Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DarK Evil

Hanna i szał kalendarzy adwentowych

Polecane posty

To ktokolwiek moze zglosic I poleci caly watek? 

Ja jak sa jakies ciekawe polecajki to robie screena od razu, bo potem nie znajde 😉

16 minut temu, DarK Evil napisał:

Znowu wątek poleciał? Za co?

Ja myślę, że tym razem poleciał ze względu na osoby/konta piszące także w wątku o właścicielce tego pieska w awatarze.

• Like 1

Kurde No mówiłam, że co 3 dni nowy wątek będzie 😅 Mi się ta paleta podoba wizualnie, ale jej nie kupię na pewno bo nie potrzebuje, czytałam trochę w pracy na grupie i dużo dziewczyn też jej nie kupi. Jestem ciekawa czy za chwile będzie na przecenie 🤔

• Like 1

3 minuty temu, Lukier napisał:

Kurde No mówiłam, że co 3 dni nowy wątek będzie 😅 Mi się ta paleta podoba wizualnie, ale jej nie kupię na pewno bo nie potrzebuje, czytałam trochę w pracy na grupie i dużo dziewczyn też jej nie kupi. Jestem ciekawa czy za chwile będzie na przecenie 🤔

To zalezy jak duza partia bedzie

Myślę że ludzie jednak czekają bardziej na kalendarze które mają wejść lada chwila a ta paleta bądź co bądź nie jest jakoś bardzo wyjatkowa

• Like 1

2 minuty temu, EvaLos napisał:

Myślę że ludzie jednak czekają bardziej na kalendarze które mają wejść lada chwila a ta paleta bądź co bądź nie jest jakoś bardzo wyjatkowa

Jutro mają wejsc 😃

w sumie mnie tez bardziej ciekawią kalendarze. Tak po prostu z czystej ciekawosci

• Like 1

A ja mam pytanie jako człowiek starej daty, może mi ktoś wyjaśni bardziej biegły w SM - otóż obserwuję kilka lasek na instagramie i ostatnio zaczęły dodawać tzw. reels. I dzisiaj już kolejna z rzędu wypłakuje się na stories jak to te przebrzydłe rolki jej obcinają zasięgi. Nie wiem, może to brak mojej wrażliwości (?), ale nie rozumiem co mnie może obchodzić, ze komuś coś obcina zasięgi, w sensie no i co ja mam zrobić kiedy czytam te wpisy w płaczliwym tonie??? Te instagramowe dziunie nie mają innych problemów niż zasięgi?? Ja rozumiem, ze one dużo czasu poświęcają na makijaże i zdjęcia, które potem wrzucają, ale wypłakiwanie się obserwatorom intagramowym jest po co....??

I po drugie, zerknęłam sobie na nowy film Bjuty i te jej piegi nadal wygladają okropnie i są cholernie mocne i widoczne 😫, nie pojmuję jak można chcieć takiego efektu (żeby to jeszcze było subtelne, ale to u niej wygląda jakby jej muchy narobiły, no sorry, ale takie mam skojarzenia, co ja poradzę.....?), a poza tym w filmiku dawno niewidziana na polskim jutubie paletka, a jakże od Ewelajn Mystic galaxy, fioletowa. Ta paletka to mi niedługo z lodówki wyskoczy... Jak można oglądac i poważać ten polski jutub jak w kółko jedne i te same palety hulają po kanałach. No do porzygu tym ewelajnem.... 🤮

Edit: może zrobić hashtag:rzygamewelajnem ????

Edytowano przez BlaBlaBla
  • Like 5

25 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Te instagramowe dziunie nie mają innych problemów niż zasięgi?? Ja rozumiem, ze one dużo czasu poświęcają na makijaże i zdjęcia, które potem wrzucają, ale wypłakiwanie się obserwatorom intagramowym jest po co....??

Kobity płaczą, bo dla nich mniejsze zasięgi postów to mniejsza atrakcyjnosć kanału dla reklamodawców(Basiclabów itd)- czyli mniej hajsu z reklam

4 minuty temu, DarK Evil napisał:

Kobity płaczą, bo dla nich mniejsze zasięgi postów to mniejsza atrakcyjnosć kanału dla reklamodawców(Basiclabów itd)- czyli mniej hajsu z reklam

Spoko, ale co ja jako widz mogę z tym zrobić? Wirtualnie pogłaskać po główce? Cytat z jednego konta: "Instagram musi mnie dzisiaj wyjątkowo nienawidzić...". Tak, na pewno ten instagram jej nienawidzi. Baba po 30-tce, a płaczliwość wpisu jak u jakiejś nastolatki i jest to akurat osoba, która nie żyje z instagrama. Normalnie rozwalają mnie szajs problemy ludzi. Nawet nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Jak tak dalej pójdzie to to pokolenie wyginie jak ktoś im usunie instagramowe konto. To jest chyba jednak za głupie dla mnie... mimo mojego uwielbienia dla kosmetyków kolorowych, ale nie daje rady strawić tych idiootyzmów.

