Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Konon

Zmęczenie materiału

Polecane posty

Witam jak często odczuwacie takie uczucie?? Że naprawdę wszystko wam jedno macie wszystko gdzieś i bark chęci do życia dni wam się zlewają tygodnie i miesiące 😕 jak sobie z tym radzicie ?? 

2 minuty temu, słonik_dumbo napisał:

Nvm migren dostaje i biorę przeciwbólowe uh

Sprawa jest ze nic mnie nie boli fizycznie fizycznie jest wszystko ok tylko taki dół podświadomy biorący się z niczego 😕

Teraz tak mam i zdarza mi się to często, przynajmniej raz w miesiąca taki bezsens.

2 minuty temu, Onija napisał:

Teraz tak mam i zdarza mi się to często, przynajmniej raz w miesiąca taki bezsens.

I jak sobie z tym radzisz czy po prostu czekasz aż przeminie ?? 😕

33 minuty temu, TripploEspresso napisał:

Przynamniej raz dziennie 😆

Ale wtedy myślę sobie, co mogę sobie kupić i..kupuje to 🤣 

A potem zwykle mi przechodzi. 

A tak poważniej.. Dorosłe życie składa się m.in. ze świadomości, że 80% tego życia polega na nudzie i radzeniu sobie z nią, soł.. 

Można I tak tylko ze No nie jestem materialistą I rzeczy nie sprawiają mi przyjemności i jeśli chodzi o mnie to raczej też nie chodzi o nudę bo ogólnie jestem dość zajęty czaly czas jednak to co robię nie sprawia mi przyjemności i efekty tego co robię też mnie przygnębia trochę bo po co cokolwiek robić naprawdę mam chyba kryzys wieku średniego ale w wieku 31 lat 🤨🤨

1 minutę temu, TripploEspresso napisał:

Doskonale wiem o co chodzi, ale podeszłam pół serio do tematu, żeby Ci uświadomić, że takie myśłi ma 3/4 ludzi.

Tylko nie wszyscy się do nich przyznają.

Częśc poczucie bezsensu istnienia próbuje przykrywać imprezowaniem, albo używkami, część przygodnym seksem albo seksoholizmem po prostu, część zakupami 😉

Generalnie wniosek jest taki,  jak napisałam później: trzeba zdawać sobie sprawę, że życie w dużym stopniu takie własnie jest, od pewnego wieku. Kiedy człowiek już naprawde dużo widział i mało co go zaskoczy.

Mo żna się sztucznie nakręcać, ale to i tak da krótkotrwały lub sztuczny efekt.

Dzięki za udzielenie się 🙂 pożyjemy pomyślimy ale na bank chyba zmiana czego kolwiek będzie najlepszym wyjściem bo niechcem popaść w wir uzywek 😕 dzisiaj tylko przeżyć A jutro jest kolejny dzień może będzie leprzy oby 😕

23 godziny temu, Konon napisał:

Dzięki za udzielenie się 🙂 pożyjemy pomyślimy ale na bank chyba zmiana czego kolwiek będzie najlepszym wyjściem bo niechcem popaść w wir uzywek 😕 dzisiaj tylko przeżyć A jutro jest kolejny dzień może będzie leprzy oby 😕

Jesteś zawieszony życiem, ludźmi czy czujesz się samotny między ludźmi?

23 godziny temu, Konon napisał:

Szczerze mówiąc to nasze hormony mogą tak na nasze samopoczucie działać. Albo nasza psychika podpowiada że pora na jakąś zmianę . Mi pomagają podróże . Nawet krótka zmiana otoczenia , konieczność radzenia sobie z nowymi okolicznościami rozwiewa ten marazm 

pójście w używki to tylko robienie sobie krzywdy 

zmiany są naturalną częścią życia a ich brak może powodować uczucie stagnacji 

hobby i robienie długoterminowych planów też pomaga 

czasem się nie chce ale jak ma się już umówione terminy to ma się motywacje żeby działać 

Edytowano przez KorpoSzynszyla

5 godzin temu, farita napisał:

Jesteś zawieszony życiem, ludźmi czy czujesz się samotny między ludźmi?

Jestem ogólnie trochę a spoleczny więc No niestety tak 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się