Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DarK Evil

Hanna i szał kalendarzy adwentowych

Polecane posty

10 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Dajcie jakiegoś linka do tych nowości, bo nie wiem gdzie szukać.

Ja w tej promocji sephorowej zamówiłam tę paletę Gold, bo jakieś plotki chodzą po jutubie, że już ma jej nie być, na stronie oficjalnej też jej nie ma (w amerykańskiej Sephorze jest wykupiona), nie wiem, może będzie przerobiona w nowej wersji (??) No ale tak czy siak kolory tej palety 100% moje, do tego kocham złoto, więc się szarpnęłam 🙂

Nainsta profil nakedangel_ english

gold...będzie Pan zadowolony 🙂 ale na serio, jeśli twoje kolory, to genialna paleta.

Ja w koncu wzielam retro, ale zamówiłam na kultbjuti...nie pytaj dlaczego;)

Edytowano przez EvaLos
  • Like 1

9 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Dajcie jakiegoś linka do tych nowości, bo nie wiem gdzie szukać.

Ja w tej promocji sephorowej zamówiłam tę paletę Gold, bo jakieś plotki chodzą po jutubie, że już ma jej nie być, na stronie oficjalnej też jej nie ma (w amerykańskiej Sephorze jest wykupiona), nie wiem, może będzie przerobiona w nowej wersji (??) No ale tak czy siak kolory tej palety 100% moje, do tego kocham złoto, więc się szarpnęłam 🙂

Na trendmoodzie sporo jest takich zdjec-spojlerów

https://www.instagram.com/p/CVn2G0YPvRj/?utm_medium=copy_link

• Thanks 1

6 minut temu, EvaLos napisał:

odnośnie tego, jakie klientki kupuja w gs to mi się wydaje, że one jednak aż tak biedne nie są bo tych produktów wychodzi sporo i często i jak się to zsumuje, to przeciętna klientka gs kilka stow tam zostawia co dwa trzy miesiace. Kiedyś dziewczyny na fejsie pokazywaly bilans zakupow ze strony gs i wychodziły grube tysiące jakie tam zostawialy. Mysle ze gs po prostu prowadzi taka politykę, duzo, szybko i trochę taniej niż np w sephorze, bo przecież w sephorze mozna upolowac paletki za 150-200 zl w promkach a te glamszopowe tak średnio kosztują ok 130 zl . Tylko ze w sephorze kupuje się paletke raz na pol roku a w gs co miesiąc wychodzi nowa. 

Chce powiedziec, ze finalnie czy w gs czy w takiej sephorze zostawia się sporo kasy tyle ze wiekszosc tych sephprowych kosmetykow jest dopracowana wizualnie, często tez po prostu lepszej jakości. I mowie to jako i klientka glamszopu i tych tzw wysokopolkowych kosmetykow.

Tez mi sie wydaje że klientela GS to nie są wcale takie biedne kobity, bo przecież zostawiają tam w ciagu roku tysiące złotych. Mi sie wydaje, że to sà dość młode osoby, które jeszcze nie wyrosły mentalnie z takiego nastoletnio-studenckiego dziadowania(kredka do oczu za 20zł- oczywiscie, po co przepłacać; paleta za 120zl- no problem, biorę). Te ceny w GS są niewiele nizsze niz w Sephorze, za to wybôw mniejszy i brak sklepów stacjonarnych. A m.in. z tego wynikają wysokie ceny i marze w Sephorze- że mają oni lokale w najdrozszych centrach handlowych w PL(np Zlotych Tarasach).  
Mysle ze GS duzo jednak zawdziecza popularnosci Hanki- bez tego marka by sie nie rozrosla. 

W temacie tatuowania piegów - Grotkowską zainspirowała się Deliszys i pojechała zrobić sobie to samo na twarzy 😆.

• Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 2

1 minutę temu, Trolololo napisał:

W temacie tatuowania piegów - Grotkowską zainspirowała się Deliszys i pojechała zrobić sobie to samo na twarzy 😆.

