Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DarK Evil

Hanna i szał kalendarzy adwentowych

Polecane posty

20 minut temu, sofiaa58 napisał:

A widziałaś to dziabnięcie pazurem w cieniu z dużego kalendarza? Aż mnie zmroziło.

Do zdjęcia promującego zawartość dać taki cień to niedbalstwo Hanki w 500%

Oj tam oj tam, przesadzasz;) takie tam małe dziabnięcie przecież nie wpływa na jakość użytkowania...a tak na serio to czy tylko ja, patrząc na zawartość, mam wrażenie że widzę kosmetyki w opakowaniach jak z biedronki? Przypominam ze to kalendarz za 4 stówy. No serio, ja tam wolę zapłacić nawet dwa razy tyle ale dostać cos co prezentuje się po prostu elegancko. Razi mnie taka tandeta bo jednak 400 zł drogą nie chodzi.

Skrobaczek jest beznadziejny, miałam ostatnio juz wyrzucić to gooooowno bo opakowanie popękało i tylko straszy w kosmetyczce ale gdyby chociaż działał...jest do niczego tak szczerze. 

Edytowano przez EvaLos
  • Like 3

9 minut temu, EvaLos napisał:

Skrobaczek jest beznadziejny, miałam ostatnio juz wyrzucić to gooooowno bo opakowanie popękało i tylko straszy w kosmetyczce ale gdyby chociaż działał...jest do niczego tak szczerze

Zgadzam się. Teź miałam Skrobaczka- beznadziejny był. Tych drobinek cukrowych to było może 1/3 pomadki a reszta to pomadka ochronna- w dodatku dość słaba. To już lepszy peeling zrobi się szczoteczką do zębów 😜

2 minuty temu, EvaLos napisał:

Oj tam oj tam, przesadzasz;) takie tam małe dziabnięcie przecież nie wpływa na jakość użytkowania...a tak na serio to czy tylko ja, patrząc na zawartość, mam wrażenie że widzę kosmetyki w opakowaniach jak z biedronki? Przypominam ze to kalendarz za 4 stówy. No serio, ja tam wolę zapłacić nawet dwa razy tyle ale dostać cos co prezentuje się po prostu elegancko. Razi mnie taka tandeta bo jednak 400 zł drogą nie chodzi.

Skrobaczek jest beznadziejny, miałam ostatnio juz wyrzucić to gooooowno bo opakowanie popękało i tylko straszy w kosmetyczce ale gdyby chociaż działał...jest do niczego tak szczerze. 

No niestety to jest estetyka Hanki 😞 Rok temu też było tak samo (chociaż same produkty jak puder i trio do konturowania były fajne). Mnie też razi tandetność tych plastikowych opakowań. Kosmetyczka jedynie wydaje się być lepsiejsza. Z drugiej strony gdyby H. zrobiła lepsze opakowania i walnęła cenę 800 to raczej jutubowo-instagramowe fanki by nie kupiły, bo to dla nich za wysoka cena. Jeżeli H. chciałaby robić lepsze jakościowo opakowania i podnieść cenę to musiałaby wejść gdzieś stacjonarnie do sprzedaży, bo by na dotychczasowych fankach nie wyżyła, bo to nie jest klientela wysokopółkowa jezeli chodzi o ceny - tak myśle, że dlatego jedzie na tandecie, chociaż może i jej to samej nie przeszkadza, bo kiedyś mówiła w filmiku, że dla niej opakowania nie są ważne.

58 minut temu, DarK Evil napisał:

Skrobaczek i balsam do ust  to lipa rzeczywiście. I strach pomyśleć jaka szminka sie znalazła w tym różowym opakowaniu, bo nie ma jej pokazanej dokładnie.

Z tego co Hanna mówiła na ostatnim live to ma być pomadka w kolorze czerwonym tylko nie wiem czy matowa akurat...

22 minuty temu, Czarnaaa napisał:

Z tego co Hanna mówiła na ostatnim live to ma być pomadka w kolorze czerwonym tylko nie wiem czy matowa akurat...

