosmicznymi  cenami 🤦‍♀️

Edytowano przez esmeralda

52 minuty temu, Zniesmaczony napisał:

Na ostatnim vlogu ta gruba torba bredzi do kamerki a z tyłu koleżanka otwiera w najlepsze szafki kuchenne i w nich grzebie .... madka roku normalnie

A w czym problem poza tym, że ona akurat nie ma za dużo uwagi od matki? Chodzi o hałas? Moja córka na brak uwagi z naszej strony nie może narzekać, a też lubi w szafce zanurkować😎 Czasem ją zagaduję, a czasem niech szuka na zdrowie. Specjalnie nie mam w szafkach dolnych niczego niebezpiecznego.

Napisano (edytowany)
10 minut temu, pliszkaa napisał:

A w czym problem poza tym, że ona akurat nie ma za dużo uwagi od matki? Chodzi o hałas? Moja córka na brak uwagi z naszej strony nie może narzekać, a też lubi w szafce zanurkować😎 Czasem ją zagaduję, a czasem niech szuka na zdrowie. Specjalnie nie mam w szafkach dolnych niczego niebezpiecznego.

Nie wiesz co bugson trzyma w swoich szafkach to po pierwsze, nawet jak nie ma w kuchni niczego złego, to nawyk otwierania przez koleżankę wszystkich szafek i zaglądania wszędzie może się skończyć tragicznie jeżeli dziecko otworzy akurat tę szafkę której nie powinno, to chwila moment żeby koleżanka napiła się kreta czy innego gówna albo zjadła jakiś syf... nie chciałabyś widzieć jak wygląda przełyk i żołądek po kontakcie z chemią gospodarczą albo połknięciu baterii czy magnesów, tabletek do zmywarki czy do prania.

Edytowano przez Zniesmaczony
  • Like 1

46 minut temu, KKK napisał:

Znudziło jej się czytanie 🤔

Nie ma dużo obrazków

• Haha 7

2 godziny temu, CandyGirl napisał:

Oczywiscie ze nie ale dla mnie jak ktos sie podobal kolezance to w ramach solidarnosci nie interesowalam sie tym chlopakiem.

dokładnie, tym bardziej jeśli to mówi bliska koleżanka / przyjaciółka, bardzo to źle wygląda 😕

1 godzinę temu, Truskawkowa97 napisał:

Siostry dobilysmy do 30 strony A wątek dalej nie padł, coś nam morelcia się obija

Krzysia ciężko pracuje pakując wszystkie zamówienia w grubibejbi, nie ma czasu na bzdety 😂 no chyba że nie kasując tym, daje nam Krzysia znać, że mamy rację tutaj odnośnie wszystkiego, hehe

8 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Nie wiesz co bugson trzyma w swoich szafkach to po pierwsze, nawet jak nie ma w kuchni niczego złego, to nawyk otwierania przez koleżankę wszystkich szafek i zaglądania wszędzie może się skończyć tragicznie jeżeli dziecko otworzy akurat tę szafkę której nie powinno, to chwila moment żeby koleżanka napiła się kreta czy innego gówna albo zjadła jakiś syf... nie chciałabyś widzieć jak wygląda przełyk i żołądek po kontakcie z chemią gospodarczą albo połknięciu baterii czy magnesów, tabletek do zmywarki czy do prania.

Nel nie grzebała w szafce, ona chyba wyrzucała coś do śmieci 2 razy. Mam wrażenie że w tej szafce po prostu stoi kosz na śmieci. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, kurdebella napisał:

Jest różnica pomiędzy tym jak jest jakiś mężczyzna na uczelni/w pracy/ gdzieś na imprezie i podoba się obu kobietiom, a tym, że jedna go przyprowadza jako kogoś kto się jej podoba, a druga od razu startuje

Nie jest to komfortowa sytuacja, bo można stracić szansę na miłość swojego życia

Edytowano przez x_x_x
  • Thanks 2

Bunia i jej interes życia pozbawiły Krzycha pracy. I uwiazaly w chacie. Jeszcze bardziej. Żyją na kupie z rodzicami. I Dzabba wszystkim zarządza.

• Like 1

Ta mała plądruje szafki w poszukiwaniu przekąsek. Nauczyła się od mamusi, że trzeba cały dzień coś przeżuwać 🤣

• Haha 8

Kartoflany Baleron juz lata po galerii . Krzysia tez jest.  Mój mąż zamiast latac po galeri woli robić coś w domu ( naprawiać  pracować w ogrodzie itp ) ale ona szofera musi mieć 

• Haha 1

17 minut temu, Pomelo napisał:

Kartoflany Baleron juz lata po galerii . Krzysia tez jest.  Mój mąż zamiast latac po galeri woli robić coś w domu ( naprawiać  pracować w ogrodzie itp ) ale ona szofera musi mieć 

Może mu się spodobała "praca" żony i będą razem kręcić korbką 😃

• Haha 1

Napisano (edytowany)
20 minut temu, Tothemoonandback napisał:

Dziewczyny skad sie wzielo to kolega i kolezanka?

Ona do dzieci  tak mówi  na swoich filmikach.

Nie np. "Hej córeczko " tylko "Hej kolezanko". 😉

Edytowano przez esmeralda
  • Like 2

1 godzinę temu, Pomelo napisał:

Panie z wyższej półki tak mają 😏

50 minut temu, Tothemoonandback napisał:

Dziewczyny skad sie wzielo to kolega i kolezanka?

Mama na córkę tak mówi a kolega tak do pary, do koleżanki 

• Like 1

Jutro będzie 'mierzymy'😃 Huuuraa🤣🤣🤣

• Like 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Pomelo napisał:

mój też. A poza tym w ciągu dnia to każdy normalny facet powinien być w pracy  😆

Edytowano przez Noeliaa
  • Like 2

3 godziny temu, Pomelo napisał:

już tak nie spłycajmy, mój lubi jeździć ze mną na zakupy

33 minuty temu, Jenkins napisał:

już tak nie spłycajmy, mój lubi jeździć ze mną na zakupy

Dokladnie. Z moim mezem tez najlepsze zakupy. Czesto ma wiecej checi na buszowanie niz ja sama. Dla nas to fajnie, wspolnie spedzony czas. Podoradzanie sobie w sklepach, obiad na miescie, pozniej park z dzieckiem 😉 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się