• Like 7

O nie, to po to przestalam je sledzic, zeby mi w reelsach wyskakiwaly? 🙄 kiedys bylo jakos fajniej na sm, ludzie krecili z pasji i przemycali swoja osobowosc do filmow, a teraz wieczne reklamy, brzydkie zachowania I koncentracja tylko na sobie jako wielkiej gwiezdzie🙄 mnie tez nie obchodza ich zasiegi, zrobily sie slupami reklamowymi to ludzie maja ich dosc.

Wiecie, jest takie brzydkie określenie na tego typu dziecinne zachowania i wiem, ze nie wypada, ale tak mnie ta głupota rozeźliła, że napiszę - o takich słabych psychicznie osobach, które z najbardziej goownianych i nieistotnych rzeczy robią problem i od razu z powodu tego byle goowna wpadają w dół psychiczny mówiło się kiedyś, ze są "miękkim ch...em robione". I te instagramowe byty tym własnie zostały zrobione.

• Like 1

Ja z podobnych powodów przestałam oglądać na yt pannę naturalną czy jakoś tak. Dla mnie trochę taka bardziej zadufana w sobie doncia.

I jak w filmach dawała instrukcje jak oglądać filmy aby one miały dobre zasięgi (komentarz, łapka i oglądanie całego filmu od początku do końca). Pretensja ze ona tak się stara tyle pracy wkłada a widzowie nawet jej nie subskrybują. No ciężko to opisać ale miałam wrażenie że ma pretensje do widzów ze za mało się starają i są do kitu. 

29 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Spoko, ale co ja jako widz mogę z tym zrobić? Wirtualnie pogłaskać po główce? Cytat z jednego konta: "Instagram musi mnie dzisiaj wyjątkowo nienawidzić...". Tak, na pewno ten instagram jej nienawidzi. Baba po 30-tce, a płaczliwość wpisu jak u jakiejś nastolatki i jest to akurat osoba, która nie żyje z instagrama.

Lajkować wszystkie fotki i wstawiać pochwalne komentarze 😂

• Haha 1

27 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Spoko, ale co ja jako widz mogę z tym zrobić? Wirtualnie pogłaskać po główce? Cytat z jednego konta: "Instagram musi mnie dzisiaj wyjątkowo nienawidzić...". Tak, na pewno ten instagram jej nienawidzi. Baba po 30-tce, a płaczliwość wpisu jak u jakiejś nastolatki i jest to akurat osoba, która nie żyje z instagrama. Normalnie rozwalają mnie szajs problemy ludzi. Nawet nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Jak tak dalej pójdzie to to pokolenie wyginie jak ktoś im usunie instagramowe konto. To jest chyba jednak za głupie dla mnie... mimo mojego uwielbienia dla kosmetyków kolorowych, ale nie daje rady strawić tych idiootyzmów.

Szczerze powiedziawszy to ja nie mam z tym problemu bo w ogole nie oglądam i nie sledze takich durnych osób. Na insta sledze głównie oficjalne strony sklepów aby być na bieżąco z nowościami. Z osob prywatnych to chyba followuje tylko jedną osobe i jest to taki pianista:)

W ogóle mnie ten syf nie obchodzi bo ...ow na świecie pelno;). Gdyby ludzie ich nie wyświetlali to szybko straciliby racje bytu w necie. 

2 minuty temu, DarK Evil napisał:

Lajkować wszystkie fotki i wstawiać pochwalne komentarze 😂

Jeszcze czego 😂🤣🤣🙃

• Haha 1

2 minuty temu, BlaBlaBla napisał:

Jeszcze czego 😂🤣🤣🙃

Na serduszko trzeba sobie zasłużyć, tak samo jak na kciuka na youtube 🤣

a tak na serio, to ja coraz więcej storiesów po prostu pomijam, chociaż jakos nie mogę się przemóc żeby wielu twórców całkowicie odfollować

• Like 1

4 minuty temu, EvaLos napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja nie mam z tym problemu bo w ogole nie oglądam i nie sledze takich durnych osób. Na insta sledze głównie oficjalne strony sklepów aby być na bieżąco z nowościami. Z osob prywatnych to chyba followuje tylko jedną osobe i jest to taki pianista:)

W ogóle mnie ten syf nie obchodzi bo ...ow na świecie pelno;). Gdyby ludzie ich nie wyświetlali to szybko straciliby racje bytu w necie. 