Pewnie pomadka będzie w kolorze kredki, bo jedna z kredek jest do ust, a druga chyba brązowa do oczu.

5 godzin temu, BlaBlaBla napisał:

Pewnie pomadka będzie w kolorze kredki, bo jedna z kredek jest do ust, a druga chyba brązowa do oczu.

No tak, kredka wygląda na czerwoną 😊

1 godzinę temu, CzasNaKawe napisał:

Dziś na insta Hanka jakby uczesana, czyżby czyta wątek? 😉

Taaa ale makijaż dalej jak z remizy (usta) i świecący jakby ten raport późnym wieczorem nagrywała 🙄

Oczy ładne, ale kolor ust niedobry, chłodny róż nie pasuje do opalenizny, H. powinna iść w czerwienie i brązowe nudy, cukierkowe róże nie są dla niej. Ale muszę powiedzieć, że ta paleta Kaszmir coraz bardziej mnie ciekawi, te kredki też mi sie podobają, chociaż nie bardzo widzę różnicę między tymi z drobinami, tzn. jedna wydaje się być jaśniejsza od drugiej, ale nie do końca jestem pewna jakie to kolory.

3 minuty temu, BlaBlaBla napisał:

Oczy ładne, ale kolor ust niedobry, chłodny róż nie pasuje do opalenizny, H. powinna iść w czerwienie i brązowe nudy, cukierkowe róże nie są dla niej. Ale muszę powiedzieć, że ta paleta Kaszmir coraz bardziej mnie ciekawi, te kredki też mi sie podobają, chociaż nie bardzo widzę różnicę między tymi z drobinami, tzn. jedna wydaje się być jaśniejsza od drugiej, ale nie do końca jestem pewna jakie to kolory.

Jasne różowe usta i sraczkowate paznokcie 😂😂😂

• Thanks 1

6 godzin temu, Czarnaaa napisał:

No tak, kredka wygląda na czerwoną 😊

Niektorzy uzywają neutralnej kredki do zarysowywania konturu ust przed nałożeniem czerwonej pomadki- Gosia HoM pokazywała kiedys taki sposób. 
Czerwona pomadka do ust w GS to byłoby coś nowego a nie same trupie róże i beże. 

16 godzin temu, BlaBlaBla napisał:

A ja mam pytanie jako człowiek starej daty, może mi ktoś wyjaśni bardziej biegły w SM - otóż obserwuję kilka lasek na instagramie i ostatnio zaczęły dodawać tzw. reels. I dzisiaj już kolejna z rzędu wypłakuje się na stories jak to te przebrzydłe rolki jej obcinają zasięgi. Nie wiem, może to brak mojej wrażliwości (?), ale nie rozumiem co mnie może obchodzić, ze komuś coś obcina zasięgi, w sensie no i co ja mam zrobić kiedy czytam te wpisy w płaczliwym tonie??? Te instagramowe dziunie nie mają innych problemów niż zasięgi?? Ja rozumiem, ze one dużo czasu poświęcają na makijaże i zdjęcia, które potem wrzucają, ale wypłakiwanie się obserwatorom intagramowym jest po co....??

I po drugie, zerknęłam sobie na nowy film Bjuty i te jej piegi nadal wygladają okropnie i są cholernie mocne i widoczne 😫, nie pojmuję jak można chcieć takiego efektu (żeby to jeszcze było subtelne, ale to u niej wygląda jakby jej muchy narobiły, no sorry, ale takie mam skojarzenia, co ja poradzę.....?), a poza tym w filmiku dawno niewidziana na polskim jutubie paletka, a jakże od Ewelajn Mystic galaxy, fioletowa. Ta paletka to mi niedługo z lodówki wyskoczy... Jak można oglądac i poważać ten polski jutub jak w kółko jedne i te same palety hulają po kanałach. No do porzygu tym ewelajnem.... 🤮

Edit: może zrobić hashtag:rzygamewelajnem ????

