Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
justys05082017

Wspolzylam 4 miesiace temu zabezpieczenie prezerwatywa, później normalny okres za kazdym razem, Teraz okresu brak czy moge byc w ciazy?

Polecane posty

1 minutę temu, justys05082017 napisał:

 

Nie wiem jaki Ty masz tok myślenia, skoro masz okres, a seks uprawiałaś w lipcu. I to z zabezpieczeniem. Jak byś zauważyła mamy już listopad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Migotka95 napisał:

Miałam mniej obfity chodzi o ten ostatni, bo reszta byla obfita ze skrzepami i ten wyciek dlatego pomyslalam ze moze jednak jestem

 

Edytowano przez justys05082017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, justys05082017 napisał:

 

Przeraża mnie Twoja wiedza. Niby masz już jedno dziecko, a zachowujesz się jak niedouczona nastolatka, która nie ma kompletnie pojęcia o seksie, oraz tego jak zachodzi się w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Migotka95 napisał:

Wiem jak sie zachodzi w ciaze, tylko czytałam o przypadkach że miały okres a dowiedzialy się np w 5 miesiacu o ciąży. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, justys05082017 napisał:

Zrobilam test ciazowy wyszedl c czyli negatywny. Na tescie widac miejsce na kreskę chodzi o białe miejsce? 

Nie wierzę. Przestałam wierzyć w ludzi na tym portalu. 🤦🏻‍♀️ Masz jakieś zaburzenia? Czy jak? Jesteś niepełnosprawna umysłowo? Powiedz,że tak bo inaczej Twojego zachowania nie można wytłumaczyć. Głupota ponad wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, justys05082017 napisał:

Nie mam zaburzeń. Była tak jakby zaznaczona kreska tylko biala nie zabarwiona dlatego pytam

Ile ty masz lat? 10? Bo mam wrażenie, że jesteś na etapie rozwoju 10latki. Przecież nawet jak by to byłaby ciąża, to test ciążowy wyszedłby od razu pozytywny. W 4 miesiącu. Testy ciążowe mają kreski kontrolne, czasem są one widoczne pod światło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, justys05082017 napisał:

Zrobilam test ciazowy wyszedl c czyli negatywny. Na tescie widac miejsce na kreskę chodzi o białe miejsce? 

Powinnaś podjąć leczenie u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba ta sama dziewczyna która ciągle pytała czy zajdzie w ciążę jeśli chłopak był w dresach🤦🏼‍♀️ Czy jakoś tak, przynajmniej styl pisania i tok rozumowania bardzo podobny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, justys05082017 napisał:

Nie jestem ta dziewczyna od dresow. Czy za duzo moczu mogło zafalszowac wynik? 

Nie, nie mogło. Nie jesteś w ciąży. Jak się nudzisz to zajmij się dzieckiem które już masz a nie wymyślaj sobie problemow

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2021 o 11:14, justys05082017 napisał:

Przecież okres może towarzyszyć w ciazy

Przestań wmawiać sobie bzdury bo to co piszesz jest żałosne. Zapoznaj się z definicją okresu a nie piszesz takie herezje, wejdzie w to zaraz jakas małolata i się przestraszy bo puszczasz takie absurdy dalej. NIE nie ma okresu w ciąży a krwawienia w ciąży są wyznacznikiem tego, że ciąża przebiega NIEPRAWIDŁOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2021 o 16:07, Garry Browary napisał:

Przeraża mnie, że jesteś kobietą i masz tak ubogą wiedzę o swojej fizjonomii... uboższą i to bez porównania niż ja mężczyzna! 😄

W punkt! Krwawienie w ciąży nie ma nic wspólnego z cyklem miesiączkowym i nigdy nie jest normalne. Autorka ma już dziecko więc powinna chyba posiadać wiedzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z testami? Czy kreske pod swiatlo zawsze widac? Nic mi się nie pokazało na tescie tylko pod swiatlo było  widać. Bo już zglupialam. Moim zdaniem ciaza to dwie grupe kreski różowe nie patrzone pod swiatlo 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, justys05082017 napisał:

Jak to jest z testami? Czy kreske pod swiatlo zawsze widac? Nic mi się nie pokazało na tescie tylko pod swiatlo było  widać. Bo już zglupialam. Moim zdaniem ciaza to dwie grupe kreski różowe nie patrzone pod swiatlo 

No nie mow, ze ty znowu test robilas zamiast isc do llekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lolka1975 napisał:

No nie mow, ze ty znowu test robilas zamiast isc do llekarza???

Ide w piątek. Robilam test dla pewności ale sama juz wiem co mam myśleć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, justys05082017 napisał:

Ide w piątek. Robilam test dla pewności ale sama juz wiem co mam myśleć 

Kobieto! Wsoolzylas 5 msc temu i to w dodatku z prezerwatywa!!! gdybys byla w 5 msc to czulabts ruchy i brzuch tez juz bys spory miala. Powaznie rizwazasz ciaze??? Nie wierze, ze masz juz dziecko..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz będzie musiał wykazać się dużą dozą profesjonalizmu żeby nie parsknąć śmiechem na te Twoje rewelecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, justys05082017 napisał:

Nie mam brzucha po prostu naczytalam się już na tych forach i sfiksowalam. W poprzedniej ciazy od razu mialam 2 kreski 

A czego to się niby naczytałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pod światło i koniecznie dopiero kilka godzin po zrobieniu testu i z lupa w reku

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, justys05082017 napisał:

Ze nawet kreska widoczna pod swiatlo to ciaza

Dziewczyno będąc w piątym miesiącu nie byłaby kreska widoczna pod światło, a dwie wyraźnie kreski. Przestań się ośmieszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucilam testu, spojrzałam na test i tam gdzie jest T sa dwie kreski tak jakby odbarwione a w miejscu kreski nie ma nic czy to reakcja chemiczna zaszla? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, justys05082017 napisał:

Nie wyrzucilam testu, spojrzałam na test i tam gdzie jest T sa dwie kreski tak jakby odbarwione a w miejscu kreski nie ma nic czy to reakcja chemiczna zaszla? 

Ja nie wierze, ze to pisze dorosla kobieta i to majaca juz dziecko. Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Annn2020 napisał:

A co powiedział lekarz? Podobno miałaś wizytę w piątek 

Ej, jutro dopiero piatek 😉 Ale przeciez ona i tak lekarzowi nie uwierzy...no przeciez test po 5 godzinach pod swiatlo pokazywal ciaze...a no i po 5 msc od zabezpieczonego stosunku miala inny okres niz zwykle. TO MUSI BYC CIAZA!

Rany w 5 msc to jak ona zalozy karte to nie dostanie becikowego...ah i przegapila USG polowkowe....co to bedzie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko to były dwie kreski tam gdzie T jest tak pomiedzy nie było nic wiec odbarwione miejsce na wynik pozytywny. Spojrzałam po 2 dniach na test a po tych paru minutach nic nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×