A ja je zaobserwowałam tylko dlatego, ze robią dobre swatche, które są mi potrzebne do obejrzenia, kiedy zastanawiam się nad paletą cieni, czy innym kosmetykiem, który mogę kupić tylko online ( w tym także glamshopowe rzeczy). Czasami też bywają pomocne kiedy człowiek chce o coś zapytać. Mnie kompletnie nie interesuje ich życie prywatne/reality show, bo to dopiero jest nudne i puste. Ale czasem w tych ich stories można znaleźć coś ciekawego nt jakiegoś kosmetyku i dlatego to przeglądam. Ale coraz bardziej lasują mi mózg te ich brednie i być może wywalę ich wszystkich w cholerę, chociaż instagrama nawet roku nie mam, a już mnie irytuje...😠 Pewnie, że gdyby ludzie nie oglądali tych głupot to one by zdechły śmiercią naturalną bez straty dla świata, ale niestety jak to kiedyś ktoś powiedział "na brak idiootów nie możemy narzekać", stąd powszechność tego zjawiska. Jak sobie założyłam konto na instagramie (facebooka nadal nie mam) to zrozumiałam fenomen małolatów siedzących czy też idących po ulicy z oczami wbitymi w ekran telefonu. I nie mam nic przeciwko odmóżdżającej rozrywce (bo czemu nie?), ale w umiarze, a dzisiejsze małolaty to chyba tym goownem żyją całą dobę. I jeszcze dodam, ze widać to też po upadku i obniżaniu się poziomu w każdym aspekcie życia, nie tylko w poziomie edukacji, ale także w obecnej popkulturze, sposobie/kulturze bycia, życiu politycznym itd, itd.... Wszystko obniża loty. Pytanie, czy jak sięgnie dna to całkiem padnie, czy też się odbije i będzie rosnąć od nowa?

• Like 2
  • Thanks 1

2 minuty temu, Klaudia_112 napisał:

Kalendarze już na stronie 

Chcecie spojlery? Bo niektórzy lubią niespodziankę związaną z otwieraniem okienek 🤔

Ja sobie juz looknelam co tam jest 😉

Podobaja mi sie nawet kredki z kolekcji kaszmirowej, tylko wlasnie wydaja sie cieple. Brakuje tego opisu i prezentacji kolekcji jak kiedys, hance sie nie chce tego robic to by przynajmniej wziela znowu ta Magde.

10 minut temu, Blerkiszon napisał:

Ja sobie juz looknelam co tam jest 😉

Tez sobie je obejrzałam. Środek właściwie podobny jak rok temu w wiekszym i mniejszym kalendarzu. 

O znalazłam.

Powiem Wam że mały kalendarz jak mały, jak zawsze. Misz masz kolorów, paleta i pędzel.

Ale duży kosztuje aż 400 zł i oprócz tak naprawdę pędzli to nie ma tam nic ciekawego. Same śmieci i zapchaj dziury.

• Like 2

A paleta kaszmir mi się podoba.

Ale okładka i opakowanie na starcie wyglądają brudno i nijako, a jakość cieni glamu jest mocno wątpliwa i nawet po 50% zniżce bym sie zastanowiła czy kupić

1 minutę temu, sofiaa58 napisał:

Ale duży kosztuje aż 400 zł i oprócz tak naprawdę pędzli to nie ma tam nic ciekawego. Same śmieci i zapchaj dziury.

Skrobaczek i balsam do ust  to lipa rzeczywiście. I strach pomyśleć jaka szminka sie znalazła w tym różowym opakowaniu, bo nie ma jej pokazanej dokładnie.

3 minuty temu, DarK Evil napisał:

Skrobaczek i balsam do ust  to lipa rzeczywiście. I strach pomyśleć jaka szminka sie znalazła w tym różowym opakowaniu, bo nie ma jej pokazanej dokładnie.

A widziałaś to dziabnięcie pazurem w cieniu z dużego kalendarza? Aż mnie zmroziło.

Do zdjęcia promującego zawartość dać taki cień to niedbalstwo Hanki w 500%

• Like 2

Na szczęście mnie nie kuszą 🙂 Ale ogólnie ładne,  dla mnie kolory cieni ładne, inne produkty też spoko.

[SPOJLER] ta kosmetyczka bardzo ładna (oczywiście jeżeli na żywo wygląda tak jak na zdjęciu), a zapach to pewnie mgiełka, ciekawe czym jest to mniejsze od pudru w różowej kasetce - rozświetlacz? No fakt skrobaczek i balsam to trochę zapchajdziury, a jeżeli tam jest jeszcze mydło do brwi to też produkt wątpliwy i kontrowersyjny, bo sporo ludzi nie używa, mogli dać zamiast tego np. żel do brwi do wypróbowania.

Jak szybko lecą wątki, masakra 😦 Kalendarze mi jakoś tylka nie urwały, paleta ciekawa, ale nie wiem czy kupię.. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się