Bardzo brzydki komentarz dotyczący piegów. Pomijając już gusta, ze faktycznie nastała moda na ich tatuowanie , pomyślałam sobie o osobach, które zostały w ten sposób obdarzone natura. I wyobraziłam sobie ciebie skacząca takim ludziom do gardeł w pasywno- agresywnym zachowaniu 🥴. 

• Thanks 2

Juz jest drama o wstawianiu zdjec kalendarza🙄🙄🙄no dobra, niby ma byc niespodzianka, ale czy one maja 5 lat? Nie kumam tego kompletnie...

• Haha 1

8 minut temu, Missslacker napisał:

Bardzo brzydki komentarz dotyczący piegów. Pomijając już gusta, ze faktycznie nastała moda na ich tatuowanie , pomyślałam sobie o osobach, które zostały w ten sposób obdarzone natura. I wyobraziłam sobie ciebie skacząca takim ludziom do gardeł w pasywno- agresywnym zachowaniu 🥴. 

Rzecz w tym, że naturalne piegi tak nie wyglądają. I akurat nigdy mi do głowy takie skojarzenie nie przyszło. Natomiast tatuowane niestety tak. Wyglądają bardzo brzydko i nienaturalnie. To jest oszpecenie podobnie jak wypełniacze. Niestety dla mnie Ada jest ofiarą tych wszystkich estetycznych "upiększeń" i oczywiście "Chcącemu nie dzieje się krzywda", ale jednak wygląda to bardzo źle. Zresztą podobnie źle wyglądają permanentne brwi czy kreski na oczach, a mimo to kobiety sobie to robią.

I nie, nie skaczę ludziom do gardeł komentując ich wygląd, jak kogoś takiego spotykam na żywo to przemilczam to co myślę, więc nie musisz mi imputować pasywno-agresywnego zachowania.

• Like 5

4 minuty temu, BlaBlaBla napisał:

imputować

zawsze się tu można nauczyć jakieś nowego słowa:)

7 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Rzecz w tym, że naturalne piegi tak nie wyglądają. I akurat nigdy mi do głowy takie skojarzenie nie przyszło. Natomiast tatuowane niestety tak. Wyglądają bardzo brzydko i nienaturalnie. To jest oszpecenie podobnie jak wypełniacze. Niestety dla mnie Ada jest ofiarą tych wszystkich estetycznych "upiększeń" i oczywiście "Chcącemu nie dzieje się krzywda", ale jednak wygląda to bardzo źle. Zresztą podobnie źle wyglądają permanentne brwi czy kreski na oczach, a mimo to kobiety sobie to robią.

I nie, nie skaczę ludziom do gardeł komentując ich wygląd, jak kogoś takiego spotykam na żywo to przemilczam to co myślę, więc nie musisz mi imputować pasywno-agresywnego zachowania.

Luźno, to tylko Twoja opinia ( dotycząca wszystkich powyższych punktów nt. zabiegów inwazyjnych), ja się z nią nie totalnie nie zgadzam ale respektuję. Po prostu komentarz o piegach miał bardzo agresywny wydźwięk. 

• Thanks 1

14 minut temu, Missslacker napisał:

Luźno, to tylko Twoja opinia ( dotycząca wszystkich powyższych punktów nt. zabiegów inwazyjnych), ja się z nią nie totalnie nie zgadzam ale respektuję. Po prostu komentarz o piegach miał bardzo agresywny wydźwięk. 

Wiem, że skojarzenie w wyglądem tatuowanych piegów jest bardzo brzydkie. Zgadzam się z tym, ale one dla mnie tak właśnie brzydko wyglądają. Oczywiście mogłam sobie darować to porównanie, ale mnie zbulwersowało takie oszpecanie ładnej skóry twarzy. Nie rozumiem tego. A co do naturalnych piegów to uważam, że wyglądają uroczo, mnie sie np. podobają piegi Dońci. Jeszcze w kwestii samego tatuowania to sama mam dwie dziary zrobione dawno temu. I mimo, że nadal je lubię i nie zamierzam usuwać to jednak jak przekroczyłam 30-tkę to stwierdziłam, że bym sobie już ich nie zrobiła, gdybym miała teraz sie decydować 😉 Tak sie człowiek zmienia. Zresztą mimo, że dziary dla mnie są ok to jednak też mi sie pod względem estetycznym ten trend tatuowania nic nieznaczących wzorków w nadmiarze na całym ciele nie podoba (np. wisienki, koło bosmańskie, szminka i pełno motywów, ktore na ciele wyglądają jak bazgroły w brudnopisie).