Nienormalne te baby. Tylko czekam aż zmieni sie moda i będzie na czasie porcelanowa cera bez skazy i bez żadnej plamki. Bo to zawsze tak jest- raz jedna skrajnośc, raz druga. 😂

Potem się zesraają z zamalowywaniem tego, bo zwykły podkład nie daje rady przecież tego zasłonić, tylko cieżka szpachla. 
No ale dobrze- jakiś gabinet med. est. zarobi na laserowym usuwaniu im tego z facjat. 

• Like 2
  • Haha 1

Na profilu chicprofileofficial na insta są swatche nowej paletki Denony. Podoba mi się, jeśli będzie w cenie midi paletek to biorę w ciemno, ale coś czuję, że będzie droższa 😕 Ten róż wcale nie wydaje się taki ciemny, ale na bank to są kremowe produkty, bo mają osobną "klapkę". A jak wam się sprawdzają kremowej produkty do twarzy Denony? Ja miałam tylko Bronze Cheek i niczego nie urwała 😂

3 minuty temu, CzasNaKawe napisał:

Na profilu chicprofileofficial na insta są swatche nowej paletki Denony. Podoba mi się, jeśli będzie w cenie midi paletek to biorę w ciemno, ale coś czuję, że będzie droższa 😕 Ten róż wcale nie wydaje się taki ciemny, ale na bank to są kremowe produkty, bo mają osobną "klapkę". A jak wam się sprawdzają kremowej produkty do twarzy Denony? Ja miałam tylko Bronze Cheek i niczego nie urwała 😂

Strasznie ciemna ta paleta. To chyba jakaś wersja dla osób ciemnoskórych

1 minutę temu, DarK Evil napisał:

Strasznie ciemna ta paleta. To chyba jakaś wersja dla osób ciemnoskórych

Róż po roztarciu nie jest taki ciemny, ale rozświetlacz już niestety tak 😕 Trochę nie rozumiem tworzenia palety z produktami do twarzy tylko w jednym wariancie kolorystycznym. Zwłaszcza taka duża marka powinna o to zadbać, bo jak pojawi się oficjalna zapowiedź u ND to na pewno posypią się komentarze, dlaczego taka ciemna i dlaczego taka jasna 🤷

34 minuty temu, CzasNaKawe napisał:

Ja w ogóle nie lubie kremowych produktów do konturowania, próbuje się przekonać bo trochę tego mi się nazbierało. Ogolnie jeśli to jaśniejsze w palecie to kremowy rozswietlacz to lipa. Jest coś takiego w darii, ma niby spełniać funkcję bazy lekko rozswietlajacej a u mnie nic z tego rozswietlenia nie widać, tylko się waży dodatkowo. Zmarnowane miejsce w palecie.

27 minut temu, CzasNaKawe napisał:

Róż po roztarciu nie jest taki ciemny, ale rozświetlacz już niestety tak 😕 Trochę nie rozumiem tworzenia palety z produktami do twarzy tylko w jednym wariancie kolorystycznym. Zwłaszcza taka duża marka powinna o to zadbać, bo jak pojawi się oficjalna zapowiedź u ND to na pewno posypią się komentarze, dlaczego taka ciemna i dlaczego taka jasna 🤷

W ogóle dla mnie takie palety do twarzy to jakieś nieporozumienie- jeśli chodzi o klienta-amatora. Zawsze tam bedzie jakis odcień przeszkadzał- czy to różu, czy rozświetlacza. Takie duze zestawy dla profesjonalistów- ok. Ale dla osób malujących tylko siebie to lipa troche.

Ja sobie kupiłam najnowszą paletke  wyjazdową z ChT- Sunset Dreamscape i dziwi mnie jak nierównomiernie jasny jest bronzer i jak ciemny róż 🤯

1 godzinę temu, Trolololo napisał:

A tak czułam, że czegoś jej jeszcze brakuje 😂

Jeszcze mi przyszła jedna myśl, tylko wczoraj już nie chciałam przynudzać ciągle tym tematem piegów jak polskie jutuberki przynudzają ewelajnami, mianowicie jak już ktoś koniecznie chce te piegi to musi sobie je robić tatuażem permanentnym? Nie może sobie zrobić np. henną (nie wiem czy się da?), ktora po jakimś czasie zanika? Czy trzeba od razu iść po bandzie? Może piegi robione henną wyglądałyby bardziej subtelnie i naturalnie? Bo te permanentne w ogóle nie wyglądają naturalnie (przynajmniej u Ady na filmach). 

• Like 3
  • Haha 1

Tzn ja np lubie takie palety do twarzy gdzie mam wszystko w jednym. Inna sprawa czy akurat wszystkie odcienie i kolory w tych paletach mi pasują, bo to rzadko się zdarza. Zawsze coś jest do d...y niestety. Ale sam zamysl dla mnie okej bo jak rano biorę rzeczy do malowania to nie chce mi się co chwila łazić do szuflady i coś donosić. To samo na wyjeździe, zwłaszcza gdy się maluje w samochodzie:)

Ta ostatnia jasniejsza paletka z hourglassa ma właściwie wszystko co mi odpowiada i chętnie po nią sięgam.

Co do   tej nowej z ND...teraz się bliżej przyjzalam i myślę że ten rozswietlacz nie jest jednak kremowy, za ładnie się swieci. I kolor to taki mocno opalony szampan, podoba mi się bo ostatnio mam tendencje do zbyt jasnych odcinających się rozswietlaczy. Z przykrością stwierdzam że jestem niestety potencjalnym kupcem. 

12 minut temu, BlaBlaBla napisał:

A tak czułam, że czegoś jej jeszcze brakuje 😂

Jeszcze mi przyszła jedna myśl, tylko wczoraj już nie chciałam przynudzać ciągle tym tematem piegów jak polskie jutuberki przynudzają ewelajnami, mianowicie jak już ktoś koniecznie chce te piegi to musi sobie je robić tatuażem permanentnym? Nie może sobie zrobić np. henną (nie wiem czy się da?), ktora po jakimś czasie zanika? Czy trzeba od razu iść po bandzie? Może piegi robione henną wyglądałyby bardziej subtelnie i naturalnie? Bo te permanentne w ogóle nie wyglądają naturalnie (przynajmniej u Ady na filmach). 

Można robić piegu henną- Ewka RLM kiedyś pokazywała taki sposob w filmie u siebie. 
Chyba można też zrobić to jako makijaż permanentny- ze sie zmywa. Ada w swoim filmie jednak tłumaczyła czemu nie. 

1 minutę temu, DarK Evil napisał:

Można robić piegu henną- Ewka RLM kiedyś pokazywała taki sposob w filmie u siebie. 
Chyba można też zrobić to jako makijaż permanentny- ze sie zmywa. Ada w swoim filmie jednak tłumaczyła czemu nie. 

A czemu nie? Co powiedziała?

Hanka na story pokazuje cienie duochromowe z palety Kaszmir. Moim zdaniem ona powinna takie filmiki gdzie pokazuje swatche i opisuje kolory mieć zapisane, żeby człowiek zainteresowany kupnem mógł je sobie w każdym czasie obejrzeć. Bo jednak najlepiej je pokazuje, nawet lepiej niż swatche na koncie sklepu GS.

48 minut temu, BlaBlaBla napisał:

A czemu nie? Co powiedziała?

Mówiła, źe takie piegi jak bledną to do zielonkawego odcienia- wszystko jest w jej filmie o piegach

• Like 1

19 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Hanka na story pokazuje cienie duochromowe z palety Kaszmir. Moim zdaniem ona powinna takie filmiki gdzie pokazuje swatche i opisuje kolory mieć zapisane, żeby człowiek zainteresowany kupnem mógł je sobie w każdym czasie obejrzeć. Bo jednak najlepiej je pokazuje, nawet lepiej niż swatche na koncie sklepu GS.

Tak, widać dobrze te kolory i na pewno bardziej to zacheca do zakupu. Ładna jest ta paleta. Ciekawe czy będzie napromce na black friday

Podoba mi sie ta paleta Kaszmir nawet, nie wydaje sie taka szara ba story, tylko taka zgaszona troche. Mysle, ze moglaby mi pasowac 🙂 oby tez kredki z kolekcji opisala niedlugo.

