Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alesja12

klejenie butów

Polecane posty

Kleił ktoś z was buty?? Czy można to zrobić w sposób trwały? Buty się będą trzymały dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, alesja12 napisał:

Kleił ktoś z was buty?? Czy można to zrobić w sposób trwały? Buty się będą trzymały dobrze?

Nie opłaca się kiedyś próbowałam różne kleje te znane  i te nie znane (nawet kupowałam klej u szewca) i nic z tego wytrzymało tydzień i znów dziura, lepiej buty już wywalić i zainwestować w nowe. Ja całkiem fajnie na jesień kupiłam sobie tutaj http://www.hautecouture.pun.pl/viewtopic.php?pid=1339#p1339 są w kolorze czarnym, na grubej podeszwie, wiązane na sznurówki.

Co dla mnie ważne noga się w nich nie męczy, ani też nie poci, co bywało jak kupiłam jakieś tam chińskie podróbki z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Alesja12, do naprawy butów idealnie nada się klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Kup go i wybróbuj!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oetadam napisał:

Witam! Alesja12, do naprawy butów idealnie nada się klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Kup go i wybróbuj!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Mi się nawet owy reklamowy tu i w telewizji swego czasu tadam nie sprawdził, koniec końców i tak kupowałam sobie buty nowe, a te uszkodzone szły do kosza. Dziś byłam sobie u kumpeli w nowych snakersach zimowych z Cross Jeansu https://allegro.pl/oferta/czarne-sneakersy-zimowe-cross-jeans-gg2r4039-38-11219125289 bardzo wygodne są w noszeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup klej szewski i po sklejeniu przyciśnij sklejane miejsce np. nogą od stołu i zostaw na kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś potrzebowałam kleju do połączenia tkaniny z drewnem. W jednej sieciówce pan polecił mi klej polimerowy. Powiedział że jak zastosuję zgodnie z poradą to sam diabeł nie rozerwie no i prawda. Kupiłam dużą butlę, i od ponad roku kleję nim wszystko co popadnie. Buty, doniczki, plastik, nawet kamienie do ogrodów w szkle kleiłam. Jeden warunek, trzeba zastosować się do instrukcji, prostej zresztą. Smaruje się dwie części które mają być sklejone i chwilę czeka aż klej zacznie być ciągnący się. Potem docisnąć i odczekać kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak doliczysz sobie koszty czasowe zabawy z tym klejeniem to się okaże, że mogłaś spokojnie buty za to kupić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×