A co do agresywnego tonu komentarza to mam taki problem z ofensywnym stylem, że czasem muszę się hamować, bo zdarza się, że moje emocjonalne wpisy są tak właśnie odbierane.

• Like 3
  • Thanks 1

15 godzin temu, DarK Evil napisał:

Zgadzam się. Teź miałam Skrobaczka- beznadziejny był. Tych drobinek cukrowych to było może 1/3 pomadki a reszta to pomadka ochronna- w dodatku dość słaba. To już lepszy peeling zrobi się szczoteczką do zębów 😜

Wystarczy nabrać na palec trochę miodu, włożyć do cukru i mamy super skrobaczek za ułamek ceny.

Czy ktoś może tutaj wie, gdzie  jest nowy watek o tej co lubi makaron z parówkami???

7 minut temu, Skowronkowa napisał:

Czy ktoś może tutaj wie, gdzie  jest nowy watek o tej co lubi makaron z parówkami???

Nazywa się „Znana jutuberka po prawnictwie”

• Thanks 1

1 godzinę temu, DarK Evil napisał:

Nazywa się „Znana jutuberka po prawnictwie”

a kto to...?

U hanki naprawde sie gryzie ten zloty podklad, szare oczy I rozowe parowki.  Kolorystyka roche taka jak w Chlodno, ale rzadko uzywam.

I kompletnie nie rozumiem co to za zabawa otwieranie okienek w kalendarzu, i nie wiedziec co zs ...y tam sa, to juz wole za te pieniadze kupic sobie cos co naprawde chce I mi sie podoba a nie rzeczy ktore maja mi sie walac albo mam odsprzedac. Czy sa tez takie dramy z kalendarzami cult beauty i innych? 😂🤣

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

29 minut temu, Blerkiszon napisał:

U hanki naprawde sie gryzie ten zloty podklad, szare oczy I rozowe parowki.  Kolorystyka roche taka jak w Chlodno, ale rzadko uzywam.

Dokładnie. Ten odcień podkładu Klasyk- Ciepły 3 to straszne żółtko. To nie bedzie dobrze wyglądać z cukierkowym odcieniem pomadki i szarymi cieniami

2 minuty temu, DarK Evil napisał:

Dokładnie. Ten odcień podkładu Klasyk- Ciepły 3 to straszne żółtko. To nie bedzie dobrze wyglądać z cukierkowym odcieniem pomadki i szarymi cieniami

Jej się podoba, to my się nie znamy 😂 Ona serio coraz starsza to jej gust coraz gorszy. Ja np. jak widzę te jej wnętrza domu to kompletnie to do mnie nie przemawia- ja lubię rozwiązania na lata, takie ponadczasowe, a ona ma cały dom zrobiony pod daną modę, która za chwile przeminie i będzie niemodne, ciekawe czy tylko ja mam takie podejście do wnętrz? 🤔 Sprawdzałam zawartość tych kalendarzy i dla mnie ten droższy to jakiś żart- takie badziewie za 400 zł, nigdy bym tego nie kupiła🙃

• Like 5

54 minuty temu, Blerkiszon napisał:

