Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arecibo

Czy przewagę u kobiety ma facet na żywo, czy z internetu?

Polecane posty

Jak uważacie, czy większą szansę za zainteresowanie kobiety ma facet z apki randkowej, czy kolega z pracy?

Faceta na żywo trudniej zignorować, bo na przywitanie nie wypada nic nie odpowiedziec jak w necie

Ale z drugiej strony w necie mozna ukryc jakies wady i atrakcyjniej sie przedstawic

Facet, który codziennie jest w otoczeniu kobiety, ma do niej dużo większy dostęp, a w necie ona moze po prostu nie odpisywać, lub zniknąć

No i nie wiem jak u kobiet, ale na mnie na zywo kobiety duzo bardziej dzialaja niz w necie, bo nie tylko wyglad, ale wszystkie zmysly. Ale oczywiscie pod warunkiem, ze mi sie podoba

Przed chwilą, romantyk1995 napisał:

Ty sam stawiasz pytanie,a później na nie odpowiadasz? 

Zazdroszczę. 

Mowie jak ja to widze, stawiam pewne argumenty,  ale ciekaw jestem jak to widzą inni, a zwlaszcza kobiety?

Przed chwilą, Arecibo napisał:

Mowie jak ja to widze, stawiam pewne argumenty,  ale ciekaw jestem jak to widzą inni, a zwlaszcza kobiety?

To skoro jestem facetem, nic tu po mnie. 

Pozdro. 

24 minuty temu, Arecibo napisał:

Faceta na żywo trudniej zignorować, bo na przywitanie nie wypada nic nie odpowiedziec jak w necie

Ale z drugiej strony w necie mozna ukryc jakies wady i atrakcyjniej sie przedstawic

Zależy jakie są Twoje mocniejsze strony, jeśli wyglad to osobiste poznanie jeśli osobowość i umiejętność wysłowienia to przez internet.

3 minuty temu, farita napisał:

Zależy jakie są Twoje mocniejsze strony, jeśli wyglad to osobiste poznanie jeśli osobowość i umiejętność wysłowienia to przez internet.

Jakoś to zależy chyba od kobiety. Niektóre za mną wręcz szaleją, a dla wielu chyba nie jestem mało interesujący. Niestety najczęściej zdecydowanie bardziej zainteresowane mną, zarówno w necie, jak i na żywo, były te, które mi średnio się podobaly😏

Edytowano przez Arecibo

Zdecydowanie na żywo! Tu nawet nie ma porównania. Zwłaszcza jeśli potrafi żartować, flirtować, robić to z wyczuciem, utrzymywać kontakt wzrokowy. Natomiast zaczynanie znajomości od pisania online też ma plusy, dla tych bardziej nieśmiałych.

2 minuty temu, JonnyDaniels napisał:

Zdecydowanie na żywo! Tu nawet nie ma porównania. Zwłaszcza jeśli potrafi żartować, flirtować, robić to z wyczuciem, utrzymywać kontakt wzrokowy. Natomiast zaczynanie znajomości od pisania online też ma plusy, dla tych bardziej nieśmiałych.

No wlasnie ze śmiałością, zwlaszcza w stosunku do tych, które mi się podobały, to miałem na żywo wielki problem, ale wszak można nad tym pracować.

A w necie, choćby się nie wiadomo jak wytężać, to braku zainteresowania się nie przeskoczy

Edytowano przez Arecibo

25 minut temu, romantyk1995 napisał:

To skoro jestem facetem, nic tu po mnie. 

Pozdro. 

Choć w sumie, doświadczenia w poznawaniu kobiet na zywo vs w necie, przez innych facetow też mogą być cenne🤔😀

Edytowano przez Arecibo

2 minuty temu, Arecibo napisał:

No wlasnie ze śmiałością, zwlaszcza w stosunku do tych, które mi się podobały, to miałem na żywo wielki problem, ale wszak można nad tym pracować.

A w necie, choćby się nie wiadomo jak wytężać, to braku zainteresowania się nie przeskoczy

No i w necie z reguły nie otrzymuje się drugiej szansy, a na żywo zawsze można przynajmniej próbować kolejne razy, no nie?🤔

12 minut temu, farita napisał:

Ale w necie, jeśli moje zdjęcie się nie spodoba, to nawet nie mam szansy zabłysnąć intelektem;) A czy to wlasnie na zywo nie mozna nadrobić humorem nawet braku wygladu? Czyli dokladnie odwrotnie niz mowisz?;)

A najważniejszą różnicą chyba jest konkurencja. W necie mamy olbrzymią konkurencję. Jak nie ja, to 1000 innych. A na żywo najczesciej problemem jest wlasnie zbyt maly wybor (chyba dlatego ludzie sięgają do netu?) więc konkurencja na żywo zwykle duzo mniejsza, nie sądzicie?

A czy dziala to i w druga strone? Czy kobiety też postrzegaja znajomosci z netu jako bardziej ulotne, niepewne, wątpliwe, ryzykowne?