Co do tatuowania piegow to nie podobaja mi sie takie trendy, to nigdy nie wyglada naturalnie. Po co gonic za kanonami urody I zmieniac sie ciagle pod nie? Raz duze wary modne, waskie noski, piegi, duzy tylek, cycki a potem co? Kazda kobieta jest piekna na swoj sposob ❤

• Like 2

10 minut temu, Blerkiszon napisał:

Raz duze wary modne, waskie noski, piegi, duzy tylek, cycki a potem co? Kazda kobieta jest piekna na swoj sposob ❤

A potem są modne wąskie usta, płaskie tyłki i „heroine chic”  😂

a ubrania jak były robione na chudzielce tak dalej są 😂

• Like 1

5 godzin temu, DarK Evil napisał:

Nienormalne te baby. Tylko czekam aż zmieni sie moda i będzie na czasie porcelanowa cera bez skazy i bez żadnej plamki. Bo to zawsze tak jest- raz jedna skrajnośc, raz druga. 😂

Potem się zesraają z zamalowywaniem tego, bo zwykły podkład nie daje rady przecież tego zasłonić, tylko cieżka szpachla. 
No ale dobrze- jakiś gabinet med. est. zarobi na laserowym usuwaniu im tego z facjat. 

Te piegi u Grotkowskiej to jakiś dramat. Obrzydliwie to wygląda, jak jakieś plamy starcze albo brud. Fuuuuuu x 1000!

Mimo że obsesyjnie używam filtrów, to każdego roku w lecie robią mi się piegi - nie jest tego dużo, może kilkanaście i raczej delikatne, do ukrycia pod makijażem. W tej chwili już niewidoczne. Mimo to uważam to za wyjątkowo szpecący defekt i w głowie mi się nie mieści, że ktoś może sobie takie coś wytatuować. Wiem, że nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba, ale upodobania do piegów nie zrozumiem nigdy. Dla mnie to coś podobnego, jakby sobie ktoś sztuczne pryszcze przyczepiał, twierdząc, że dzięki temu jego twarz wygląda młodzieńczo. W końcu mnóstwo nastolatków zmaga się z trądzikiem.

• Like 4
  • Haha 2
  • Sad 2

41 minut temu, XYZ napisał:

Te piegi u Grotkowskiej to jakiś dramat. Obrzydliwie to wygląda, jak jakieś plamy starcze albo brud. Fuuuuuu x 1000!

Mimo że obsesyjnie używam filtrów, to każdego roku w lecie robią mi się piegi - nie jest tego dużo, może kilkanaście i raczej delikatne, do ukrycia pod makijażem. W tej chwili już niewidoczne. Mimo to uważam to za wyjątkowo szpecący defekt i w głowie mi się nie mieści, że ktoś może sobie takie coś wytatuować. Wiem, że nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba, ale upodobania do piegów nie zrozumiem nigdy. Dla mnie to coś podobnego, jakby sobie ktoś sztuczne pryszcze przyczepiał, twierdząc, że dzięki temu jego twarz wygląda młodzieńczo. W końcu mnóstwo nastolatków zmaga się z trądzikiem.

Dokładnie, wyglądają jak brud jak ona na ostatnim stories pokazuje się w pełnym mejkapie(w ogóle ledwo ją poznalam). Nie są do końca przykryte podkładem. 
Mi teź się w głowie nie miesci żeby to sobie specjalnie tatuować. Jak ktoś ma piegi naturalnie to tak ma- taka jego uroda. 
Mi się tez czasem robią piegi na dłoniach od mocnego słońca, bo to jest czesc ciała ktorej zazwyczaj nie smaruję kremem z filtrem. I na szczeście mi juz znikają. Skóra rzeczywiście przez to wygląda na lekko brudną, z takim nierównym kolorem. 

W ogóle wydaje mi sie ze Ada i Claudia nie mają  typu urody do piegów(za chlodny), u nich nie występują piegi a jak juz się pojawią to głównie na nosie a  nie  na całej twarzy.

Teraz jest huge ass chic a niedlugo heroine chic wroci jak Dark Evil napisala😂🤣

Wlaczylam story Ady I rzeczywiscie coraz bardziej sie zmienia, szkoda, ze z fajnej dziewczyny, w troche alternatywnym stylu stala sie instagwiazdka z kodzikami 🙄 poszedl kodzik na eveline kosmetyczna oczywiście I dresiki (ladny kolor). I jeszcze mowi o blyszczykach powiekszajacych, no jej to nie potrzebne! 

A co do piegow to ja mam cala twarz usiana I powiekszone pory 😂🤣 fajnawo. Na niektorych fajnie wygladaja ale nie kazdemu pasuje. Ja swoich nie zauwazam.

Edytowano przez Blerkiszon

Powiedzcie mi czy zmienila się formuła pojedynczych matów w Glamshopie? Skończył mi się dziś beżowy cień i otworzyłam jakiś kupiony w tym roku cień o nazwie Sople i jak to się sypie 😮 Pigment ma konkretny, ale robi się straszny bałagan przy najlżejszym dotknięciu 😕 Niedługo skończą się moje ulubione dwa cienie z Glamu, czyli Latte i Przydymiony brąz i zastanawiam się czy też są teraz w tej nowej sypiącej się formule, jak tak to szkoda 😞

6 minut temu, CzasNaKawe napisał:

Powiedzcie mi czy zmienila się formuła pojedynczych matów w Glamshopie? Skończył mi się dziś beżowy cień i otworzyłam jakiś kupiony w tym roku cień o nazwie Sople i jak to się sypie 😮 Pigment ma konkretny, ale robi się straszny bałagan przy najlżejszym dotknięciu 😕 Niedługo skończą się moje ulubione dwa cienie z Glamu, czyli Latte i Przydymiony brąz i zastanawiam się czy też są teraz w tej nowej sypiącej się formule, jak tak to szkoda 😞

Sople to chyba kolor z ktoregos kalendarza adwentowego a tam są ultramaty- przez niektorych np mnie szczerze znienawidzone

• Thanks 1

Hanka powinna robić live z każdymi nowościami, które wchodzą do glamu, bo dziewczyny na grupie piszą, że zdjęcia z telefonu są lepsze niż zdjęcia na stronie glamu 🤦🏻‍♀️ Ja nie wiem czy oni nie widzą co robią, Hanka powinna w piątek usiąść i przedstawić cała kolekcje jak dla mnie 

• Like 1

5 godzin temu, DarK Evil napisał:

Mówiła, źe takie piegi jak bledną to do zielonkawego odcienia- wszystko jest w jej filmie o piegach

Wiem, że jest filmik, ale korzystam w Twojej uprzejmości dzieki której nie muszę oglądać filmiku, skoro ktoś już to zrobił za mnie to czemu nie spytać 🙂 Doceniam i jestem wdzięczna za odpowiedź i odciążenie mnie z konieczności obejrzenia takiego filmiku 😘

Co do piegów to ja się zgadzam z tym co EvaLos napisała w jednym z poprzednich wątków, że one są właściwie defektem. Ja bym powiedziała, że są trzy cechy, które niby z jednej strony są defektami jak: naturalne piegi, wada wymowy (oczywiście delikatna, nie taka przy której nie można zrozumieć co człowiek mówi) i diastema, a z drugiej strony wszystkim osobom, z którymi miałam do czynienia, a które miały ww cechy dodawały one uroku i nawet bym powiedziała, że czyniły je bardziej sympatycznymi 🙂 Ja sama piegów na twarzy nie mam, ale mam paręnaście na ramionach, które mi się porobiły jak jeszcze byłam nastolatką, kiedy będąc na wakacjach w ciepłych krajach zapomniałam się posmarowac i się spiekłam i przyznaję szczerze, że je u siebie uwielbiam. Chociaż ja generalnie cierpię na wybujałe ego i ogólnie zawsze się sobie podobałam i się lubiłam (mimo różnych moich niedoskonałości), dlatego nigdy bym sobie niczego nie chciała poprawiać. A te tatuowane piegi również na mnie sprawiają wrażenie brudnej twarzy.

Co do kanonów mody to w latach 70-tych była taka aktorka i piosenkarka Jane Birkin (to od niej ma nazwę ta słynna torebka Hermesa), która ani nie miała dużych ust, ani biustu, czy tyłka, a mimo to wygladała bardzo naturalnie, ładnie, kobieco i uroczo. Dlatego dla mnie te wszystkie mody, upiększanie się zabiegami to bardziej leczenie kompleksów, niskiej samooceny. Ja mam wrażenie, że te wspomniane wyżej jutuberki to wręcz kompulsywnie się poprawiają, tzn. na pewno te zabiegi, którym się poddają są przemyślane, ale z drugiej strony mam wrażenie jakby one co jakiś czas czuły potrzebę (presję?) kolejnej korekty i zastanawiały się co by tu jeszcze można było u siebie poprawić, "upiększyć", zamiast cieszyć się samymi sobą, tym jakie są, bo obie wcale źle nie wyglądały.

• Like 2

2 godziny temu, CzasNaKawe napisał:

Hanka robi w tym Glamshopie co chce. Miesiąc temu zamówiłam sobie cień Cappuccino, bo poprzedni już wykończyłam i niestety formuła jest zupełnie inna niż kiedyś. Poprzedni cień był milutki w dotyku i wcale się nie osypywał, nawet jak zbytnio się z nim nie patyczkowałam. Nowa sztuka za to sypie się niemiłosiernie i brudzi całą paletę magnetyczną przy najmniejszym dotyku pędzla. No ale przynajmniej kolor pozostał ten sam, bo w przypadku cienia Mulat sytuacja jest analogiczna, z tym że tutaj dodatkowo mój nowy Mulat ma zupełnie inny kolor niż ten stary. Jaśniejszy i bardziej ciepły, jakbym zupełnie inny cień zamówiła. To samo tyczy się odcieni pomadek. To, że zmienili ich formułę, to było wiadomo, ale niestety mimo zapewnień kolory też są inne niż pierwotnie. Zamówiłam odcień Nude glam, który był moim ulubieńcem do tworzenia efektu ombre na ustach, gdy jeszcze te pomadki miały brokatowe opakowania i tu znowu rozczarowanie - kolor jest ciemniejszy i dużo bardziej pomarańczowy niż pierwotna Nude glam. A ja w oranżowych ustach nie zamierzam chodzić. No po prostu ręce opadają. Jak już Hanka wprowadza takie zmiany w formule i kolorach, to mogłaby przynajmniej podać taką informację ogólnie do wiadomości, żeby klient sam mógł zdecydować czy chce kupić ponownie kosmetyki, które kiedyś mu się sprawdzały, a teraz są zupełnie inne. Generalnie bardzo się zraziłam po tych ostatnich glamshopowych zakupach i przeszła mi ochota na zakupy w tym sklepie.

• Thanks 3

8 minut temu, BlaBlaBla napisał:

Ja mam wrażenie, że te wspomniane wyżej jutuberki to wręcz kompulsywnie się poprawiają, tzn. na pewno te zabiegi, którym się poddają są przemyślane, ale z drugiej strony mam wrażenie jakby one co jakiś czas czuły potrzebę (presję?) kolejnej korekty i zastanawiały się co by tu jeszcze można było u siebie poprawić, "upiększyć", zamiast cieszyć się samymi sobą, tym jakie są, bo obie wcale źle nie wyglądy.

Też zauważylam że one mają jakieś dziwne parcie na zmienianie swoich twarzy i ciał. Delicious niedługo zacznie laserowo usuwać tatuaże, źeby zrobić miejsce pod kolejne 😂

Moze to jakieś zaburzenie- tak jak zakupoholizm. Uzależnienie od adrenaliny i endorfin jakie daje każda nowość w swoim życiu, każda zmiana w swoim ciele.

• Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się