I kompletnie nie rozumiem co to za zabawa otwieranie okienek w kalendarzu, i nie wiedziec co zs ...y tam sa, to juz wole za te pieniadze kupic sobie cos co naprawde chce I mi sie podoba a nie rzeczy ktore maja mi sie walac albo mam odsprzedac. Czy sa tez takie dramy z kalendarzami cult beauty i innych? 😂🤣

ja zanim kupię kalendarz to znam jego zawartość już prawie na pamięć:) 

jestem w stanie zrozumieć tzw efekt niespodzianki gdy kupujemy kalendarz marki, do której mamy 100% zaufania, ale ja nie znam takiej marki, której absolutnie wszystkie produkty by mi pasowały, w sensie marki z kosmetykami kolorowymi.

mogłabym kupić np kalendarz od yope, gyby taki wyszedł, bo w sumie wszystko z tej marki mi pasuje, ale tu tez musiałabym znać pojemność produktów żeby widzieć czy się opłaca.

Podsumowując, jednak nie jestem w stanie zrozumieć kupowania kota w worku. Odnośnie dużego kalendarza z glamszopu, tuta na prawdę wypadałoby sprawdzić zawartość, bo jest duże prawdopodobieństwo, że się ktoś rozczaruje. Jest tam kilka wyjątkowo słabych zapychaczy a całość jest dość podobna do tej z zeszłego roku

Edytowano przez EvaLos

2 godziny temu, Lukier napisał:

Jej się podoba, to my się nie znamy 😂 Ona serio coraz starsza to jej gust coraz gorszy. Ja np. jak widzę te jej wnętrza domu to kompletnie to do mnie nie przemawia- ja lubię rozwiązania na lata, takie ponadczasowe, a ona ma cały dom zrobiony pod daną modę, która za chwile przeminie i będzie niemodne, ciekawe czy tylko ja mam takie podejście do wnętrz? 🤔 Sprawdzałam zawartość tych kalendarzy i dla mnie ten droższy to jakiś żart- takie badziewie za 400 zł, nigdy bym tego nie kupiła🙃

Z urywków pokazanych na insta wnioskuję, ze Hanna ma hacjendę tak dużą, że mogłaby po niej na rowererze jeździć. Tam jest metrów, a metrów. A rownoczesnie wystrój tego domu przypomina mi domy moich ciotek urządzanych na przełomie lat 90-2000. Duzo błysku, sztucznych tworzyw, masa durnostojek i kiczowatych mebli. Kiedys Hanka nagrywala na tle swojej sciany, a tam jakies nie wiadomo co na scianie, ni to slonca, ni to kwiaty, a w srodku jeszcze z lustrem. 
Przez to jaki ona ma styl (czy tez przez jego brak), ja zupelnie nie mysle o Hani jako o swojej rowiesniczce, dla mnie ona jest jak stara matrona, przysiegam.

• Like 2

33 minuty temu, BezaNaPol napisał:

Z urywków pokazanych na insta wnioskuję, ze Hanna ma hacjendę tak dużą, że mogłaby po niej na rowererze jeździć. Tam jest metrów, a metrów. A rownoczesnie wystrój tego domu przypomina mi domy moich ciotek urządzanych na przełomie lat 90-2000. Duzo błysku, sztucznych tworzyw, masa durnostojek i kiczowatych mebli. Kiedys Hanka nagrywala na tle swojej sciany, a tam jakies nie wiadomo co na scianie, ni to slonca, ni to kwiaty, a w srodku jeszcze z lustrem. 
Przez to jaki ona ma styl (czy tez przez jego brak), ja zupelnie nie mysle o Hani jako o swojej rowiesniczce, dla mnie ona jest jak stara matrona, przysiegam.

Hanka ma tak duzy dom, że aż dostaje zadyszki od chodzenia po nim 😜

Tez jak na nią patrzę to mam wrażenie że ona jest matroną a nie 34-latką

• Haha 1

Sorki za mały offtop, ale może któraś z Was mi pomoże: przez przypadek skasowałam SMS z kodem rabatowym dla klubowiczow esotiq... Ma któras z Was może? Byłabym wdzięczna za podzielenie się 🙂

A teraz w temacie: skusiłam się na paletę Kaszmir. Z kalendarzy adwentowych mam ten z Zalando i Douglasa więc te z Glamshopu odpuszczam 😀

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się