No chyba, że ta niepewność je wlasnie bardziej kręci?

Pozostaje jednak pytanie, skoro poznawanie na zywo mialoby tak miażdżącą przewagę nad netem, to skąd tak ogromna i rosnąca popularnosc randek w sieci?

7 minut temu, Arecibo napisał:

najważniejszą różnicą chyba jest konkurencja. W necie mamy olbrzymią konkurencję.

Dostępność większej liczby osób daje możliwość szybszego dopasowania

12 minut temu, Arecibo napisał:

Ale w necie, jeśli moje zdjęcie się nie spodoba, to nawet nie mam szansy zabłysnąć intelektem;) A czy to wlasnie na zywo nie mozna nadrobić humorem nawet braku wygladu? Czyli dokladnie odwrotnie niz mowisz?;)

Nie musisz od razu dawać zdjęcia. Kiedy ktoś pozna Cię, Twoją osobowość, trochę się poznacie to druga osoba jest bardziej otwarta. W poznaniu na żywo w pierwszej kolejności oceniamy wygląd i można zbyt wcześnie skreślić osobę.

3 minuty temu, farita napisał:

Dostępność większej liczby osób daje możliwość szybszego dopasowania

Ale czy przekłada się to na większą szansę stworzenia związku? Wiele kobiet narzeka że w necie wcale też nie jest tak łatwo

1 minutę temu, farita napisał:

Nie musisz od razu dawać zdjęcia. Kiedy ktoś pozna Cię, Twoją osobowość, trochę się poznacie to druga osoba jest bardziej otwarta. W poznaniu na żywo w pierwszej kolejności oceniamy wygląd i można zbyt wcześnie skreślić osobę.

W necie bez zdjęcia w ogóle się przecież nie istnieje🤷‍♂️ Wiele osób uważa nawet że jak ktoś ma tylko jedno zdjęcie to tak jakby nie miał żadnego i mówią że na randki w ciemno nie chcą chodzić. Bo faktycznie jedno zdjęcie nie jest bardzo miarodajne

Edytowano przez Arecibo

2 minuty temu, Arecibo napisał:

W necie bez zdjęcia w ogóle się przecież nie istnieje🤷‍♂️ Wiele osób uważa nawet że jak ktoś ma tylko jedno zdjęcie to tak jakby nie miał żadnego i mówią że na randki w ciemno nie chcą chodzić. Bo faktycznie jedno zdjęcie nie jest bardzo miarodajne

Tutaj prawie nikt nie ma zdjęć a mimo to można kogoś poznać.

Z mojego doświadczenia wynika że w necie można poznawać bardzo wiele osób i tak niewiele z tego wynika. Natomiast na żywo co prawda też mi nie szło a nawet jeszcze gorzej tylko że różnica była taka że w necie ja bardzo dużo próbuje a na żywo z powodu nieśmiałości nie próbowałem wcale. A ci koledzy którzy próbowali na żywo to jednak często mieli efekty

• Thanks 1

3 minuty temu, Arecibo napisał:

Ale czy przekłada się to na większą szansę stworzenia związku? Wiele kobiet narzeka że w necie wcale też nie jest tak łatwo

Myślę, że jest łatwiej. W realu dużo osób jest zajętych, albo nie szuka, albo są innej orientacji. Na portalu wszyscy są w podobnym celu.

1 minutę temu, Arecibo napisał:

. A ci koledzy którzy próbowali na żywo to jednak często mieli efekty

To co sprawdziło się kolegom nie zawsze sprawdzi się Tobie. Niektórzy ukrywają to gdzie naprawdę się poznali.

1 minutę temu, farita napisał:

Tutaj prawie nikt nie ma zdjęć a mimo to można kogoś poznać.

Kafeterii nigdy nie brałem pod uwagę celu poznania kogoś chociaż ku mojemu zdziwieniu usłyszałem że niektóre osoby się tutaj poznały tylko że tutaj są osoby z całej Polski więc mała szansa poznać kogoś kto blisko mieszka

Zdecydowanie facet na żywo dlatego, że szybciej u takiego można wyłapać jego intencje, a tak facet z netu może być zupełnie kimś innym niż ten za kogo się podaje. Taki facet z neta to jak kupowanie kota w worku. No i z takim na żywo szybciej można złapać więź emocjonalną.

6 minut temu, Arecibo napisał:

Kafeterii nigdy nie brałem pod uwagę celu poznania kogoś chociaż ku mojemu zdziwieniu usłyszałem że niektóre osoby się tutaj poznały tylko że tutaj są osoby z całej Polski więc mała szansa poznać kogoś kto blisko mieszka

Dlatego wszystko jest sprawą indywidualną. Są osoby, które nie są przywiązane do miejsca, dużo podróżują, pracę świadczą przez net i wtedy lokalizacja ich nie ogranicza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować